هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

پیشنهادی

 ابعاد زیرپوش رکابی عرق گیر مردانه اعلا ( بانوجناب)

سایز

طول(CM)

دور کمر

M

67

82

L

70

90

XL

73

94

XX

78

108

XXX

83

114

 

 زیرپوش رکابی عرق گیر مردانه اعلا ( بانوجناب)

آقایان به وفور از زیرپوش ها استفاده می نمایند و معمولا در انتخاب زیرپوش، سه فاکتور جنس، کیفیت و رنگ زیرپوش را مد نظر قرار می دهند. مردان می توانند در انتخاب زیرپوش‌های مردانه با توجه به سلیقه و کاربردی که از یک زیرپوش، انتظار دارند به انتخاب از میان زیرپوش های رکابی و نیم آستین بپردازند. نوع دیگر تقسیم بندی های زیرپوش مردانه مطابق نوع یقه می باشد. بعضی از زیرپوش های مردانه یقه گرد می باشند برخی یقه هفتی دارند و تعدادی نیز دارای یقه ی خشتی می باشند. در دنیای مد و فشن ، عده ای معتقدند که یقه ی‌ البسه زیر نباید از روی لباس‌های رویی دیده شود تا شخص به آسانی بتواند به ست رنگ پیراهن و شلوار خود بپردازد. از این میان رکابی های مردانه به دلیل آزاد بودن و راحت بودن دارای طرفداران بسیاری است. این لباس های مردانه برای مدتی طولانی است که در صنعت مد نیز وارد شده است. زیرا با پوشیدن رکابی ها در تابستان و یا اینکه در باشگاه و یا در کنار دریا با یک شلوار یا شلوارک جین، استایل جذابی پیدا می کنید. البته به شرطی که زیرپوش رکابی مورد استفاده تا از کیفت بالایی برخوردار باشد. زیرپوش رکابی اعلا از قوی ترین رکابی های ایرانی محسوب می شود. زیرپوش رکابی مردانه اعلا بانوجناب هنگام استفاده شوره نمی زند و قدرت جذب تعریق بسیار بالایی دارد. همچنین جنس الیاف این رکابی مردانه اعلا به گونه ای می باشد که اجازه ی تنفس به سطح پوست داده و بدن را تا حد زیادی خنک می کند. رکابی بانو جناب، هیچ گونه حساسیت پوستی و آلرژی ایجاد نمی کند و به دلیل جنس الیاف خاصی که دارد سبب می گردد که قارچ ها و باکتری های بیماری زا بر روی پوست به وجود نیایند. این زیر پوش‌ رکابی پنبه‌ای اعلا بسیار سبک بوده و جنسی نرم و لطیف و خنک و ضد خارش دارد.

از آنجا که جنس لباس ها همواره مورد توجه آقایان و خانم ها می باشد. در دوخت پارچه ی رکابی مردانه بانو جناب سعی شده است از بهترین الیاف پنبه ای بهره گرفته شود تا به راحتی شل و وارفته و نخ نما نگردد. این مدل زیرپوش‌ رکابی پنبه‌ای حسی خوب به فرد داده و شوره نمی زند و تا حد امکان عرق بدن را به خود جذب می نماید.

در دنیای مد، انتخاب رنگ زیرپوش‌، نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. و این به آن دلیل است که سایه آنها از روی لباس‌های رویی تا حدی پیداست. بنابراین دم دست ترین گزینه استفاده از زیرپوش رکابی های سفید می باشد به همین دلیل بایست توناژ رنگی زیرپیراهن خود را از روی پیراهن خود انتخاب نمود در فروشگاه آنلاین هفت و یک شما می توانید تنوع بالای رنگ، زیرپوش رکابی های بانوجناب را مشاهده نمائید.

نکاتی راجع به نگهداری لباس زیر مردانه

عدم شستشوی لباس زیر با دیگر البسه

عدم شستشوی لباس زیر سفید با البسه رنگی

شستشوی لباس با آب 30 درجه سانتیگراد

استفاده کردن از نور خورشید جهت خشک نمودن لباس زیر

استفاده از اتو ، جهت خشک نمودن لباس زیر، در صورت عدم دسترسی به آفتاب

جلوگیری از چلاندن لباس زیر تا حد امکان برای حفظ دوام بافت لباس

تعویض لباس زیر مردانه حداقل یک بار در روز ، جهت حفظ مسائل بهداشتی


(ساناز پ) | ۴ سال قبل

👦👦👦

(ساناز پ) | ۴ سال قبل

جنسش عاااالیه و با کیفیت