هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

Marquis For Women

کد کالا: B5071

  • مخصوص بانوان
  • نوع رایحه: تلخ و ملایم
  • گروه بویایی: شرقی چوبی
  • خوشبو کننده
قیمت :
قیمت درج نشده است.
عدد
پیشنهادی

نت های بویایی اسپری زنانه مارکوئیز
نت اولیه : ترنج ، سیب و برگ سبز
نت میانی : گلهای سفید ، گل مریم و رز
نت پایه : چوب صندل و مشک
اسپری زنانه مارکوئیز (Marquis For Women)

اغلب ما انسانها خواستار این هستیم که در محیطی که در آن زندگی می کنیم ما را با چند ویژگی شایسته و نیک بشناسند مثلا چنانچه در زمینه تجارت و فعالیت می کنیم خواستار این هستیم که تمام اشخاصی که به نوعی با ما در ارتباط هستند ما را با القاب نیک یا شاخصه های خوب و مثبت یاد کنند مثلا بگویند: فلانی آدم خوش حسابیه!! فلانی در کارش فوق العاده خوش قوله! و…
ولی برخی القاب هستند که همه انسانها خواستار آن هستند که در هر جایگاه اجتماعی ، شغلی ، تحصیلی و… که هستیم ، دیگران ما را با آن شاخص های خوب و نیک یاد کنند مانند خوش پوش بودن مرتب بودن خوشبو بودن و …
اینکه اگر طرف مقابل از یک نوع عطر و ادکلن خوشبو و جذاب استفاده کرده باشد از نظرمان یکی از معیار های شیک بودن و خاص بودن را در خود رعایت کرده است و از نظر بیشتر افراد حداقل در ظاهر، فرد محترم و موجهی به نظر می آید.
واحتمالا در برخورد با این اشخاص بلا فاصله پرسش هایی ذهنمان را مشغول میسازد.
ازجمله این مشخصات که معمولا خیلی با آن بر خورد میکنیم و بلافاصله در ذهنمان نقش می بندد خوشبو بودن افراد در جامعه است.
ما بدست آوردن جذابیت از طریق استفاده از عطر و ادکلن ، دارای اصول و قوانینی است که به وسیله رعایت آنها میتوان تقریبا به تمامی هدف ها در زمینه عطر و ادکلن دست یافت.
یکی از مهمترین و شاید کم هزینه ترین این قواعد استفاده درست ، صحیح و بهینه از مواد خوشبو کننده مانند عطر میباشد که با انجام
چند نکته کاملا ظریف و ساده به آسانی این اهداف بدست آمده ومیتوانیم به کاریزمای مناسب و مورد نظرمان در اجتماع و محیط جامعه دست یافت.
این اسپری خوش بو و ماندگار محصولی مناسب جهت هدیه به همسران می باشد .
اسپری مدل Remy Marquis ساخت شرکت Marquis و کشور فرانسه است. این اسپری ادکلن در سال 2010 طراحی و در حجم 150
میلی لیتر روانه ی بازار جهانی عطر و ادکلن و اسپری شد. نوع رایحه ی این ادکلن تلخ و ملایم می باشد و برای چهار فصل سال پیشنهاد
می شود.
این اسپری فوق العاده خوشبو از آن دسته عطرهاییست که هرگز یکنواخت نمی شود و جایگاه ویژه ی خود را در بین مردم پیدا کرده است و مورد ستایش دیگران قرار گرفته است. اسپری زنانه مارکویز Marquis For Women اسپری فوق العاده با رایحه تلخ و ملایم و گروه بویایی شرقی چوبی با قدرت پخش کنندگی و ماندگاری به شما عطر و بویی خاص بخشیده و برای همه فصول سال کاملا مناسب می باشد.
اسپری زنانه مدل مارکوئیز از اسپری های پرفروش گروه اسپری زنانه می باشد و بیشتر مشتریان این رایحه را می پسندند.
اسپری زنانه مارکوئیز Marquis For Women موجود در هفت و یک  محصولی بسیار متفاوت و خوشبو می باشد که با بوییدن آن در بار اول مجذوب رایحه ی بی نظیر و خارق العاده ی آن می شوید. این عطر محرک برای کسانی ساخته شده است که جذابیت را جزئی از وجود خود دانسته و قصد دارند که در هر مکان و زمانی خود را متمایز جلوه دهند. اگر بخواهیم این عطر جذب کننده را با کلمات وصف نماییم ، باید از کلمات تند، تلخ و سرد استفاده نماییم.
بوی این اسپری marqiss به خاطر ترکیبات طبیعی آن جذاب و دوست داشتنی می باشد و به صورت خاص جهت مهمانی ها و مراسم ها طراحی شده است. البته اسپری کردن آن بر روی نبض یا بدنتان ، در ملاقات های شخصی و یا کاری نیز تاثیری خارق العاده بر اطرافیان خواهد گذاشت.
این اسپری marqiss دارای بوی خاص و جذابی می باشدو مناسب برای هدیه به بانوان خاص پسند می باشد.


مدل Marquis
مقدار 200 میلی لیتر
نوع رایحه تلخ و ملایم
گروه بویایی شرقی چوبی
مناسب برای بانوان

(nazi) | ۳ سال قبل

💕💕💕

(nazi) | ۳ سال قبل

من ومادرم همیشه از مارکویس استفاده میکنیم پیشنهاد میکنم شما یک مرتبه تست کنید پشیمون نمیشی