هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

پیشنهادی

 ابعاد شورت نخی فراگیر سایز XL 

سایز

باسن

طول فاق

L

46

23

XL

50

25

شورت نخی ساده سیما سایز XXL،XL
اگر تا کنون در ناحیه تناسلی ایجاد خارش و مزاحمت و درد را احساس کرده اید , احتمالا با تغییر جنس لباس زیر خود الخصوص شورت متوجه کاهش این التهاب و خارش شده اید.ممکن است پزشکان به شما پیشنهاد پوشیدن لباس زیر نخی و پنبه ای را توصیه کرده باشند اما وقتی که این مطلب را می خوانید متوجه خواهید شد که پوشیدن لباس زیر نخی و پنبه ای الخصوص شورت بسیار در بهداشت و راحتی شما تاثیر دارد.
جنس لباس زیر های ارائه شده نخی می باشد. در ایران لباس های پنبه ای، نخی نامیده می شوند. الیاف پنبه‌ای، هدایت کننده حرارت هستند و حرارت بدن را به بیرون منتقل می‌کنند در نتیجه خنک هستند.
در انتخاب لباس زیر مناسب علاوه بر طراحی و مدل زیبای آن، بایستی به الیاف به کار رفته نیز توجه شود. لباس زیرهای نخی، با استفاده از الیاف طبیعی و در طرح ها و سایزهای مختلف، توجه بسیاری از مصرف کنندگان عزیز را به خود جلب نموده است. این لباس زیرها به واسطه استفاده از پارچه نخی و پنبه ای علائمی مانند خارش، بوی نامطبوع و حساسیت های پوستی را تا حد زیادی کاهش می دهند. به علاوه احساس راحتی و لطافت را با خود به ارمغان می آورند. پارچه به کار گرفته شده در این لباس زیرها با ایجاد گردش هوا، باعث حذف رطوبت و تنفس پذیری خوب می شود. همه این مزایا، لباس زیرهای نخی را به انتخابی بسیار مناسب برای استفاده روزانه تبدیل کرده است.این شورت نخی موجود در فروشگاه ،برای استفاده روزانه بسیار راحت، نرم و مناسب می‌باشد. این مدل کشی بوده و جنس آن نخی بوده و از کیفیت مطلوبی برخوردار است لباس زیر که جنس آن نخی باشد انتخاب مناسبی برای لباس زیر است به این دلیل که به راحتی عرق و رطوبت‌های سطحی بند را گرفته و در الیاف پخش می‌کند که این کار از ایجاد بوی نامطبوع بدن در اثر جمع شدن عرق روی پست جلوگیری می‌کند و همچنین باعث خنک ماندن بدن می‌شود. عرق و گرما در این قسمت بدن ممکن است باعث عفونت و بیماری‌های مرتبط شود.
نکاتی راجع به نگهداری شورت زنانه
بهتر است که چند نمونه شورت داشته باشید تا بتوانید آن ها را روزانه تعویض نمائید.
بعد از شستشو لباس زیر زنانه ی خود را در معرض نور خورشید قرار بدهید.
بهترین دمای ممکن برای شستشوی شورت نخی دمای 30 درجه می باشد.
تا حد امکان شورتی را انتخاب نمائید که از مواد مصنوعی در آن کمتر استفاده شده باشد.
هرگز از سفیدکننده‌ها جهت شست و شوی لباس‌ زیرتان استفاده نکنید.
بهترین راه حل برای جلوگیری کردن از تجمع میکروب ها، تعویض مداوم آن ها می باشد.


(nazi) | ۳ سال قبل

😍😍😍😍

(nazi) | ۳ سال قبل

هم جنسش خوب هم قیمتش مناسب

(nazi) | ۳ سال قبل

هم جنسش خوب هم قیمتش مناسب