هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

کد کالا: C22426

  • مردانه
  • مدل Amberwood silver scent
  • نوع رایحه: تلخ و تند
  • گروه بویایی: گونه های سرخسی ، هل
قیمت :
۲۳,۲۰۰ تومان ۲۹,۰۰۰ تومان
عدد
پیشنهادی

نت های بویایی عطر مردانه لیزل مدل AMBERWOOD SILVER SCENT عبارتند از:
رایحه اولیه: مرکبات- شکوفه پرتقال
رایحه میانی: گشنیز- رزماری- اسطوخودوس- جوز- هل- شمعدانی
رایحه پایه: دانه تونکا- خس خس- چوب درخت ساج- لیچی

Card image cap

عطر جذب کننده مردانه لیزل مدل AMBERWOOD SILVER SCENT حجم 25 میلی لیتر
شاید شما هم تجربه کرده باشید که در یک مراسم، تاکسی یا محل کار، رایحه ای خوش را حس کرده باشید. و شاید شما هم از آن دست اشخاصی باشید که هنگامی که بویی خوش از طرف کسی احساس می کنید، او را بیش‌تر دوست خواهید داشت و شاید پس از آن فورا تحقیق کرده باشید که طرف مقابلتان از چه عطر و رایحه ای استفاده می کند. و آن گاه پیش خودتان فکر کنید که زمان آن رسیده است که رایحه و عطری مختص به خودتان را بیابید. در کنار خلقیات خاصی که شما دارید نظیر اینکه در تصمیم گیری ثبات دارید یا ایمکه هر چیزی را سر جای خود به کار می برید یا اینکه به موقع می خندید و به موقع جدی می شوید و حتی به جایش حرف خود را رک به طرف مقابلتان می‌زنید. در کنار همه ی این ها آراستگی ظاهر و بوی خاص و خوب تاثیر گذاری رفتار شما را روی دیگران بیشتر می کند چه طرف مقابلتان خانواده و دوستانتان باشند و چه در جلسه‌ای باشید که با کارمندان یا شرکای خود در حال مذاکره اید. بنابراین بدیهی است که یکی از موارد مهمی که بر احساس دیگران نسبت به شما تاثیر زیادی دارد، عطر شماست.
اخیرا کمپانی لیزل با تولید سری عطرهای جیبی مردانه و زنانه به احساس خوش آقایان و بانوان به زندگی کمک کرده است. عطر جیبی مدل AMBERWOOD SILVER SCENT رایحه ای تند و گرم دارد و توانسته است در بین مردان جوان و جنتلمن و اقشار مختلف ، خود را مطرح کند.
این عطر فوق العاده خوشبو از آن دسته عطرهاییست که هرگز یکنواخت نمی شود و جایگاه ویژه ی خود را در بین مردم پیدا کرده است و مورد ستایش دیگران قرار گرفته است. عطر سیلور سنت آمبروود لیزل AMBERWOOD SILVER SCENT عطری فوق العاده با رایحه تلخ و سرد (خزه ای) با قدرت پخش کنندگی و ماندگاری به شما عطر و بویی خاص بخشیده و علی الخصوص برای فصول سرد سال کاملا مناسب می باشد.
در ایران اشخاص زیادی وجود دارند که از بوی تلخ و خنک خوششان می آید بنابراین شرکت لیزل دست به تولید این عطر خوشبو و کلاسیک زده است که هم رایحه ای ادکلنی دارد و هم خوشبو می باشد . علاوه بر آن عطرهای جذب کننده ی لیزل قیمت مناسبی هم دارند و از کیفیت و پخش بوی بالایی برخوردار می باشند.
عطر جیبی لیزل مدل سیلور سنت آمبروود از عطر های پرفروش گروه مردانه لیزل می باشد و بیشتر مشتریان این رایحه را می پسندند.
عطر جیبی مردانه لیزل مدل سیلور سنت silver scent محصولی بسیار متفاوت و خوشبو می باشد که با بوییدن آن در بار اول مجذوب رایحه ی بی نظیر و خارق العاده ی آن می شوید. این عطر محرک برای کسانی ساخته شده است که جذابیت را جزئی از وجود خود دانسته و قصد دارند که در هر مکان و زمانی خود را متمایز جلوه دهند. اگر بخواهیم این عطر جذب کننده را با کلمات وصف نماییم ، باید از کلمات تند، تلخ و سرد استفاده نماییم.
بوی این عطر به خاطر ترکیبات طبیعی آن جذاب و دوست داشتنی می باشد و به صورت خاص جهت مهمانی ها و مراسم ها طراحی شده است. البته اسپری کردن آن بر روی نبض یا بدنتان ، در ملاقات های شخصی و یا کاری نیز تاثیری خارق العاده بر اطرافیان خواهد گذاشت.

