هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

کد کالا: C53331

  • لایکرا
  • پنبه ای
  • رنگبندی متنوع
  • ارتجاعی
قیمت :
۳۰,۴۰۰ تومان ۳۸,۰۰۰ تومان
عدد
پیشنهادی

ابعاد شورت اسلیپ لایکرا پنبه ای مردانه HOUTAN

سایز

طول فاق(CM)

دور باسن(CM)

M

27

68

L

29

72

 شورت اسلیپ لایکرا پنبه ای مردانه HOUTAN

تقریبا تمامی مردان در تمامی طول سال از لباس زیر استفاده می کنند. زیرا هم هنگام تعویض شلواز و پیراهن خود به لباسی نیاز دارند که آنها را پوشش دهد و هم به خاطر رعایت مسائل بهداشتی ناگزیرند که از زیرپیرهن و شورت استفاده نمایند. در انتخاب زیر پیراهن و شورت هم بایست به جنس آن تهیه نمود و هم قیمت و طراحی آن را مد نظر قرار داد. بهترین نوع زیرپوش برای استفاده مردان زیرپوش پنبه ای می باشد. مردان می توانند بر اساس نوع سلیقه و نیاز خود یکی از مدل های زیرپوش موجود در بازار را انتخاب نمایند. با پوشیدن شورت مردانه، میزان تماس شلواری که چندین روز شسته نشده با پاها و قسمت تناسلی کاهش پیدا کرده و از انتقال آلودگی ها از سطح داخلی شلوار به بخش حساس تناسلی جلوگیری می شود. بدیهی می باشد که جهت رعایت بهداشت بیشتر بایست که زیرپوش‌ و شورت را هر روز یا یک روز در میان تعویض نموده و نسبت به شستشوی آن اقدام صورت گیرد. این کار سبب می‌شود که پوست همیشه با یک پارچه پنبه ای تمیز در تماس باشد و قابلیت جذب رطوبت زیرپوش حفظ گردد.

شورت ها در دسته بندی های متنوعی من جمله پادار و نیم پا و مایو و اسلیپ موجود می باشند. اما آنگونه که پیداست شورت های اسلیپ نسبت به بقیه خنک ترند. شورت اسلیپ مردانه پنبه ای HOUTAN از آن دسته شورت های اسلیپ (BRIEFS) محسوب می شود که می باشد که نخی بوده و در ناحیه ی پاهای خود از کش نازکی بهره می برد. این شورت مردانه اسلیپ در ناحیه تناسلی یک قابک دورنگ داشته و این قابک از دولایه پارچه نخی تهیه شده است تا هم طراحی شورت را جذاب تر کند و هم جذب تعریق شورت را افزایش دهد.

از آنجا که با انتخاب یک شورت فشار بر روی آلت تناسلی مردانه، زیاد شده و سبب بیماری های متنوعی می گردد و با انتخاب یک شورت شل و ول، قابلی فیت شده لباس بر روی آن از بین می رود شما می توانید سایزهای دقیق این شورت های بدون پا را در بخش توضیحات سایت هفت و یک مشاهده نمائید و شورت اسلیپ مورد نظر خود را انتخاب نمائید اگر هم سایز شورت خودر ار می دانید می توانید بر اساس سایزبندی مدیوم M و لارج L این محصول، شورت مورد نظرتان را انتخاب نمائید.

مزیت اصلی لباس زیر مردانه هوتن رنگبندی شیک و قیمت مناسب و پنبه ای بودن آن می باشد، زیرا جنس آن به گونه ای می باشد که از وجود آمدن عفونتها و حساسیت های پوستی در ناحیه ی تناسلی جلوگیری می کند و این نکته در فصول گرم و باشگاه و برای افرادی که پوست حساسی دارند، اهمیت مضاعفی دارد.

نکاتی راجع به نگهداری شورت مردانه

دمای مناسب جهت شستشوی شورت ۳۰ درجه سانتی گراد می باشد.

تا حد امکان جهت شستشوی لباس زیر از دست استفاده نمائید.

لباس های زیر را با دیگر لباس ها شستشو ندهید.

بعد از شستشو، لباس های زیر را در خشک کن قرار ندهید.

تقریبا اکثر لباس های زیر جهت شستشو در خشک شویی طراحی نشده اند.

از سفید کننده ها و شوینده های قوی جهت شستشوی لباس های زیر استفاده نکنید.

سعی شود لباس های زیر را زیر نور آفتاب پهن کنید تا هم ضدعفونی شود و هم ثبات رنگ داشته باشد.


پایه رنگ زرشکیL آبیL قهوه ایL خاکستریXL سورمه ایXL کرمXL
سایز M | L
برند HOUTAN
کشور مبدا برند ایران
مناسب برای آقایان
جنس پنبه

(سمیرا بهروزی) | ۴ سال قبل

💖💖💖

(سمیرا بهروزی) | ۴ سال قبل

هم قیمت هم کیفت بسیار خوب و به صرفه . نرم و راحته

فکنم بار 4 یا 5 میخرم