هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

کد کالا: C22423

  • زنانه
  • مدل s…y me
  • نوع رایحه : گرم و تلخ ملایم
  • گروه بویایی : سنجد و چوب های معطر
قیمت :
قیمت درج نشده است.
عدد
پیشنهادی

نت های بویایی عطر اسپرت لیزل مدل S…Y ME عبارتند از :
رایحه اولیه : مانگوسین - سرو کوهی - برگ بنفشه - نعناع
رایحه میانی : گل یاسمین- گل مانگا – شکلات تلخ - هلو
رایحه پایه : سنجد - مشک - وانیل - شکلات

Card image cap

عطر جذب کننده زنانه لیزل مدل S…Y ME حجم 25 میلی لیتر
در دنیای جدید و سرشار از فشار های روحی مختلف، رایحه سنجد انسان را به طرف هیجان و نشاط و رسیدن به آرامش روانی رهنمون می کند. عطر محرك هورمونی گل خارق العاده سنجد بسیار پرقدرت و از دسته ی بویایی گل اعجاب انگیز سنجد كه از بهترین گیاهان پیدا شده حاوی ژن هورمونی هست تهیه شده است. کمپانی لیزل (LIZEL)نیز دست به تولید یک عطر جیبی محرک هورمونی به نام s…y me زده است که رایحه ی گرم و تلخ ملایمی دارد و رایحه ای مشابه با گل سنجد و چوب های معطر دارد و همچنین با آن می توانید به هر کسی علاقه مندید به طرف خود جذب كنید و با خود همراه سازید این عطر جیبی بسیار خوشبو جای خود را در بازار باز کرده است و مورد استفاده هم برای بانوان و هم برای آقایان است .
رایحه درمانی شرایطی را به وجود می آورد که لذت بردن از زندگی را مضاعف می سازد و با بدست آوردن آرامش جنسی و روانی سرخوشی و سرحالی را در زندگی جاری می کند.
عطر های سنجد می توانند بر فرآیند ساخته شدن هورمون ها ، تمایلات شخصی ، گرمای بدن و درست شدن انسولین، سوخت و ساز بدن، میزان هورمون استرس ، هورمون های جنسی، گلبول های سفید بدن ، افکار و اکشن و ری اکشن های آگاهانه اثر بگذارند.
عطر جیبی S…Y ME از سری عطرهای LIZEL با الهام گیری از رایحه ی سنجد با تحریک مغز در ترشح منتقل کننده های عصبی (نوروترنس می ترها) سبب حالات روانی خاصی می شوند. استفاده از مواد معطر، در افراد ، احساس سلامت، نشاط و حالت خشنودی و شادابی به وجود می آورد. این مواد می توانند استرس و درد را التیام ببخشد و موجب تعادل عاطفی شوند.
این عطر ترکیبی از گروه بویایی گل اعجاب انگیز سنجد و چوب های معطر می باشد. این محصول را برای همسرانتان تهیه کنید و خود نیز استفاده نمائید تا همیشه از بوی خاص شما لذت ببرند که هر انسانی بوی خاصی دارد با این عطر می توانید نیمه پنهان و دور از دسترس حالات جنسی خود را عیان نموده و با تاثیر در غده های جنسی خانم ها و آقایان بر فعالیتهای غده های جنسی اثر می گذارند.
. وقتی این ادوپرفیوم را استشمام می کنید آرامش دل انگیزی را تجربه خواهید کرد . ادو پرفیوم جیبی لیزل مدل S…Y ME، بوی گرم و تلخ ملایمی داشته و این عطر 25 میلی‌لیتری با توجه به توان پخش بالا و قیمت بسیار مناسبی که دارد، ارزش خرید خوبی دارد و معمولا هرکس از این مدل عطر لیزل خرید می کند سعی می کند دیگر رایحه های این کمپانی نیز امتحان کند. این مدل عطر جیبی حجمی برابر با 25 میلی‌لیتر دارد ولی برعکس ظاهر کوچکش تا مدت ها قابل‌استفاده می باشد و رو به اتمام نمی رود. بطری عطر جیبی لیزل (LIZEL) استیل می باشد و بر خلاف عطرهای جیبی شیشه ای ظاهر شیک و جذابی به آن بخشیده است و خطر شکست شیشه ی آن هنام رانندگی یا مسافرت به حداقل رسیده است. در بطری با رنگ طلایی این مدل عطر جیبی استوانه ای کاملا هماهنگ شده است. قیمت پایین عطر جیبی LIZEL (لیزل) برای شما و کسی که این عطر خوشبو و دلنشین را از شما هدیه می‌گیرد، به وفور به‌یادماندنی خواهد بود.
قیمت عطرهای کمپانی لیزل بسیار پایین و مناسب بوده تا فرصت خارق العاده ای برای همه ی قشرهای جامعه برای خرید و استفاده به صرفه تر از رایحه های مورد علاقه خود بدهد. این عطر لوکس 25 میلی لیتری با اندازه مناسبی که دارد جهت قرارگرفتن داخل کیف و خودرو بسیارمناسب می باشد. عطر(LIZEL) چهارفصل سال استفاده می‌شود. به‌محض اولین اسپری روی پوست خود رایحه دلنشین آنر ا را به خوبی می‌توان حس کرد و رایحه عود در ابتدا در ابتدا و سپس گل سنجد در ادامه آن و ترکیب گرم و تلخی شیرینی در کنار هم برای هر فردی تداعی کننده دلنشین ترین خاطره‌ها درمجالس خواهد بود.
نکاتی جالب راجع به عطرها
عطر را در نقطه های نبض دار بدن استفاده نمایید نقاطی كه جریان خون قوی تر باشد و پوست از دیگر نقاط بدن ، گرمتر بـاشد از قبیل مچ دست، پشت گوش ،قـفسه سیـنـه،پـشـت زانوها،داخل آرنجها و گردن (توجه شود گه با توجه به حساسیت بالای پوست گردن ،از اسپری کردن عطر در این ناحیه کمتر استفاده کنید)

