هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

پیشنهادی

ابعادشورت نیم پا مردانه DAKA طرح ADIDAS

سایز

طول فاق cm

طول پا cm

دور باسن

L

24

28

80

XL

25

30

84

XX

28

34

88

 شورت نیم پا مردانه DAKA طرح ADIDAS

معمولا در انتخاب شورت به مدل آن، اهمیت زیادی داده نمی شود و بیشتر بر اساس سلیقه می باشد. اما نکته ای که در انتخاب شورت مردانه بسیار حائز اهمیت می باشد جنس آن و راحتی آن و در نتیجه بهداشتی بودن آن می باشد. تا سلامت فرد، حفظ شده و آسیب های پوستی به وجود نیاید. هنگام خرید شورت مردانه بهتر است که از نوع جنس پنبه ای آن استفاده شود، آنگاه پس از تهیه ی آن سعی شود که روزی یک بار نسبت به تعویض و شستشوی آن اقدام گردد. شورت نیم پا مردانه طرح ADIDAS موجود در فروشگاه اینترنتی هفت و یک، از باکیفیت ترین شورت های موجود بوده و قیمت مناسبی نیز دارد. در ساخت این شورت مردانه از درصد بالای پنبه استفاده شده است تا سلامت ناحیه ی حیساس تناسلی حفظ گردد. در این شورت مردانه از مقداری لاکرا نیز استفاده شده تا بهتر فیت بدن شود و خوش فرم نگاه داشته شود.

برا اساس معیارهای دنیای مد بهتر است که زیرپوش در شورت قرار داده شود تا بعد از پوشیدن پیراهن، خوب بر روی تن نشسته و از آویزان شدن پیراهن و دست و پا گیر شدن لباس ها جلوگیری به عمل بیاید. همانگونه که اشاره شد انتخاب مدل شورت بر اساس سلیقه می باشد اما دیرزمانیست که بازار استفاده از شورت نیم پا به شدت در بین جوان ها، رشد یافته است. و برای استفاده در زیر شلوارک و شلوارهای تنگ بهترین گزینه به شمار می رود.

شورت نیم پای مردانه داکا مدل adidas از پارچه های ضد حساسیت تهیه شده و از کشی بسیار راحت در کمر آن استفاده شده است. این شورت در ناحیه ی تناسلی دولایه بوده تا رطوبت و تعریق آن ناحیه را بیشتر جذب نماید. الیاف ساخت پارچه و دوخت شورت بهداشتی نیم پا DAKA از پنبه بوده و از کیفیت و دوام عمر بالایی برخوردار می باشد ، طراحی نیم پای این شورت از جذابیت بالایی برخوردار بوده و د رنگ های متنوع و شادی تهیه و تولید گشته است. لازم به ذکر است که بسته بندی این شورت نیز بسیار شیک می باشدو ان را مناسب هدیه کرده است.

این شورت  با داشتن جنسی نخی و پنبه ای ایجاد حساسیت و بوی نامطبوع در قسمت پایین تنه جلوگیری کرده و به علت درصد بالای پنبه در آن، علاوه بر قدرت بالای جذب تعریق بدن، رسانای حرارت نیز به شما می رود.

نکاتی راجع به نگهداری شورت مردانه

دمای مناسب جهت شستشوی شورت ۳۰ درجه سانتی گراد می باشد.

تا حد امکان جهت شستشوی لباس زیر از دست استفاده نمائید.

لباس های زیر را با دیگر لباس ها شستشو ندهید.

بعد از شستشو، لباس های زیر را در خشک کن قرار ندهید.

تقریبا اکثر لباس های زیر جهت شستشو در خشک شویی طراحی نشده اند.

از سفید کننده ها و شوینده های قوی جهت شستشوی لباس های زیر استفاده نکنید.

سعی شود لباس های زیر را زیر نور آفتاب پهن کنید تا هم ضدعفونی شود و هم ثبات رنگ داشته باشد.


(ali afshin) | ۳ سال قبل

💛💛💛

(ali afshin) | ۳ سال قبل

من ازشون گرفتم همه کیفیت بالای داره هم مخصوص استخر و ساحل