هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

کد کالا: C53132

  • بهداشتی
  • ضد حساسیت
  • لطیف و خنگ
  • ارتجاعی
قیمت :
۵۲,۷۰۰ تومان ۶۲,۰۰۰ تومان
عدد
پیشنهادی

ابعاد زیرپوش آستین دار عرق گیر سفید مردانه اعلا (بانوجناب)

سایز

طول(cm)

دور کمر

عرض شانه

M

68

84

37

L

70

92

41

XL

74

100

43

XX

77

106

47

 زیرپوش آستین دار عرق گیر سفید مردانه اعلا (بانوجناب)

زیرپوش نخی آستین دار

زیرپوش نخی مردانه

زیرپیرهنی آستین دار

برخی فکر می کنند که زیرپوش ها را تنها در فصول سرد سال بایست استفاده نمود تا سدی باشد در برابر سرما. و نیازی نمی بینند که در فصول دیگر نظیر تابستان از زیرپوش استفاده نمایند. در حالی که پوشیدن زیرپوش های مردانه در فصول گرم، شاید بیشتر حائز اهمیت باشد زیرا پوشیدن زیرپوش سبب می گردد که تعریق بدن جذب آن شده و پوست را تا حد زیادی از دچار شدن به حساسیت های پوستی نجات دهد. بنا به نظر بسیاری از کارشناسان پوست تحت هیچ عنوان و در هیچ شرایط نبایست از پوشیدن زیرپوش خود غافل شوید. آن ها یک زیرپوش خوب با الیاف خوب را به یک حوله ی خوب مانند دانسته که تمامی تعریق بدن را جذب خود می نماید و با جلوگیری نمودن از نشت به پیراهن رویی، از شوره زدن و بوی نامطبوع پیراهن جلوگیری می نماید. در این صورت، پیراهن مردانه مورد استفاده نیز تا حد زیادی تمیز مانده و عمر مفید آن نیز بالا می رود. یکی از قسمت های بدن که دچار تعریق زیادی می شود و بوی نامطبوع آن خوشایند آقایان نیست زیر بغل می باشد که اگر عرق آن به سوی پیراهن رویی نشت کند حتی امکان دارد که موجب تغییر رنگ آن گردد. بدین منظور بهتر است که از زیرپوش‌های آستین دار استفاده شود. زیر پوش نیم آستین مردانه اعلا بانو جناب از الیاف باکیفیت و مرغوبی ساخته شده است که دارای جنسی نخی بوده و قدرت جذب تعریق بسیار بالایی دارد. مزیت زیرپوش نیم آستیم مردانه اعلا این می باشد که به دلیل داشتن آستین مقادیر زیادی از تعریق زیر بغل را جذب نموده و بوی زیر بغل را تا حد زیادی از بین می برد. لباس زیر نیم آستین مردانه بر اساس نوع یقه ی آن به گونه های زیر تقسیم بندی می گردند:

  1. زیرپوش نیم آستین یقه گرد
  2. زیرپوش نیم آستین یقه هفتی
  3. زیرپوش نیم آستین یقه اسپرت
  4. زیرپوش نیم آستین یقه کلاسیک

زیرپوش نیم آستین مردانه اعلا بانوجناب موجود در فروشگاه اینترنتی هفت و یک دارای دارای یقه ای گرد می باشد و یقه ی آن به گونه ای می باشد که از زیر پیراهن رویی، دیده نمی شود و در دوخت آن مطابق با دنیای مد و فشن رفتار شده است.

زیرپوش آستین دار مردانه اعلا علاوه بر اینکه در سایزهای متنوعی تهیه و تولید گشته است به خوبی نیز فیت بدن می شود و به قول معروف اسلین لیفت می باشد و از سری زیرپوش های جذب محسوب می گردد.

بدیهی است که بهترین الیاف جهت تولید زیرپوش ها، نخ پنبه می‌باشد. الیاف زیرپوش مردانه بانو جناب نیز پنبه ای بوده و دارای این ویژگی است که میزان بالای جذب تعریق را دارد و بدن در آن احساس راحتی داشته و هیچ گونه آلرژی و حساسیت پوستی را به وجود نمی آورد. از آنجا که باقی ماندن رطوبت بر روی پوست، باعث تشدید و به وجود آمدن انواع قارچ‌های پوستی و باکتری ها می گردد. بهتر است که زیرپوش های پنبه ای و نخی استفاده نمود تا جذب حداکثری تعریق داشته باشد. زیرپوش‌ نخی آستین دار بانوجناب به سبب جنس نخی داشته و از شوره زدن لباس رویی ممانعت می کند.

در دنیای پوشاک و مد یک پارامتر مهم جهت انتخاب زیرپیرهنی آستین دار مردانه رنگ آن می باشد. اگر زیر لباس روشن، زیرپوش با رنگ تیره پوشیده شود سبب ناهمگون شده لباس می گردد به همین دلیل بهترین کار استفاده از زیرپوش های آستین دار سفید می باشد که به هر پیراهنی با هر رنگی می آید و زیر پیراهن سایه نمی اندازد. شما می توانید با نتخاب زیرپوش مردانه نیم آستین سفید اعلا از فروشگاه آنلاین هفت و یک، ظاهر شیک و زیبایتان را جذاب تر کنید.

نکاتی راجع به نگهداری لباس زیر مردانه

عدم شستشوی لباس زیر با دیگر البسه

عدم شستشوی لباس زیر سفید با البسه رنگی

شستشوی لباس با آب 30 درجه سانتیگراد

استفاده کردن از نور خورشید جهت خشک نمودن لباس زیر

استفاده از اتو ، جهت خشک نمودن لباس زیر، در صورت عدم دسترسی به آفتاب

جلوگیری از چلاندن لباس زیر تا حد امکان برای حفظ دوام بافت لباس

تعویض لباس زیر مردانه حداقل یک بار در روز ، جهت حفظ مسائل بهداشتی


پایه رنگ سفید
سایز M | L | XL | XX
مدل نیم آستین
برند Banoo Genab
کشور مبدا برند ایران
مناسب برای آقایان
جنس نخی

(ساناز پ) | ۳ سال قبل

😘😘😘

(ساناز پ) | ۳ سال قبل

پیشنهاد خرید به همه میکنم چون بهترین کیفیت را دارند