هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

کد کالا: C12314

  • مناسب کودکان
  • خوشبو کننده
  • ضد پوسیدگی
  • ژله ای طعم دار
قیمت :
۸,۹۷۶ تومان ۱۰,۲۰۰ تومان
عدد
پیشنهادی

چرا خمیر دندان ژله ای بچه دانتا ؟

افرادی که حساسیت به طعم و کف خمیردندان های دیگر دارند نیز از خمیردندان های ژله ای استفاده می کنند. خمیر دندان ژله ای با طعم تمشک دانتا مخصوص کودکان پایین دوسال بدون فلوراید می باشد که حتی اگر بلعیده شود مشکلی برای کودک شما ایجاد نمی کند. بلعیدن بیش از حد فلوراید باعث مسمومیت یا ایجاد لکه های سفید ماندگار بر روی دندان های کودک می شود. این خمیر دندان برای تمیز شدن دندان ها، پلاک های دندانی را به طور کامل از بین می برد.
خمیر دندان ژله ای بچه دانتا با طعم پرتقال وزن 50 گرم
خمیر دندان در اصل ماده ای مکمل مسواک است و به تنهایی تاثیر چندانی در پاک کردن دندان ها ندارد. بسته به وضعیت و محیط دهان هر فردی، استفاده از خمیر دندان خاصی در مواقعی به خمیر دندان های دیگر برتری دارد. خمیر دندان های ژله ای به واسطه رنگ و طعم بهتر، غالبا ابزار تشویقی خوبی برای مسواک زدن بچه هاست. همچنین افرادی که حساسیت به طعم و کف خمیردندان های دیگر دارند نیز از خمیردندان های ژله ای استفاده می کنند. خمیر دندان ژله ای با طعم پرتقال دانتا مخصوص کودکان پایین دوسال بدون فلوراید می باشد که حتی اگر بلعیده شود مشکلی برای کودک شما ایجاد نمی کند. بلعیدن بیش از حد فلوراید باعث مسمومیت یا ایجاد لکه های سفید ماندگار بر روی دندان های کودک می شود. این خمیر دندان برای تمیز شدن دندان ها، پلاک های دندانی را به طور کامل از بین می برد.
خمیر دندان در اصل ماده ای مکمل مسواک است و به تنهایی تاثیر چندانی در پاک کردن دندان ها ندارد. بسته به وضعیت و محیط دهان هر فردی، استفاده از خمیر دندان خاصی در مواقعی به خمیر دندان های دیگر برتری دارد. خمیر دندان های ژله ای به واسطه رنگ و طعم بهتر، غالبا ابزار تشویقی خوبی برای مسواک زدن بچه هاست.
لایه‌ای از باکتری‌ها که پلاک نامیده می‌شود پیش و پس از مسواک زدن، سطح دندان‌ها را می‌پوشاند. هنگامی که این پلاک سخت شود به جرم روی دندان تبدیل می‌شود. جرم زدایی دندان‌ها دشوار است، این جرم بیماری‌های لثه‌ای ایجاد می‌کند. خمیردندان‌های حاوی مواد شیمیایی مانند «پیروفسفات» و «روی سیترات» از تجمع بیشتر جرم جلوگیری می‌کنند.
ویژگی خمیر دندان ژله ای بچه دانتا با طعم پرتقال 
فلوراید با درصد کنترل شده
ضد حساسیت
ضدپوسیدگی
ساختار ژله ای
به تاخیر در ایجاد پلاک‌های میکروبی
نحوه استفاده :
مقدار کمی از خمیر دندان را روی مسواک بگذاربد، بعد از هر وعده غذا و یا حداقل دوبار در طول روز مسواک بزنید
معرفی برند دانتا(DANTA) :

در سال ۱۳۶۹ برند دانتا در راستای پاسخگویی به نیاز روز افزون محصولات مراقبت از دهان، با کیفیت بالا در بازار ایران عرضه شد. بدین منظور با استفاده از بهترین نوع مواد اولیه ی مصرفی و بر اساس آخرین تکنولوژی اروپایی به تولید انواع متنوعی از خمیر دندان دست زد و پوشش بی نظیری را بر نياز هاي مختلف جامعه ايراني ايجاد كرد. بخش اعظم سرمایه گذاری های انسانی و مالی در این مجموعه، به قسمت کنترل کیفیت و تضمین کیفیت اختصاص یافته است.
لابراتوار پارس حیان به عنوان معتبرترين برند محصولات بهداشت و مراقبت پوست در خاورمیانه با مجهز بودن به آزمایشگاه هایی نظیر آزمایشگاه فرمولاسیون،آزمایشگاه شیمی،آزمایشگاه دستگاهی،آزمایشگاه محصول و آزمایشگاه میکروبیولوژی ، کیفیت مواد اولیه و رویه های تولید و تضمین کیفیت محصولات را مدام پایش می کند. با اطمینان می توان گفت که امکانات آزمایشگاهی لابراتوار پارس حیان در سطح کشور منحصر به فرد است.


مدل Gel Toothpaste
شماره مجوز 38/11106
برند DANTA
کشور مبدا برند ایران
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
نوع محفظه نگه دارنده تیوپی
مقدار 50 گرم
نوع رایحه پرتقال
مناسب برای کودکان

(مارال نوشین) | ۴ سال قبل

👨‍🦰👩‍🦰👩‍🦰👩‍🦰

(مارال نوشین) | ۴ سال قبل

👨‍🦰👩‍🦰👩‍🦰👩‍🦰

(مارال نوشین) | ۴ سال قبل

واسه بچه ها عاااالیه