هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

پیشنهادی

ابعادشورت نیم پا مردانه دوجیب VIRGIN

سایز

طولCM

طول فاقCM

دور باسنCM

L

30

25

74

XL

31

26

84

XX

35

27

90

 شورت نیم پا مردانه دوجیب VIRGIN

شورت های نیم پا در بین مردان جوان طرفداران بسیاری پیدا نموده است. زیرا زیر شلوارک به اصطلاح خوب می نشیند و پوشیدن آن در زیر شلوارهای تنگ نیز برجستگی ایجاد نمی کند.شورت نیم پا VIRGIN طرح ESPRIT دارای طراحی بسیار جذاب بوده و کاملا خوش دوخت می باشد این شورت نیم پا مردانه دارای دو جیب در کناره ها بوده و از کشی راحت و باکیفیت در ناحیه ی کمر خود بهره می برد.

در نگاه اول به شورت جیب دار مردانه طرح ESPRIT ساده بودن رنگ آمیزی و شیک بودن رنگ های بغل آن به چشم می آید. و با نگاه دقیق ترظرافت دوخت آن کاملا مشهود بوده و دو جیب نیز در قسمت جلویی آن دیده می شود. لازم به ذکر است که در ساخت شورت دو جیب اسپریت VIRGIN از درصد بالای پنبه استفاده شده است تا جنس آن نیز به طرز قابل قبولی از کیفیت بالایی برخوردار باشد. استفاده از الیاف نخی پنبه ای سبب شده است که این شورت ضدآلرژی و ضد حساسیت بوده و رطوبت قسمت ناحیه تناسلی را تا حد بالایی جذب کند.

در این شورت مدل نیم راحتی بسیار زیادی دیده می شود و جنس کشسانی باعث می گردد تا هنگام پوشیدن تا حدودی کش بیاید و بدون تحت فشار قرار داده بدون، به خوبی جذب آن شود.

شورت مردانه  نیم پا اپریت ویرجین، دارای رنگی روشن و رنگ متفاوت جیب می باشد و بدین گونه ترکیب زیبایی را در طراحی آن به وجود آورده است.

جنس الیاف شورت مردانه دو جیب ویرجین ، بسیار نرم و لطیف بوده و به دلیل پنبه ای بودن آن کاملا بهداشتی بوده و هیچ‌گونه آسیبی به پوست وارد نمی کند. در دوخت این شورت از برند معروف ESPRIT بهره گرفته شده است و سعی شده است تمامی تکنیک های آن شبیه سازی شود.مدل این شورت ها الهام گرفته شود. علاوه بر آن کمر پهن کشی این لباس زیر سبب شده ، که کمر اذیت نشده و پادار بودن این شورت سبب گردیده است که در فصول گرم، پوست آن ناحیه دچار قرمز یا عرق سوزی نگردد.

مطابق آخرین دستاوردهای دنیای مد و پوشاک، بهتر است که تن پوش ها در شورت قرار داده شوند تا از آویزان شده پیراهن روئی، جلوگیری گردیده و به قول معروف لباس بر روی تن، شق و رق قرار گیرد.

نکاتی راجع به نگهداری شورت مردانه

دمای مناسب جهت شستشوی شورت ۳۰ درجه سانتی گراد می باشد.

تا حد امکان جهت شستشوی لباس زیر از دست استفاده نمائید.

لباس های زیر را با دیگر لباس ها شستشو ندهید.

بعد از شستشو، لباس های زیر را در خشک کن قرار ندهید.

تقریبا اکثر لباس های زیر جهت شستشو در خشک شویی طراحی نشده اند.

از سفید کننده ها و شوینده های قوی جهت شستشوی لباس های زیر استفاده نکنید.

سعی شود لباس های زیر را زیر نور آفتاب پهن کنید تا هم ضدعفونی شود و هم ثبات رنگ داشته باشد.


هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!