هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

کد کالا: C52421

  • سبک و خنک
  • با نام و شماره
  • سایزبندی 1 تا 4
  • جنس فلامنت
قیمت :
۶۳,۹۰۰ تومان ۷۱,۰۰۰ تومان
عدد
پیشنهادی

ابعاد پیراهن ورزشی بچه گانه تیم بارسلونا اسپانیا

سایز

طول لباس

عرض شانه

دور کمر

1

50 cm

33 cm

68 cm

2

52 cm

34 cm

76 cm

3

60 cm

38 cm

84 cm

4

63 cm

46 cm

92 cm

 

ابعاد شورت ورزشی بچه گانه تیم بارسلونا اسپانیا

سایز

طول پا

فاق

دور کمر (کشی)

1

34 cm

26 cm

42 cm

2

35 cm

27 cm

42 cm

3

38 cm

30 cm

48 cm

4

42 cm

35 cm

48 cm

Card image cap

لباس ورزشی بچه گانه تیم بارسلونا اسپانیا
بسیاری از کودکان از ورزش فوتبال خیلی لذت می برند. چه از تماشای آن در قاب تلویزیون و چه از بازی کردن در کوچه و محله ها و زمین های خاکی. آنها سعی م یکنند که در فوتبال با همبازی های خود از آنچه که د رتلویزیون می بینند الهام بگیرند، بدین خاطر تمامی اصطلاحات فوتبالی را یاد م یگیرند و در زمین های خاکی خودشان پیاده می کنند و حتی لباس های ورزشی تیم محبوب خود را تهیه نموده و با آن رویا پردازی می کنند. بعضا عده ای از آن ها حتی هنگام فوتبال بازی کردن به خود نام بازیکنان بزرگ فوتبال نظیر مسی ، رونالدو ، نیمار و ... می دهند و دوست دارند که در آینده پا جای پاهای آنان بگذارند. با وجود رسانه های جمعی نظیر تلویزیون و اینترنت و رادیو و ... ارتباط با هزاران کیلومتر آن طرف تر راحت شده است. بنابراین کودکان سعی می کنند نتایج فوتبال های خارجی را دنبال کنند و بازی های باکیفیت خارجی را تماشا کنند و خواه ناخواه به سمت یکی از غول های باشگاهی اروپا متمایل می شوند.
در سرتاسر دنیا تیم های معروف فوتبال برای هواخواهان خودش توسط کمپانی های معروف لباس های ورزشی هوادارای تولید می کند و لذت فوتبال را از نمایی خیلی نزدیکتر به هواداران خودش می چشاند. در ایران نیز استفاده از لباس های ورزشی خارجی خیلی مرسوم شده است و بزرگسالان زیادی وجود داند که عاشق و دلباخته ی فوتبال های اروپایی و آمریکای جنوبی هستند و با تماشای آن لذت می برند. از آن جا که طراحی لباس ورزش تیم های اروپایی توسط طراحان و برنهای معروف صورت می گیرد آن لباس های ورزشی نمایی جذاب و دلچسب دارد بنابراین والدین این لباس ها را برای کودک خود تهیه می کنند تا سه هدف را دنبال کنند : اول اینکه کودک خود را به سمت رسیدن به رویای خود سوق دهند دوم اینکه لباس تیم محبوب خود را بر تن کودک خویش ببینند و سوم اینکه با طراحی جالب لباس ورزشی ، فرزند خود را خوشتیپ ببینند.
لباس ورزشی آبی و اناری موجود در هفت و یک متعلق به تیم بارسلونا بوده و مشخصا در پشت آن نام لیونل مسی حک شدن است. این پیراهن و شورت ورزشی از کیفیت قابل قبولی برخوردار بوده و لوگو تیم بارسا با بهترین کیفیت روی تیشرت آن چاپ شده است و آرم نایک نیز در سمت راست آن قرار گرفته است. تیشرت این لباس ورزشی یقه هفتی بوده و دارای سایزبندی کاملی می باشد.
راجع به باشگاه بارسلونا اسپانیا
باشگاه فوتبال بارسلونا که بیشتر با نام بارسلونا و یا اینکه به صورت مخفف بارسا معروف می باشد، یک باشگاه فوتبال حرفه‌ای در شهر باسلون در ناحیه ی کاتالونیای اسپانیا می باشد. بارسلونا در واقع فراتر از یک تیم فوتبال بوده و باشگاهی ورزشی-اجتماعی با هزاران بازیکن و خدمه می باشد که تیم فوتبال بارسلونا تنها قسمتی از آن می‌باشد. لیگ حرفه ای اسپانیا موسوم به لا لیگامی باشد و بارسلونا از آن دسته تیم ها محسوب می گردد که تاکنون به دسته پایین‌تر سقوط نکرده‌است. بازی جذاب بارسلونا شهره ی عام و خاص است اما عمده معروفیت سبک بازی این تیم به دلیل حمله‌ ی ماهرانه و سریع بازیکنان آن و سبک بازی باز این تیم می باشد.
باشگاه فوتبال بارسلونا ۲۶ عنوان قهرمانی در لا لیگا کسب کرده است و در کوپا دل ری، ۳۰ قهرمانی بدست آورده است و همچنین در سوپرجام اسپانیا دارای 13 قهرمانی می باشد و همچنین با ۲ قهرمانی در کوپا دی لالیگا، بعد از رئال مادرید از پرافتخارترین تیم های اسپانیا به شمار می رود. بارسلونا در اروپا نیز دارای افتخارات فراوانی می باشد که شامل ۵ قهرمانی در لیگ قهرمانان، ۵ قهرمانی در سوپرجام اروپا، ۴ قهرمانی در جام در جام اروپا و ۲ قهرمانی هم در جام لاتین می‌ باشد. نخستین باشگاه اسپانیایی که موفق شد سه‌گانه لا لیگا، کوپا دل ری و لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند بارسلونا بود که در سال 2009 به این مهم دست پیدا کرد. تیم بارسلونا تنها تیمی می باشد که توانسته است شش‌گانه جام‌ها را ببرد. بارسلونا از موفق‌ترین و قوی ترین تیم‌های حال حاضر اروپامحسوب می شود.
لیونل مسی بازیکی آرژانتینی الاصل این تیم مطرح اروپایی می باشد که در پست مهاجم بازی می کند. این بازیکن چندین سال است که به تیم بارسا وفادار مانده و در موفقیت های این تیم نقشی اساسی ایفا می کند. این بازیکن پنج بار به عنوان بهترین بازیکن جهان انتخاب شده است.


سایز مسی 1 | مسی 2 | مسی 3 | مسی 4
مدل تیم بارسلونا
کشور مبدا برند ایران
مناسب برای کودکان
سایر توضیحات دارای یقه هفتی | طرح چاپی | ست شورت و پیراهن | شماره دار | دارای اسم بازیکن
جنس فلامنت

(مارال نوشین) | ۳ سال قبل

بچم عشقش بارسلونا بود بالاخره لباسش رو از سایت شما خرید کردم و راضیم باز هم خرید میکنم

(مارال نوشین) | ۳ سال قبل

😍😍😍