هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

کد کالا: C13531

  • جلوگیری از ترک پوستی جدید
  • کاهش عمق ترک ها
  • رفع ترک های ناشی از افزایش یا کاهش وزن
  • ترمیم کننده جای کشیدگی پوست
قیمت :
۵۶,۲۳۲ تومان ۶۳,۹۰۰ تومان
عدد
پیشنهادی

چرا کرم ژل ضد ترک بدن درماسیف ؟

ژل کرم ضد ترک بدن درماسیف باعث جلوگیری و کاهش کشیدگی و ترک خوردگی پوست که به خاطر تغییر وزن سریع و ناگهانی، دوران بلوغ ، بارداری و زایمان، تغییرات هورمونی و تغذیه نامناسب ایجاد می شوند، می گردد. به دلیل آزار دهنده بودن این ترک های پوستی و نقشی منفی که از جهت زیبائی در پوست آقایان و بانوان ایجاد می کند، برند درماسیف ، دست به تولید ژل کرم ضد ترک بدن درماسیف جهت رفع و پیشگیری این مشکل زده است. علاوه بر آن روغن دانه انگور، عصاره آلوئه ورا ، عصاره میموزا و ویتامین E موجود در این محصول ، به آن خصوصیت آبرسانی قوی نیز بخشیده است.
کرم ژل ضد ترک بدن درماسیف حجم 75 میلی لیتر
کشیدگی پوستی یا ترک های پوستي يا استريا (Steria) نوعي اسکار پوستي می باشند که سبب تغيير رنگ در بدن می شود . استریا پديده اي شايع بوده كه در اثر تغییر وزن سریع و ناگهانی ، بارداری و زایمان ، دوران بلوغ ، تغییرات هورمونی و تغذیه ی نامناسب در اكثر گروه هاي سني رخ مي دهد . خطوط کشش پوستی در واقع خطوط آتروفيكي مي باشند كه به دلیل از دست رفتن الاستو درم پوست رخ می دهد . Stretch Marks علاوه بر اینکه بر اثر عوامل خارجی نظیر تغيير شرايط فيزيولوژيكي ، رشد سريع بدن و اندام ها و حتی بدنسازي اتفاق می افتد می تواند بر اثر عوامل ژنتيكي، هورموني و مكانيكي نيز بر روی پوست ایجاد شود.Stretch marks ایجاد شده در هنگام بلوغ ، معمولا در مناطقی از بدن رخ مي دهد كه در طي دوران بلوغ داراي رشد ناگهانی و سریع مي باشند . معمول ترين محل ايجاد کشیدگی پوست در بانوان به ترتيب بالاي رانها، لگن، باسن و سينه ها بوده و در آقايان شانه و بالاي بازوها، بالاي ران ها و منطقه لومبوساكرال مي باشد.
کرم ژل ضد ترک بدن درما سیف (DERMA SAFE) هم مناسب رفع ترک های پوستی خانم ها بوده و هم برای آقایان کاربرد دارد. از آنجا که اين کشیدگی و ترک هاي پوستي برای تمامی افراد مي تواند آزار دهنده باشند و نارضايتي فراواني را از جهت زيبائي به وجود می آورد برند درماسیف با نولید و فرآوری این کرم ژل تا حدود زیادی از نگرانی ها باب بروز خطوط كششي و ترکهاي پوستي ناشي از بارداري ، بلوغ و تغييرات وزني ، کاسته است. کرم ژل ضد ترک بدن الاستودرم درماسیف از محصولات آرايشي و بهداشتي تقويت کننده بافت کلاژن و قوام دهنده پوست بوده که به کاهش شدت ترک ها در زمان تشکيل و کمک به بهبود ظاهر آنها و کاهش علائم ايجاد شده بعد از تشکیل ، منجر می شود.
محصول تخصصی ضد ترک بدن الاستو درم با فرمولاسیون مواد موثر در ترکیب خود ، باعث تحریک رشته های کلاژن و الاستین شده، انعطاف پذیری و الاستیسیته پوست را تقویت نموده و سبب کاهش چشمگیر ترک خوردگی های محسوس شده و از ایجاد ترک های جدید و افتادگی پوست کمک شایانی می کند. این فرآورده سبب استحکام و قوام پوست شده و همچنین با دارا بودن کمپلکس ضد التهاب، مرطوب کننده و نرم کننده، موجب تسکین و التیام و کاهش خارش های پوستی می گردد و رطوبت مورد نیاز پوست را تا حد زیادی تامین می کند.
ویژگی های کرم ژل ضد ترک بدن درماسیف
کاهش عمق، طول، عرض و رنگ ناخوشايند ترک هاي پوست
سفت کننده پوست و جلوگيري از افتادگي پوست
ترميم کننده پوست و کمک به تجديد ساختار سد دفاعي آن
جلوگيري از پیدایش ترک هاي پوستي جديد
افزايش الاستيسيته و انعطاف پذيري پوست با تحريک سنتز کلاژن و الاستين
رطوبت رسان و التيام بخش پوست
نحوه استفاده
مقدار مناسبی از فرآورده را به شکم، قسمت فوقاني و خارجي رانها، بازو ها و سينه ها آغشته نموده و به صورت دوراني ماساژ دهيد تا به صورت کامل جذب شود. به خانم های باردار توصیه می شود که از ماه سوم بارداري ، از این محصول استفاده نموده و تا سه ماه پس از وضع حمل ادامه دهند. در صورت وجود ترک خوردگي و کشيدگي هاي قبلي در پوست، مصرف را فورا آغاز نموده و تا 6 ماه ادامه دهيد. روزی دوبار صبح و شب ، استفاده از این محصول را تکرار کنید.
معرفی برند درماسیف (DERMA SAFE)
برند درماسیف که لاین تخصصی محصولات مراقبت از پوست و مو می باشد، در سال ۱۳۹۳ تولید شد .آکنه درم (ACNE-DERM) ملا درم (MELA-DERM) ، سیکا درم (CICA-DERM) ، سنسی درم (SENSI-DERM)، اکزو درم (ECZO-DERM)، ویتا درم (VITA-DERM)، کانسی درم (CONCEA-DERM)، الاستو درم (ELASTO-DERM) و درما اسکالپ (DERMA-SCALP) اسامی زیر شاخه های درماسیف می باشند. و خود درما سیف نیز بخشی از لابراتوار پارس حیان می باشد.
لابراتوار پارس حیان با به کارگیری نتایج تحقیقات متخصصان آرایشی و بهداشتی و در لابراتوارهای مجهز و انجام تست های کلینیکی و آزمایشگاهی ، به عنوان واحد پیشرو در تولید فرآورده های تخصصی مراقبت از پوست و مو، شناخته می شود. این برند ایرانی با همکاری کمپانی SOLIANCE کشور فرانسه ، در راستای پاسخگویی به نیاز بیماری ها و مشکلات پوستی مختلف، و با پیشنهاد متخصصین و پزشکان پوست و مو ، با طراحی گروه محصولات تخصصی و هیپوآلرژنیک درماسیف ، گام بزرگی در رفع مشکلات پوستی برداشته است.


مدل ELASTO-DERM
شماره مجوز 38/13008
برند DERMASAFE
کشور مبدا برند ایران
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
نوع محفظه نگه دارنده تیوپی
مقدار 75 گرم

(ساناز پ) | ۳ سال قبل

من کاملا راضی ام ممنونم ازتون

(ساناز پ) | ۳ سال قبل

یک محصول عالی، هم برای ترک پا و هم برای خشکی پوست دستها....