عطر 25 میلی لیتری لیزل مدل AMBERWOOD SILVER SCENT دارای رایحه ای تند و کمی هم تلخی است که غالبا بوی آن را از بهار نارنج ، نارنج تلخ شده و لیمو ی یخ زده به دست می آورند . این عطر جیبی رایحه، ماندگاری و پخش بوی بالایی دارد و در عین حال سنگینی زیادی ندارد تا باعث سردرد افراد حساس نشود. طراحی بطری این محصول به شکل استوانه ای می باشد که رنگی نوک مدادی دارد و شکل هماهنگ درب و بطری آن ، حالتی خاص و کلاسیک به آن بخشیده است که با توجه به حجم مناسب آن به راحتی می توانید آن را در خودرو یا جیب و کیفتان حمل کنید.
نکاتی راجع به عطرها
بهتر است که از عطرها به مقدار کم و طی چند مرحله استفاده نمایید تا تندی آن آزاردهنده نباشد. برای ماندگاری آن نیز سعی کنید هر 4-3 ساعت ، عطر را تجدید نمایید.
از عطرها در نقاطی از پوست که از دیگر نقاط بدن ، گرم تر می بـاشد یا در روی نبضتان اسپری کنید البته توجه داشته باشید که با توجه به حساسیت پوست گردن ، در این ناحیه کمتر از عطر استفاده نمایید.

الکل موجود در عطر درفصول گرم زودتر بخار می شود بنابراین ماندگاری عطر کاهش پیدا می کند پس در فصول گرم یکی دوبار بیشتر ، عطر به بدن خود بزنید.
هر چه پوست تمیزتر باشد ماندگاری عطر روی آن بیشتر است ،از طرف دیگر ماندگاری عطر بر روی پوست خشک کمتر است ، لذا کسانی که دارای پوستی خشک می باشند قبل از اسپری عطر ، نقاط مورد نظر را با لوسيون‌ مرطوب‌ کننده ی بی بو آغشته نمایید.
قبل از اسپری عطر روی بدنتان ، از اینکه خراش و زخم روبازی روی پوست خود ندارید مطمئن شوید ؛ زیرا ترکیب عطر با خون و جراحات بدن ، باعث ایجاد بوی نامطبوع می شود.
عطرها در انتشار بویشان دارای سه مرحله یا سه نت می باشند:
رایحه اولیه: رایحه ای كه با اسپری اولیه ی عـطـر روی بدنتان به مشام می رسد. و بوی تازگی و اندکی تندی دارد. تركیـبـات آن شدیدا فرار بوده و سریعا محو خواهد شد.
رایحه میانی: نت ثانویه یا میانی عطر بعد از محو شدن رایـحه ی ابتدایی قابل احساس است . این نت در حقیقت ملایم شده ی نت اولیه می باشد و بوی آن اندکی فرق می کند. این رایحه حدودا 10 دقیقه تا 1 ساعت بعد از اسپری عطر قابل استشمام است.
رایحه پایه: نت پایه یا اصلی عطر که به رایحه ی تثبیتی عطر نیز معروف می باشد بعد از محو شدن رایحه ی اولیه و ثانویه قابل استشمام است. تركیبات این مرحله ، دارای ماندگاری بالایی بوده و قبل از 30 دقیقه بعد از اسپری عطر ، قابل احساس نیستند.

Fl.oz یا همان Fluide Ounce که بر روی شیشه ی عطر ها مشاهده می کنید ، نشانگر حجم عطر مورد نظر می باشد و در واقع واحد اندازه گیری حجم مایعات در سیستم انگلیسی و آمریکایی می باشد. (هر 1 میلی لیتر برابر با 0.034 Fl.oz می باشد.)
مقدار Vol درج شده بر روی شیشه ی عطرها نیز مقدار الکل استفاده شده در عطر مورد نظر را نشان می دهد و این عدد معمولا بالای 50 می باشد و نشانگر غلظت عصاره ی موجود در عطر می باشد. به عبارت دیگر هرچقدر غلظت عطر بیشتر باشد عدد vol یا درصد الکل کمتر است و عصاره ی روغنی آن بیشتر می باشد.

عطرها مطابق درصد عصاره ی روغنی موجود در آن به دسته های زیر تقسیم بندی می شوند:
غلیظ ترین عصاره به عطر یا perfume معروف می باشد و غلظتی حدود 40-15% دارد اما غلظت 20% خالص ترین و ماندگارترین رایحه ها را داراست. این نوع عطرها از گران قیمت ترین انواع عطر می باشند.
پس از پرفیوم ، Eau de Perfume با ترکیب درصد 20-10% و به طور تقریبی 15% از عام ترین انواع عطر می باشد . ادوپرفیوم ماندگاری بالایی داشته و از لحاظ قیمتی نیز مناسب است .
تویلت Toilette ترکیب درصد 15-10% داشته و ماندگاری آن نسبت به ادوپرفیوم کمتر است.
ادو تویلت Eau de Toilette ترکیب درصد 15-5% داشته و به طور معمول حاوی 10% عصاره می باشد. ادوتویلت نسبت به بقیه بوی ملایم تری داشته و ماندگاری بالایی ندارد. بنابراین باید چندین بار در طول روز ، از آن استفاده کرد.
ادکلن Eau de Cologne معمولا شامل 6-2% عصاره می باشد.
ادوفرش و دئودورانت یا اسپری ها و افترشیو های مخصوص آقایان ، کمترین میزان عصاره ی روغنی را دارا می باشند و حدودا دارای ترکیب درصد 3-1% می باشند.


مدل Amberwood silver scent
شماره مجوز 36/14162
برند Lizel
کشور مبدا برند ایران
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
نوع محفظه نگه دارنده استوانه ای استیل
مقدار 25 میلی لیتر
نوع رایحه تلخ و تند
گروه بویایی گونه های سرخسی ، هل
مناسب برای آقایان

(سمیرا بهروزی) | ۳ سال قبل

🤩🤩🤩

(سمیرا بهروزی) | ۳ سال قبل

تنوع و بوی خوبی داره
پخش و ماندگاری بالا