هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

کد کالا: C72421

  • نخی
  • طرح چوب کبریتی
  • ابری
  • رنگ بندی متنوع
قیمت :
۷۰,۵۵۰ تومان ۸۳,۰۰۰ تومان
عدد
پیشنهادی

ست لباس زیر زنانه نخی چوب کبریتی

همه اين را مي دانيم که انتخاب لباس چقدر مي تواند روي زيبايي و استایل شما تاثير بگذارد و شما مي توانيد با انتخاب يک لباس مناسب چه مقدار زيباترو خوش استایل تر ديده شويد . حال که با انتخاب نادرست تمام اين خاصيت ها برعکس شده و شمايي که زيبا هستيد، خوب به نظر نخواهيد آمد مساله مهم در اين بين ، اين است که اگر شما لباس زیر مناسبي انتخاب نکنيد ؛ حتي لباس زيبايي هم پوشيده باشيد ديگر آن در تن شما جلوه نخواهد داشت !
سعي کنيد لباس زیرهايي که در طول روز استفاده مي کنيد ، داراي پارچه اي طبيعي و با کیفیت باشد و درآن ازالياف مصنوعي استفاده نشده باشد. اين موضوع راحتي و حتي سلامت شما را در بلند مدت تضمين مي کند و همچنين اين الياف با پوست شما سازگار بوده و از بروز هرگونه حساسيت جلوگيري مي شود .
در تمام کشورها برای تهيه لباس زير مانند شورت و سوتین از بهترين و با کیفیت ترین پارچه ها و رنگ هاي بهداشتي استفاده مي شود به همين دليل قيمت آنها هم کمي بالا مي رود ، ولي با توجه به اين موضوع شما شايد در تعويض آن ها کم کاري کنيد. ميشه به اين موضوع توجه داشته باشيد که لباس زیر ، يک کالاي مصرفي بسيار مهم است که بايد زود به زود به دليل مسائل بهداشتي تعويض و نو گردد ؛ پس به هيچ عنوان در اين مساله صرفه جويي نکنيد و هميشه لباس زیر هاي قديمي را با لباس زیر نو جايگزين کنيد
در نگهداري لباس زیر به اين نکات توجه داشته باشيد اولين نکته اين که سعي کنيد لباس زير خود را با دست بشوييد و سپس در مقابل نور آفتاب قرار دهید . اگر اين کار بسيار مهم را با ماشين لباس شويي انجام مي دهيد حتما ابتدا لباس هاي زير خود را در تور يا سبد شستشوي مخصوص اين کار برزيد و از لباس هاي ديگر آن ها را جدا کنيد و در آخر هم تنظيمات ماشين خود را روي لباس هاي حساس قرار دهيد و دما آب را هم روي سرد بگذاريد تا بافت و فرم لباس زير شما زود ازبين نرود و عمر آن بيشتر گردد.
همه ی ست های سوتین و شورت های موجود در فروشگاه اینترنتی هفت و یک از مرغوب ترین و با کیفیت ترین پارچه ها و نخ ها تهیه شده است
بند این سوتین زنانه قابلیت تنظیم شدن را داراست
و سوتین زیبا و جدید این ست دارای قزن می باشد و همچنین دارای بند باریک می باشد
این ست شورت و سوتین که از جدیدترین مدل های روز می باشد در پنج رنگ جذاب موجود می باشد.
نکاتی راجع به نگهداری لباس زیر زنانه
لباس زیر خود را روزانه تعویض نمائید.
از لباس زیر دیگران به هیچ وجه استفاده نکنید.
لباس زیر خود را با آب 30 درجه سانتیگراد شستشو دهید.
لباس زیر خود را با اتو یا با نور آفتاب خشک نمائید
تا حد امکان لباس های زیر را با دست شستشو دهید.
لباس زیر خود را جدا از لباس های زیر دیگران بشوئید.


پایه رنگ قرمز75 قرمز80 مشکی75 مشکی80 سبز75 سبز80 بنفش 75 بنفش 80 گلبهی 75 گلبهی80
سایز 75 | 80
مدل چوب کبریتی
مناسب برای نوجوانان | بزرگسالان
سایر توضیحات سایز شورت طول فاق 20CM ، دور باسن 58CM

(سمیرا بهروزی) | ۴ سال قبل

💕💕💕

(سمیرا بهروزی) | ۴ سال قبل

چه رنگبندی خوشگلی من عاشقشونم