هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

کد کالا: C74321

  • سنتی
  • ابری
  • بند نازک
  • بهداشتی
پیشنهادی

ست نخی سنتی

یکی از اولین قوانینی که موقع خرید شورت زنانه باید به آن توجه داشته باشید ، نوع جنس پارچه و الیاف به کار رفته در آن است. در شرایط عادی بهترین جنس برای استفاده، پارچه صد در صد نخی است. لباس زیری که با استفاده از نخ تهیه شده باشد، بسیار بهداشتی‌تر و با کیفیت تر از مدل‌هایی است که در ساختشان از الیاف مصنوعی استفاده شده است. به همین دلیل است که توصیه می‌شود خانم‌ها تا حد امکان سراغ لباس زیرهای نخی بروند؛ با وجود این ممکن است مدل‌های نخی صرف نظر از تنوعی که این روزها پیدا کرده‌اند مورد پسند عده‌ای واقع نشوند. اگر شما هم به هیچ وجه نمی‌توانید از لباس زیر نخی استفاده کنید، بهتر است سراغ مدل‌هایی بروید که حداقل بخش داخلی آن‌ها از پارچه نخی تهیه شده باشد یا به ‌اصطلاح یک تکه پارچه نخی داخلشان دوخته شده باشد. در این صورت امکان عفونت‌های قارچی و مشکلات باکتریایی نسبت به زمانی که کل لباس زیر از الیاف مصنوعی تهیه شده است، به مراتب کمتر و کمتر خواهد شد. پزشکان متخصص معتقدند لباس زیری که باعث عرق کردن و ایجاد فضای مرطوب در ناحیه تناسلی شود، می‌تواند منجر به عفونت‌هایی شود که حتی تا مرحله نازا کردن زنان هم پیش برود.
اگر یک فلاش بک به زمان گذشته بزنیم، می بینیم انسان ها از گذشته های دور نواحی حساس بدن را می پوشاندند و همه انسان ها تن پوشی همانند شورت برای خود می ساختند حتی انسان های اولیه! وظیفه شورت در درجه اول محافظت از نواحی حساس تناسلی است و در درجه دوم جذب رطوبت و ترشحات نواحی تناسلی و خشک نگاه داشتن این نقاط بدن است. پوشیدن شرط الزام نیست اما استفاده از آن مزایای زیادی خصوصا برای خانم ها دارد.
همه ی ست های سوتین و شورت های موجود در فروشگاه اینترنتی هفت و یک از مرغوب ترین و با کیفیت ترین پارچه ها و نخ ها تهیه شده است
بند این سوتین زنانه قابلیت تنظیم شدن را داراست
و سوتین زیبا و جدید این ست بدون قزن می باشد و همچنین دارای بند باریک می باشد
این ست شورت و سوتین که از جدیدترین مدل های روز می باشد در چهار رنگ جذاب موجود می باشد.
نکاتی راجع به نگهداری لباس زیر زنانه
لباس زیر خود را روزانه تعویض نمائید.
از لباس زیر دیگران به هیچ وجه استفاده نکنید.
لباس زیر خود را با آب 30 درجه سانتیگراد شستشو دهید.
لباس زیر خود را با اتو یا با نور آفتاب خشک نمائید
تا حد امکان لباس های زیر را با دست شستشو دهید.
لباس زیر خود را جدا از لباس های زیر دیگران بشوئید.


هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!