از عطر به میزان کم و چند مرحله استعمال کنید تا از تندی آن بکاهید و ماندگاری بیشتری داشته باشد.
تقریبا پس از 4-3 ساعت باید به خودتان دوباره عطر اسپری کنید.
در فصول گرم با توجه به گرم تر بودن،الکل زودتر بخار میشود و ماندگاری عطر نسبت به فصول سرد کمتر است پس می توانید بیشتر از عطر استفاده کنید.
ماندگاری عطر و پخش بوی آن بر روی پوست تمیزتر بیشتر خواهد بود.
عطرها معمولا بر روی پوست های خشک ماندگاری آن ها کممتر است،برای حل این مشکل بهتر است قبل از استفاده از عطر،نواحی مورد نظر را با لوسيون‌هاي مرطوب‌ کننده ای که از هفت و یک تهیه می کنید و بدون بو می باشد آغشته کنید.
بر روی پوست های چرب، ماندگاری بیشتری خواهند داشت.
قبل از استفاده از عطر چک کنید که خراش و زخم روبازی روی سطح پوست خود نداشته باشید، به دلیل اینکه ترکیب عطر با خون و جراحات بدن باعث ایجاد بوی نامطبوع نشود.
عطرها دارای سه مرحله یا سه نت ، در استشمام رایحه ها می باشند:
رایحه اولیه: رایحه ای كه در لحظات اولیه از استعمال عـطـر احـسـاس می گردد. رایحه اولیه همان استشمام اولیه از بوی عطر هست.رایحه این مرحله تازه و شاید تند بـاشد. تركیـبـاتی كـه در ایـن مـرحله تاثیرگذار هستند بوی تند دارند و شدیدا فرار میباشند و سریعا تبخیر خواهند شد.
رایحه ثانویه: رایحه عطرثانویه بعد از محو شدن رایـحه ابتدایی آشكار می شود. رایحه ثانویه در واقع همان بدنه و رایحه ی اصلی عطر می باشد و بعنوان ملایم كنـنـده بوی اولیه می باشد. رایحه ثانویه این مرحله حدودا 10 دقیقه تا 1 ساعت بعد از استفاده از عطر آشکار می شود.
رایحه پایه: رایحه پایه عطر بعد از اینکه رایحه اولیه و ثانویه محو می شوند مشخص می شود.تركیبات این دسته معمولا تثبیتی می بـاشنـد. رایحه این مرحله قبل از 30 دقیقه از استعمال عطر نمی توان احساس نمود.

Fl.oz یا همان Fluide Ounce که بر روی عطرها نوشته شده است،واحد اندازه گیری حجم مایعات به سیستم انگلیسی و آمریکایی هست،این واحد نشانگر حجم عطر مورد نظر هست.
هر 1 میلی لیتر برابر با 0.034 Fl.oz هست.
عدد Vol که بر روی بعضی از عطرها مشاهده می کنید نشانگر حجم الکل به کار برده شده در عطر مورد نظر است و با عدد Fl.oz فرق می کند. معمولاً این عدد، افزون بر 50 می باشد و مشخص می کند که غلظت مواد مورد تهیه ی عطر به چه مقدار هست. به مفهوم روشن تر یعنی این که هرقدر غلظت عطر بیشتر باشد عدد vol یا درصد الکل کمتر هست و در واقع عصاره آن بیشتر هست.

عطرها طبق میزان عصاره موجود در آنان تقسیم بندی می شوند:
غلیظ ترین عصاره، عطر یا perfume معروف می باشد با غلظتی بین 40-15% در واقع 20% خالص ترین و ماندگارترین و اصیل ترین بوهاست و در عین حال گرانترین نوع عطرها می باشد.( 40% بالاترین حد غلظت عصاره عطر می باشد)
و پس از آن به ترتیب، Eau de Perfume با غلظتی تقریبا 20-10% و تقریبا 15% متداول ترین نوع عطر هاست که ماندگاری خوبی دارد و از لحاظ قیمت هم مناسب است.
تویلت Toilette ترکیب درصد 15-10% داشته و ماندگاری آن نسبت به ادوپرفیوم کمتر است.
ادو تویلت Eau de Toilette در حدود 15-5% و بطور معموا 10% عصاره دارد بوی ملایم تر است که تقریبا ماندگاری زیادی ندارد و برای ماندگاری بوی آن باید چندین بار در طول روز استعمال کرد.
ادوکلن Eau de Cologne تقریبا 6-2% عصاره دارد.
در ادوفرش و دئودورانت یا اسپری ها و افترشیو های مخصوص آقایان کمترین مقدار عصاره روغنی بکار می رود که تقریبا 3-1% هست به همین دلیل ماندگاری رایحه ی آن از بقیه کم تر می باشد.


مدل s…y me
شماره مجوز 36/14162
برند Lizel
کشور مبدا برند ایران
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
نوع محفظه نگه دارنده استوانه ای استیل
مقدار 25 میلی لیتر
نوع رایحه گرم و تلخ ملایم
گروه بویایی سنجد و چوب های معطر
مناسب برای بانوان

(fatima) | ۳ سال قبل

😘😘😘

(fatima) | ۳ سال قبل

تا حالا هر چی عطر جیبی گرفته بودم به خوبی این نبود ممنونم از سایت خوبتون