هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

کد کالا: B3574

  • مردانه
  • نوع رایحه: گرم
  • گروه بویایی: میوه ، ادویه و مرکبات
  • عرضه به صورت 80% پرفیوم + 20% فیکساتور
قیمت :
۹,۰۰۰ تومان
عدد
پیشنهادی

نت های بویایی ادکلن مردانه لالیک مشکی
اسانس اولیه : سرو
اسانس میانی : خس خس
اسانس پایه : چوب کشمیر ، مشک

Card image cap

عطر مردانه لالیک مشکی LALIQUE Encre Noire

این محصول مردانه در سال 2006 روانه بازار شد. طراحی شیشه ساده اما زیباست، یک قالب کریستالی سیاه، در یک بسته بندی خوب. طراحی شیشه از طراحی جوهردان مشهور سال 1913 شرکت لالیک الهام گرفته است.
نام این محصول Encre Noire به معنای جوهر سیاه است و از طراحی ظاهرش نیز چنین برداشتی می‌شود. این محصول همانند توسط Nathalie Lorson ساخته شده و در اندازه‌های 50 و 100 میل در شیشه معمولی و 60 میل در شیشه کریستالی تولید شده است.
بوی چوبی در این کار کاملا مشهود است و برای کسانی که روایح تلخ را دوست دارند مناسب است.
در سال ۲۰۰۶ خانه عطر سازی فرانسوی لالیک یک عطر مردانه متفاوت را با نام انکر نویر راهی بازار کرد. ادکلن لالیک، مدت کوتاهی پس از عرضه در بازار توانست به موفقیت های بسیار زیادی دست پیدا کند. به نظر بسیاری از کارشناسان لالیک مشکی بهترین عطر جهان در سال 2006 بوده است.
نقطه قوت ادکلن لالیک مشکی ماندگاری بسیار بالای آن است که دلیل این ماندگاری وجود نت های پایه بسیار قوی در این ادوتویلت مردانه است. یکی دیگر از نکات مثبت و بسیار مهم در مورد این عطر شگفت انگیز، پخش بوی بسیار بالایش است این دو نکته بسیار تعیین کننده باعث شده اند تا ادکلن لالیک مشکی کیفیتی بسیار بالا و رایحه ای شگفت انگیز را به شما هدیه کند.
ادکلن لالیک مشکی دارای رایحه ای بسیار تاریک و رمزآلود است. ناتالی لورسن طراح ادکلن لالیک مردانه با خلق این شاهکار محدودیت ها را کنار زده تا رایحه ای بسیار انتزاعی و خاص را به مخاطبین ارائه کند. رایحه ای چالش برانگیز و گستاخ! ویژگی های ذکر شده، ادکلن لالیک را بیشتر از یک عطر عمومی برای استفاده روزانه، تبدیل به یک اثر هنری کرده است. لالیک انکر نویر عطری بسیار تاریک، گاتیک و گرم است. دلیل این تاریک بودن استفاده از گیاه وتیور در ترکیب پایه این عطر می باشد. گیاه وتیور معمولا به دو شکل در عطرها وجود دارد مثلا در عطرهای برند کرید این گیاه، بسیار تمیز و صابونی به مشام می رسد اما از طرفی در دیگر عطرها معمولا شامل بویی تاریک و بسیار قوی می باشد. در لالیک مشکی، وتیور (خس خس) باعث شده تا این عطر رایحه زمینی پیدا کند و در عین حال شامل نت های دیگری نیز باشد، برای مثال شما رایحه درخت سرو را در ادکلن لالیک دارید که المان سبز رنگی به آن اضافه می کند و در عین حال کیفیت رایحه وتیور را نیز بهتر می کند. در نت های پایه، لالیک مشکی دارای رایحه ی چوب کشمیر و مشک است هرچند که مشک استفاده شده در آن برای همه قابل استشمام نیست اما در نهایت می توانیم رایحه لالیک انکر نویر را با کلمات چوبی، علفی، سنگین، زمینی، تمیز و تاریک توصیف نماییم.
با اولین استفاده از ادکلن لالیک رایحه محصور کننده سرو در نت های اولیه شما را به خلسه‌ای بسیار عمیق خواهد برد. در نت های میانی لالیک انکر نویر ترکیب گیاه وتیور باعث می شود نوعی هارمونی و حالت معنوی در ذهن شما ایجاد شود که به واسطه آن اعتماد به نفس بسیار بالایی پیدا می کنید اما در نت های پایه شاهد غلبه مشک و چوب کشمیر در رایحه‌ی ادکلن لالیک خواهید بود.
ادکلن لالیک مشکی برای مردان جوانی که به سمت آرزوهای خود گام بر می دارند و در این راه نیاز به انگیزه ای برای موفقیت دارند، بسیار مناسب است. ادکلن لالیک مردانه رایحه ای بسیار مرموز، عمیق و غیرعادی دارد و برای مردان خاص و جذاب بهترین گزینه است. مردان جوانی که به دنبال عطرهای خاص هستند، طرفدار اصلی لالیک مردانه هستند. به طور کلی لالیک مشکی دارای رایحه ای تلخ و گرم است و با توجه به ترکیباتی که در ساخت آن به کار رفته، بهترین و مناسب ترین فصول برای استفاده از آن زمستان، پاییز و بهار می باشد.


مدل LALIQUE
مقدار 3 میلی لیتر(رولی) | 7.5 میلی لیتر(رولی) | 20 میلی لیتر(اسپری) | 30 میلی لیتر ( اسپری)
نوع رایحه گرم | تلخ
گروه بویایی میوه ای | ادویه | مرکبات
مناسب برای آقایان

(fatima) | ۳ سال قبل

😍😍😍

(fatima) | ۳ سال قبل

بوی خوبی داره ازش راضی ام