هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

پیشنهادی

ابعادزیرپوش یقه خشتی مردانه JAHANSHIRI

سایز

طول (cm)

دور کمر

L

70

68

XL

72

72

2X

74

76

 زیرپوش یقه خشتی مردانه

معمولا هر پسری در یک فصل از سال به پوشیدن زیرپوش مردانه اقدام نموده است. این موضوع در فصول گرم از اهمیت بالاتری برخوردار می باشد زیرا تن انسان بیشتر عرق می کند و بیش از هر زمان دیگری به استفاده از لباس زیر و یا عرق گیر مردانه نیاز می باشد. کسانی که در فضای باز یا زیر آفتاب کار می کنند یا اینکه کارشان به گونه ای می باشد که در حین کار بسیار عرق می کنند نیز از مشتریان پرو پا قرص زیرپوش های مردانه محسوب می گردند. زیرپوش های نخی قدرت جذب عرق بالاتری نسبت به دیگر زیرپوش های از جنس پلاستیک یا نایلونی دارند و معمولا نیز سبب بروز حساسیت و آلرژی نمی گردند.

تنوع در رنگ و مدل زیرپوش مردانه در بازار زیاد به چشم می آید که هر فردی با توجه به سلیقه ی شخصی خود می تواند زیر پوش مخصوص به خود را بر تن کند. هر فردی در بین زیرپوش های متنوعی که از لحاظ شکل، رنگ و اندازه در بازار موجود می باشد زیرپوش مورد علاقه خود را انتخاب می نماید. زیرپوش های مردانه در سه دسته ی کلی از لحاظ مدل و شکل جای می گیرند: نیم آستین ( یقه گرد ) ، بدون آستین و زیرپوش رکابی.

از این میان زیرپوش های یقه گرد و یا یقه خشتی جهت اینکه گوشه ی بالایی یقه در بالای پیراهن مشخص نباشد در میان آقایان از طرفداران زیادی برخوردار است.

زیرپوش مردانه نخی با مدل یقه ی خشتی جهانشیری کیفیتی بالا داشته و از تن خوری شیک برخوردار می باشد. همانگونه که از نام این زیرپوش مردانه مشخص می باشد، یقه ای خشتی دارد. جنس زیرپوش خشتی JAHANSHIRI بسیار خوب بوده و در مقابل شستشو مقاوم می باشد. دوخت این زیرپوش های رنگارنگ نیز فوق العاده بوده و از پارچه ی نخی ضدحساسیت و ضدآلرژی جهت ساخت آن بهره گرفته شده است. شکل و مدل زیرپوش نخی نخی JAHANSHIRI به طرزی می باشد که دارای دوبنده به شکل خشت و مربع بر روی شانه های خود می باشد. زیرپوش های رنگی خشتی به اندازه عرض بدن باز شده و حالت جذب یا همان "slimfit" را بر روی بدن به وجود می اورند. نکته ی دیگر در مورد زیرپوش رنگی خشتی جهانشیری سایزبندی متنوع آن در سه سایز L , XL , XXL  می باشد که سبب می شود این زیرپوش های جذاب مردانه مناسب سایز هر مردی باشد. بسته بندی زیرپوش یقه خشتی جهانشیری نیز از جذابیت خاصی برخوردار بوده و حتی مناسب هدیه دادن می باشد.

نکاتی راجع به نگهداری لباس زیر مردانه

عدم شستشوی لباس زیر با دیگر البسه

عدم شستشوی لباس زیر سفید با البسه رنگی

شستشوی لباس با آب 30 درجه سانتیگراد

استفاده کردن از نور خورشید جهت خشک نمودن لباس زیر

استفاده از اتو ، جهت خشک نمودن لباس زیر، در صورت عدم دسترسی به آفتاب

جلوگیری از چلاندن لباس زیر تا حد امکان برای حفظ دوام بافت لباس

تعویض لباس زیر مردانه حداقل یک بار در روز ، جهت حفظ مسائل بهداشتی


(مارال نوشین) | ۴ سال قبل

😍😍😍

(مارال نوشین) | ۴ سال قبل

من چند مدل از رنگیبندیش گرفتم خدا را شکر راضی ام

(ساناز پ) | ۴ سال قبل

سپاسگزارم ازتون

(ساناز پ) | ۴ سال قبل

خیلی خوبه
مخصوصا اینکه کوتاه نیست و جنس نرم و لطیفی داره