هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

کد کالا: C53421

  • سبک و خنک
  • با نام و شماره
  • سایزبندی 1 تا 4
  • جنس فلامنت
قیمت :
۶۰,۳۵۰ تومان ۷۱,۰۰۰ تومان
عدد
پیشنهادی

ابعاد پیراهن ورزشی بچه گانه تیم پرسپولیس تهران

سایز

طول لباس

عرض شانه

دور کمر

1

50 cm

33 cm

68 cm

2

52 cm

34 cm

76 cm

3

60 cm

38 cm

84 cm

4

63 cm

46 cm

92 cm

 

ابعاد شورت ورزشی بچه گانه تیم پرسپولیس تهران

سایز

طول پا

فاق

دور کمر (کشی)

1

34 cm

26 cm

42 cm

2

35 cm

27 cm

42 cm

3

38 cm

30 cm

48 cm

4

42 cm

35 cm

48 cm

Card image cap

لباس ورزشی بچه گانه تیم پرسپولیس تهران

کودکان بسیار زیادی در دنیا رویایی فوتبالیست شدن در سر دارند و خیلی از آنها در رده ی سنی زیر 15 سال نام تک تک اسامی بازیکنان فوتبال تیم محبوب خود را می دانند و خیلی وقت ها در کوچه و محله که بازی می کنند خود را با اسامی آنان صدا می زنند. بیشتر آنها نیز یک فوتبالیست موردعلاقه دارند و لباس های با تیم و نام او را می پوشند. تیم فوتبال پرسپولیس تهران از بزرگترین قطب های باشگاهی کشور می باشد و بدون اغراق می توان گفت که پرطرفدارترین تیم ایران بوده و لباس تیم پیروزی از محبوبیت فوق العاده ای در بین کودکان برخوردار می باشد. هر ساله ستاره های بزرگی نظیر علی علیپور در این تیم بازی کرده و رشد می کنند. کودکان هوادار تیم پرسپولیس نیز شوق پوشیدن پیراهن این تیم با شماره و اسم بازیکنان این تیم دارند و به طور قطع اگر لباس ورزشی تیم پرسپولیس ایران را به عنوان هدیه از کسی دریافت کنند بسیار خوشحال می شوند. پوشیدن لباس تیم محبوب فوتبال نمایشگر وفاداری هواداران و طرفداران به آن تیم است به طوری که وقتی هواداران آن تیم لباس آن تیم را می پوشند به بازیکنان تیم محبوب خود، هنگام بازی اعتماد به نفس بالایی می دهند. خیل زیادی از هواداران بزرگسال تیم های فوتبال، متمایلند که پیراهن و شورت ورزشی تیم محبوب خویش را بر تن کودکان خود مشاهده نمایند تا هم عشقشان را به لباس ورزشی تیم مورد علاقه خود ثابت نمایند و هم عشق به تیم مردمی و موردعلاقه خود را از دوران کودکی ، در فرزندشان بکارند و او را پرسپولیسی بار بیاورند.
لباس فوتبال تیم پرسپولیس تهران موجود در هفت و یک لباس اول کودکانه تیم فوتبال باشگاه پرسپولیس می باشد و از یک پارچه طرح دار ساده تهیه گردیده است.سمت راست این لباس نام پرسپولیس و سمت چپ آن لوگو پرسپولیس تهران نقش بسته است و یقه ی آن نیز هفتی می باشد.
این تی شرت و شورت بچه گانه پرسپولیس تهران از پارچه با کیفیت سوپر فلامنت سوزنی می باشد و از درجه ی کیفی قابل قبول و مناسبی برخوردار است. عاشقان تیم پرسپولیس تهران می توانند با قیمتی مناسب و ارزان ، از فروشگاه آنلاین هفت و یک لباس تیم محبوب خود را دریافت نمایند.
راجع به باشگاه پرسپولیس تهران
باشگاه فوتبال پرسپولیس یا پیروزی یک باشگاه فوتبال حرفه ای ایرانی می باشد که در سال ۱۳۴۲ در شهر تهران، مرکز ایران بنیان گذاری شد. تیم پرسپولیس در لیگ خلیج فارس یا همان لیگ برتر بازی می‌کند و از سال ۱۳۴۷به بعد در همه ی ادوار برگزارشده در لیگ برتر فوتبال ایران حضور داشته‌است و می توان گفت تنها تیم باشگاهی فوتبال ایران می باشد که تاکنون به دسته ی پایین‌تر سقوط نکرده‌است. باشگاه پرسپولیس از پرافتخارترین و پرطرفدارترین باشگاه های فوتبال ایران به شمار می آورد و دربی این تیم با تیم استقلال تهران از مهم‌ترین دربی های آسیا به شمار می رود. بر اساس گزارش رسمی از کنفدراسیون فوتبال آسیا، تیم فوتبال پرسپولیس پرطرفدارترین تیم فوتبال آسیا محسوب می شود و پس از آن به ترتیب دالیان چین و الهلال عربستان حضور دارند.
پرسپولیس از ابتدای تشکیل تاکنون ، دوازده بار در لیگ فوتبال حرفه ای ایران به قهرمانی رسیده است و از این حیث پرافتخارترین تیم ایران می باشد.است. این تیم تاکنون ستاره های زیادی به تیم ملی و فوتبال جهان معرفی کرده است که از این بین علی دایی، مهدی مهدوی کیا و علی کریمی تاکنون موفق شده اند که به عنوان بازیکن فوتبال سال آسیا لقب بگیرند. علی علیپور نیز مهاجم شش دانگ و جوان تیم پرسپولیس می باشد که چند دوره آقای گل لیگ برتر شده است و از مهاجمان آینده دار تیم پرسپولیس محسوب می گردد.

 


سایز علیپور 1 علیپور 2 علیپور 3 علیپور 4
مدل باشگاه پرسپولیس
کشور مبدا برند ایران
مناسب برای کودکان
سایر توضیحات دارای یقه هفتی | طرح چاپی | ست شورت و پیراهن | شماره دار | دارای اسم بازیکن
جنس فلامنت

(آیدا رها) | ۴ سال قبل

باز هم ازتون خرید میکنم

(آیدا رها) | ۴ سال قبل

واااسه بچه خواهرم گرفتم خیلی ازش خوشش اومد ممنونم