هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

سوالات متداول
حساب کاربری
شما می توانید با تعریف یک نام کاربری و گذرواژه به سادگی در فروشگاه آنلاین هفت و یک ثبت نام کنید. اما ساده ترین راه استفاده از یک جیمیل می باشد که باعث می گردد به طور مداوم در سایت آنلاین باشید.
بلی ، شما می توانید با تماس به شماره تلفن 07152739071 به سادگی دارای یک اکانت در فروشگاه معتبر اینترنتی هفت و یک شوید.
فروشگاه
مطمئنا بلی ، در راستای سیاست های سایت هفت و یک ، تمامی کالاها از مبادی قانونی وارد گردیده یا از نمایندگی های معتبر تهیه گردیده است. بنابراین از بابت اصالت آنها هیچ نگرانی وجود ندارد.
سایت هفت و یک کار را برای کاربران این سایت ساده کرده و سعی کرده است با نظر کارشناسان ، از هر برند فقط محصولات باکیفیت و مرغوب و با قیمت مناسب آن را برای فروش در سایت قرار دهد.
هرگاه دیدی که بسته ی دریافتی شما در پست مخدوش می باشد بلافاصله جهت تعویض آن با روابط عمومی هفت و یک تماس حاصل فرمائید تا فورا جایگزین شود. اما با توجه به نظارت و قوانین وزارت بهداشت و درمان اجناسی نظیر لوازم آرایشی ، لوازم بهداشتی و لباس زیر فقط در صورت پلمب بودن محصول و با نظر کارشناسان سایت هفت و یک قابل تعویض خواهد بود.
با توجه به حمایت از کالا ونیروی کار ایرانی ، فروشگاه آنلاین هفت و یک نیز اقدام به فروش این گونه کالاها نموده است. کالاهای ایرانی موجود در این فروشگاه آنلاین اینترنتی ، با ضمانت کیفیت و قیمت مناسب از تولیدی های معتبر ایرانی تهیه و توزیع می گردد.
در مراکز استان ها حدود دو الی سه روز کاری زمان می برد و در شهرستان ها سه تا پنج روز کاری طول می کشد تا سفارشتان به دستتان برسد.
تاریخ انقضای تمامی محصولات بالای ۶ ماه می باشد مگر اینکه در صفحه ی خرید محصول، جمله ی خاصی راجع به تاریخ انقضای آن قید شده باشد.