هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

کد کالا: C22425

  • مردانه
  • مدل Dunhill Brown
  • نوع رایحه : تلخ و ملایم
  • گروه بویایی : چوب معطر ، ادویه ای
قیمت :
۲۳,۲۰۰ تومان ۲۹,۰۰۰ تومان
عدد
پیشنهادی

نت های بویایی عطر مردانه لیزل مدل DUNHILL BROWN عبارتند از:
رایحه اولیه: لیمو ، اسطو خودوس ، شمعدانی ، مریم گلی
رایحه میانی: رز ، ریشه زنبق زرد ، زنبق- سدر ، میخک صدپر ، یاس
رایحه پایه: خس خس ، چوب صندل سفید ، چرم ، خزه درخت بلوط ، مشک ، لوبیا تونکا

Card image cap

 

عطر جذب کننده مردانه لیزل مدل DUNHILL BROWN حجم 25 میلی لیتر
وقتی ادو پرفیوم مردانه لیزل مدل دانهیل قهوه‌ای (DUNHILL BROWN) را روی پوست یا لباستان استفاده می کنید به سرعت بوی اسطوخودوس ، مریم گلی ، گل شمعدانی و لیمو را استشمام می کنید. این نت‌های تند و شیرین ، شادابی و نشاط خاصی را در ذهن و فکر شما به وجود می آورند. پس از گذشت لختی ، شاهد جابجایی نت‌ میانی با نت‌ اولیه خواهید بود. این نت دارای ترکیباتی از بوی رز، ريشه زنبق زرد، زنبق، سدر، ميخک صدپر و ياس می باشد . رایحه ی میانی عطر جیبی لیزل مدل دانهیل قهوه ای، اضافه بر نشاط و شادی، انرژی مثبت بالایی به شما و اطرافیانتان تقدیم می‌کند. پس از گذشت زمانی 30 دقیقه ای ، بوی نت پایانی را احساس خواهید کرد . خس خس، چوب صندل سفيد، چرم، خزه درخت بلوط، مشک و لوبیا تونکا از ترکیبات تشکیل‌دهنده‌ی نت‌های‌ پایانی می باشند. استشمام این ترکیب ، به شما و اطرافیانتان ، آرامش و روحیه ی مناسبی می‌ بخشد.
عطر جذب کننده ی لیزل مدل DUNHILL BROWN با دارا بودن رایحه ای بسیار دوست داشتنی ، محرک ، ماندگار و دلچسب ، هیجان و نشاط بالایی را در آقایان با هر نوع سلیقه ای به وجود می آورد . این عطر تلخ مردانه ، در گروه بویایی رایحه های جنگلی و چوب های معطر طبقه بندی می شود ، و با داشتن تمی از گرمی و تلخی ، مورد استفاده در فصول سرد سال و به ویژه پائیز می باشد . از بوی دلچسب این عطر جیبی می توانید در هر زمان ، مکان و مراسمی لذت ببرید . با اسپری کردن این عطر روی نبض یا بدنتان در رایحه ی اولیه ی این محصول ، گل مریم کلاری ، اسطوخودوس ، لیمو و گل شمعدانی استشمام می کنید و بعد از خشک شدن بر روی پوست ، در رایحه ی میانی، بوی بنفشه ، ریشه ی زنبق زرد ، قرنفل ، سدر و گل یاس به مشامتان می خورد و نهایتا در نت پایانی ، بوی ترکیبات سدر ، چرم ، مشک ، چوب صندل ، خس خس و دانه ی تونکا را احساس می کنید که روی بدنتان تثبیت شده و ماندگار می گردد .
ادوپرفیوم جیبی مدل DUNHILL BROWNتوسط شرکت لیزل تولید و وارد بازار شده است . این عطر محصولی لطیف و مدرن و الهام گرفته از رایحه های چوبی اسموکی و ادویه های معطر می باشد . شرکت LIZEL برای رسیدن به بویی خاص و دوست داشتنی ، محتویات موجود در ترکیب این عطر جیبی را گلچین کرده است به همین خاطر مردان جوان و آقایانی به دنبال خاص بودن هستند از این بو و رایحه ی ملایم و تلخ خاص استفاده می کنند.
کمپانی لیزل سعی کرده است که تا حد امکان قیمت محصولات خود را پایین آورده تا فرصت خارق العاده ای برای تمامی مردان جوان برای خرید و تهیه ی رایحه های مورد علاقه خود ، وجود داشته باشد. این عطر جذب کننده و محرک، حجمی برابر با 25 میلی لیتری داشته و در بطری استیل قهوه ای رنگی قرار گرفته است که شکل استوانه ای آن به آن حالتی تجملاتی و مناسب هدیه دادن بخشیده است . اندازه ی مناسب این عطر جیبی آن را جهت قرارگرفتن داخل کیف و خودرو مناسب کرده است. از عطر(LIZEL) مدل دانهیل قهوه ای می توان چهارفصل سال استفاده کرد.
نکاتی راجع به عطرها
سعی کنید از عطرها به میزان کم و چند مرحله استفاده کنید تا تندی نداشته باشد و برای ماندگاری هر 4-3 ساعت ، به خودتان دوباره عطر اسپری کنید.
از عطرها در نقاط نبض دار بدن و در واقع در نقاطی که پوست از دیگر نقاط بدن ، گرم تر می بـاشد شبیه مچ دست ، پشت گوش ، قـفسه سیـنـه، داخل آرنجها و گردن اسپری کنید. (توجه داشته باشید که با توجه به حساسیت پوست گردن ، در این ناحیه کمتر از عطر استفاده نمایید)

