هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

پیشنهادی

زیرپوش آستین دار عرق گیر  رنگی مردانه اعلا (بانوجناب)

سایز

طول(cm)

دور کمر

عرض شانه

M

68

84

37

L

70

92

41

XL

74

100

43

XX

77

106

47

XXX

82

122

52

 زیرپوش آستین دار عرق گیر  رنگی مردانه اعلا (بانوجناب)

زیرپوش نخی آستین دار

زیرپوش نخی مردانه

زیرپیرهنی آستین دار

عده ای گمان می برند که استفاده از زیرپوش فقط در فصل های خاصی از سال نظیر زمستان مرسوم می باشد تا بدن را گرم نگاه دارد. و در فصول دیگر سال جهت جلوگیری از گرم تر شدن بدن و آزادی بیشتر از زیرپوش استفاده نمی کنند. در حالی که استفاده از زیرپوش های مردانه در فصول گرم، اهمیت بیشتری نسبت به استفاده از آن در فصول سرد دارد. زیرا تعریق بدن را تا حد زیادی جذب نموده و پوست را از ابتلا به قرمزی و خارش و عرق سوز شدن، مصون می دارد. بنا به نظر متخصصین پوست تحت هیچ عنوان نباید از پوشیدن زیرپوش غافل شوید ، زیرا یک زیر پیراهنی خوب که از جنس خوب و الیاف مناسب طبیعی تولید شده باشد مانند یک حوله ی خوب عمل کرده و تعریق بدن را تا حد زیادی به خود جذب می کند و بدین سان از نشت عرق به طرف پیراهن جلوگیری به عمل می آورد. و از انجا که عرق به بدن سرایت نمی کند از ایجاد بوی نامطبوع عرق در لباس تا حد زیادی جلوگیری شده و پیراهن مدت بیشتری تمیز مانده و بوی کمتری به خود می گیرد . یکی از مشکلاتی که آقایان را کلافه کرده است تعریق زیر بغل می باشد که حتی پس از گذشت مدتی، سبب تغییر رنگ آن ناحیه می گردد. جهت جلوگیری از بروز این مشکل بهتر است که از زیرپوش‌های آستین دار استفاده شود. زیر پوش نیم آستین مردانه اعلا از باکیفیت ترین لباس های زیر مردانه محسوب می گردد. این زیرپوش مردانه، جنسی نخی داشته و قدرت جذب تعریق بسیار بالایی دارد. لباس زیر نیم آستین مردانه از لحاظ مدل یقه در انواع گوناگونی موجود می باشد که در ادامه مشاهده می نمائید:

انواع مدل های زیرپوش نیم آستین بر اساس یقه:

  1. زیرپوش نیم آستین یقه کلاسیک
  2. زیرپوش نیم آستین یقه هفتی
  3. زیرپوش نیم آستین یقه گرد
  4. زیرپوش نیم آستین یقه اسپورت

زیرپوش نیم آستین مردانه اعلا بانوجناب موجود در فروشگاه اینترنتی هفت و یک دارای یقه ای گرد بوده و گشادی یقه ی آن به گونه ای است که از زیر پیراهن رویی، قابل مشاهده نیست و در واقع تکنیک های مد و فشن در دوخت آن رعایت شده است.

از آن جا که تمامی لباس‌های تابستانی، حتی لباس‌های زیر نباید چسبان باشد تا اجازه ی تنفس به پوست بدهند زیرپوش آستین دار مردانه اعلا در سایزهای مختلفی تولید شده است تا هرشخصی مطابق با سلیقه ی خود، سایز متناسب با خود را انتخاب نماید.

از آن جا که بهترین جنس زیرپوش ها، زیرپوش های مردانه نخی (پنبه ای) می‌باشند. الیاف زیرپوش مردانه بانو جناب نیز نخی پنبه ای بوده و این خاصیت آن می گردد که میزان بالای جذب تعریق را داشته باشد و ایجاد ناراحتی‌ و حساسیت پوستی را تا حد امکان کاهش دهد. زیرا باقی ماندن رطوبت عرق بر روی پوست، سبب انسداد پوست گردیده و باعث به وجود امدن انواع قارچ‌های پوستی می گردد. بهترین جنس برای زیرپوش، لباس‌های پنبه‌ای و نخی هستند. زیرپوش‌ نخی آستین دار بانوجناب به سبب جنس فوق العاده خود سبب راحتی بدن شده و با کم کردن تعریق از شوره زدن لباس رویی جلوگیری به عمل می آورد.

یک معیار مهم جهت انتخاب زیرپیرهنی آستین دار مردانه در دنیای مد، انتخاب رنگ آن ها می باشد. به عنوان مثال زیرپوش مشکی و رنگ تیره نباید زیر لباس های روشن پوشیده شوند تا سایه ی تیره زیر لباس نیندازند. بدین منظور در فروشگاه آنلاین هفت و یک شما می توانید انواع رنگی زیرپوش های نیم آستین اعلا بانو جناب را مشاهده و انتخاب نمائید.

زیرپوش آستین دار مردانه BANOO JENAB مناسب شما آقایان شیک و خوش‌پوش طراحی گردیده و جنس این زیرپیرهنی نیم آستین تماماً نخ پنبه‌ای می باشد، دارای رنگ ثابتی بوده و بر روی تن، کاملا فیت می نشیند.

نکاتی راجع به نگهداری لباس زیر مردانه

عدم شستشوی لباس زیر با دیگر البسه

عدم شستشوی لباس زیر سفید با البسه رنگی

شستشوی لباس با آب 30 درجه سانتیگراد

استفاده کردن از نور خورشید جهت خشک نمودن لباس زیر

استفاده از اتو ، جهت خشک نمودن لباس زیر، در صورت عدم دسترسی به آفتاب

جلوگیری از چلاندن لباس زیر تا حد امکان برای حفظ دوام بافت لباس

تعویض لباس زیر مردانه حداقل یک بار در روز ، جهت حفظ مسائل بهداشتی


(مارال نوشین) | ۳ سال قبل

رنگبندیش هم عااااالیه

(مارال نوشین) | ۳ سال قبل

فوق العاده عالی