هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

Shallit for women

کد کالا: B5072

  • زنانه
  • نوع رایحه: شیرین , خنک
  • مدل SHALIS For Women
  • گروه بویایی: گلی، میوه ای
قیمت :
قیمت درج نشده است.
عدد
پیشنهادی

نت های بویایی اسپری زنانه شالیز

نت اولیه : نت های میوه ای، کیکلامن و اسطوخودوس
نت میانی : مگنولیا، گل رز
نت پایه : نعناع هندی، عنبر و مشک
اسپری زنانه شالیز (SHALIS For Women)
اغلب ما انسانها خواستار این هستیم که در محیطی که در آن زندگی می کنیم ما را با چند ویژگی شایسته و نیک بشناسند مثلا چنانچه در زمینه تجارت و فعالیت می کنیم خواستار این هستیم که تمام اشخاصی که به نوعی با ما در ارتباط هستند ما را با القاب نیک یا شاخصه های خوب و مثبت یاد کنند مثلا بگویند: فلانی آدم خوش حسابیه!! فلانی در کارش فوق العاده خوش قوله! و…
ولی برخی القاب هستند که همه انسانها خواستار آن هستند که در هر جایگاه اجتماعی ، شغلی ، تحصیلی و… که هستیم ، دیگران ما را با آن شاخص های خوب و نیک یاد کنند مانند خوش پوش بودن مرتب بودن خوشبو بودن و …
اینکه اگر طرف مقابل از یک نوع عطر و ادکلن خوشبو و جذاب استفاده کرده باشد از نظرمان یکی از معیار های شیک بودن و خاص بودن را در خود رعایت کرده است و از نظر بیشتر افراد حداقل در ظاهر، فرد محترم و موجهی به نظر می آید.
واحتمالا در برخورد با این اشخاص بلا فاصله پرسش هایی ذهنمان را مشغول میسازد.
ازجمله این مشخصات که معمولا خیلی با آن بر خورد میکنیم و بلافاصله در ذهنمان نقش می بندد خوشبو بودن افراد در جامعه است.
اما بدست آوردن جذابیت از طریق استفاده از عطر و ادکلن ، دارای اصول و قوانینی است که به وسیله رعایت آنها میتوان تقریبا به تمامی هدف ها در زمینه عطر و ادکلن دست یافت.
یکی از مهمترین و شاید کم هزینه ترین این قواعد استفاده درست ، صحیح و بهینه از مواد خوشبو کننده مانند عطر میباشد که با انجام
چند نکته کاملا ظریف و ساده به آسانی این اهداف بدست آمده ومیتوانیم به کاریزمای مناسب و مورد نظرمان در اجتماع و محیط جامعه دست یافت.
این اسپری خوش بو و ماندگار محصولی مناسب جهت هدیه به همسران می باشد .
اسپری شالیز Shalis محصولی از کمپانی REMY MARQUIS PERFUMES ساخت کشور فرانسه در حجم ۱5۰ میلی لیتر وارد بازار های جهان شده است. این اسپری دارای رایحه ی خنک و ملایم و ترکیبات آن شامل رایحه هایی مانند : نت های میوه ای، کیکلامن و اسطوخودوس مگنولیا و گل رز می باشد و برای بانوانی که به بوی خوش اهمیت میدهند و می خواهند در جمع و مجالس بدرخشند .
اسپری شالیز زنانه برای تمام فصول سال مناسب می باشد . این ادکلن را باید در جای خشک و خنک ، دور از نور خورشید و دسترس اطفال نگهداری شود . فروشگاه اینترنتی هفت و یک اسپری شالیز Shalis را باقیمت مناسب در اختیار شما قرار می دهد تا از کیفیت عالی محصول لذت ببرید.
این اسپری فوق العاده خوشبو از آن دسته عطرهاییست که هرگز یکنواخت نمی شود و جایگاه ویژه ی خود را در بین مردم پیدا کرده است و مورد ستایش دیگران قرار گرفته است. اسپری زنانه شالیز Shalis اسپری فوق العاده با رایحه شیرین , خنک و گروه بویایی شیرین و ملایم ، با قدرت پخش کنندگی و ماندگاری به شما عطر و بویی خاص بخشیده و برای همه فصول سال کاملا مناسب می باشد.
اسپری زنانه مدل شالیز از اسپری های پرفروش گروه اسپری زنانه می باشد و بیشتر مشتریان این رایحه را می پسندند.
اسپری زنانه شالیز محصولی بسیار متفاوت و خوشبو می باشد که با بوییدن آن در بار اول مجذوب رایحه ی بی نظیر و خارق العاده ی آن می شوید. این عطر محرک برای کسانی ساخته شده است که جذابیت را جزئی از وجود خود دانسته و قصد دارند که در هر مکان و زمانی خود را متمایز جلوه دهند. اگر بخواهیم این عطر جذب کننده را با کلمات وصف نماییم ، باید از کلمات مایم و شیرین و خنک استفاده نماییم.
بوی اسپری shallit موجود در هفت و یک
به خاطر ترکیبات طبیعی آن جذاب و دوست داشتنی می باشد و به صورت خاص جهت مهمانی ها و مراسم ها طراحی شده است. البته اسپری کردن آن بر روی نبض یا بدنتان ، در ملاقات های شخصی و یا کاری نیز تاثیری خارق العاده بر اطرافیان خواهد گذاشت.
این اسپری shallit دارای بوی خاص و جذابی می باشدو مناسب برای هدیه به بانوان خاص پسند می باشد.


مدل Shall it
مقدار 200
نوع رایحه خنک | شیرین
گروه بویایی شیرین و ملایم
مناسب برای بانوان

(مارال نوشین) | ۳ سال قبل

😘😘😘

(مارال نوشین) | ۳ سال قبل

عطر شالیت یه چیز دیگه است همه با یکبار تست عاشقش میشن