در هوای گرم ، الکل موجود در عطر زودتر بخار می شود و ماندگاری عطر را پایین می آورد پس بهتر است یکی دوبار بیشتر ، عطر به بدن خود اسپری کنید.
ماندگاری عطر و پخش بوی آن بر روی پوست تمیز ، بیشتر و بر روی پوست خشک کمتر است ، بنابراین کسانی که دارای پوستی خشک می باشند قبل از اسپری عطر ، نواحی مورد نظر را با لوسيون‌هاي مرطوب‌ کننده ای که از هفت و یک تهیه می کنید و بدون بو می باشد آغشته نمایید.
قبل از استفاده از عطر ، خراش و زخم روباز روی سطح پوست خود را بپوشانید ، تا عطر با خون و جراحات بدن ترکیب نگردد و سبب ایجاد بوی نامطبوع نشود.
عطرها دارای سه مرحله یا سه نت ، در پراکندگی بو می باشند:
رایحه اولیه: رایحه ای كه در همان لحظات اولیه ی استعمال عـطـر به مشام می خورد. رایحه اولیه همان بوی اولیه می باشد که با اسپری عطر احساس می کنید. رایحه این نت بوی تازگی و اندکی تندی دارد. و تركیـبـاتی شدیدا فرار دارد و سریعا محو خواهد شد.
رایحه میانی: نت ثانویه ی عطر بعد از محو شدن رایـحه ی ابتدایی قابل استشمام است . رایحه ثانویه در واقع به عنوان ملایم كنـنـده ی بوی اولیه به کار می رود. و حدود 10 دقیقه تا 1 ساعت بعد از اسپری عطر آشکار می شود.
رایحه پایه: نت پایه یا تثبیتی عطر بعد از اینکه رایحه اولیه و ثانویه محو شدند قابل استشمام است. تركیبات این مرحله ماندگاری بیشتری دارند و قبل از 30 دقیقه از استعمال عطر ، قابل احساس نیستند.

Fl.oz یا همان Fluide Ounce که بر روی شیشه ی عطر ها درج شده است، واحد اندازه گیری حجم مایعات در سیستم انگلیسی و آمریکایی می باشد و نشانگر حجم عطر مورد نظر می باشد. هر 1 میلی لیتر برابر با 0.034 Fl.oz می باشد.
مقدار Vol که بر روی بعضی از عطرها نوشته شده است نیز مقدار الکل به کار برده شده در عطر مورد نظر را نشان می دهد و بالای 50 می باشد و نشان می دهد که غلظت مواد مورد تهیه ی عطر به چه مقدار است. به معنای دیگر هرچقدر غلظت عطر بیشتر باشد عدد vol یا درصد الکل کمتر و عصاره ی روغنی عطر بیشتر است.

عطرها بر اساس درصد عصاره ی رووغنی آن به گروه های زیر تقسیم بندی می شوند:
غلیظ ترین عصاره به عطر یا perfume معروف می باشد و غلظتی در محدوده ی 40-15% دارد ولی غلظت 20% دارای خالص ترین و ماندگارترین و اصیل ترین رایحه هاست و در عین حال از گران قیمت ترین انواع عطر می باشد.( 40% حداکثر حد غلظت عصاره عطر می باشد)
پس از پرفیوم ، Eau de Perfume با غلظت 20-10% و به طور معمول 15% از عمومی ترین انواع عطر می باشد که ماندگاری بالایی داشته و قیمت مناسبی نیز داراست .
تویلت Toilette ترکیب درصد 15-10% داشته و ماندگاری آن نسبت به ادوپرفیوم کمتر است.
ادو تویلت Eau de Toilette در حدود 15-5% غلظت داشته و معمولا حاوی 10% عصاره است و بوی ملایم تری دارد که ماندگاری آن چندان بالا نیست و برای ماندگاری بوی آن باید چندین بار در طول روز ، از آن اسپری نمود.
ادکلن Eau de Cologne تقریبا حاوی 6-2% عصاره می باشند.
ادوفرش و دئودورانت یا اسپری ها و افترشیو های مخصوص آقایان ، حاوی حداقل میزان عصاره ی روغنی می باشند که غلظت آن تقریبا 3-1% می باشد.


مدل Dunhill Brown
شماره مجوز 36/14162
برند Lizel
کشور مبدا برند ایران
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
نوع محفظه نگه دارنده استوانه ای استیل
مقدار 25 میلی لیتر
نوع رایحه تلخ و ملایم
گروه بویایی چوب معطر ، ادویه ای
مناسب برای آقایان

(ساناز پ) | ۴ سال قبل

🤩🤩🤩🤩

(ساناز پ) | ۴ سال قبل

بوش عااااالیه و ماندگاریش خیلی بالاست