هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

کد کالا: C22231

  • بر پایه اکرلیک
  • ضدآب
  • خشک شدن سریع
  • ماندگاری بالا
قیمت :
۶,۰۰۰ تومان
عدد
پیشنهادی

چرا چسب ناخن مصنوعی BOBO مدل NAIL GLUE ؟
چسب ناخن BOBO ساخت کشور کره جنوبی از محبوب ترین و معروف ترین چسب های موجود در بازار می باشد، این چسب به خاطر توان چسبندگی بالا و سرعت خشک شدن مناسب ، جهت چسباندن انواع ناخن مصنوعی مناسب می باشد. چسب ناخن مصنوعی BOBO با آرم Nail Glue بر پایه ی بهترین مواد صنعتی یعنی اکرلیک بنا نهاده شده است و استفاده از آن سبب می گردد که ناخن یا تیپ به سادگی از روی دست بلند نشود.
چسب ناخن مصنوعی BOBO مدل NAIL GLUE وزن 3گرم
« مانیکوریست ویتنامی به ناخن های مصنوعی اشاره کرد و گفت: این ها طبیعی نیستند که بشود با روغن کرچک تقویتشان کرد، باید جنسشان خوب باشد. ناخن مصنوعی اگر جنسش خوب باشد، نمی شکند، چسبش هم باید محکم باشد تا کنده نشود.» این متن، بخشی از یکی از کتاب های منیرو روانی پور می باشد.
استفاده از یک ناخن مصنوعی خوب هم به ناخن‌های شما آسیب نمی‌زند و هم سبب می‌شود که هر وقت که خواستید با یک پاک کننده لاک ناخن یا استون ، آن‌ها را از دست‌های خود جدا کنید و پس از آن به راحتی به هر کاری که دوست داشتید برسید. اما استفاده از ناخن مصنوعی مستلزم استفاده از چسب ناخن مصنوعی مرغوب نیز می باشد. بدیهی می باشد که ثبات و دوام ناخن‌های مصنوعی شما بر روی دست به مرغوبیت چسب ناخنی بستگی دارد که شما استفاده می‌کنید. در بازار چسب ناخن های زیادی موجود می باشد اما چسب ناخن مصنوعی BOBO مدل NAIL GLUE ، یکی از مرغوب ترین انواع چسب ناخن مصنوعی در بازار ایران است. این چسب با ماندگاری عالی و مقاومت بسیار بالایی که دارد می‌تواند ناخن‌های شما را به مدت 12 ساعت بر روی انگشتانتان نگاه دارد. استفاده از چسب ناخن BOBO مدل NAIL GLUE بسیار ساده می باشد و بدون آن که به مواد دیگری نیاز داشته باشید می‌توانید از این چسب ، بر روی ناخن خود استفاده کنید. از ویژگی های این چسب ناخن مصنوعی این می باشد که در برابر رطوبت به خوبی مقاومت می‌کند و حتی با شستن دستهایتان، ناخن‌ها کنده نمی‌شوند. چسب ناخن بوبو ساخت کشور کره جنوبی می باشد و کیفیت آن طوری می باشد که سطح ناخن را خشک و پوسته پوسته نمی کند .

ویژگی های چسب ناخن مصنوعی BOBO مدل NAIL GLUE
چسبندگی قوی
مناسب جهت ترمیم شکستگی ناخن طبیعی
قابل استفاده جهت انواع ناخن های مصنوعی و تیپ ناخن
استفاده ساده و آسان
دارای کیفیت بالا
خشک شدن سریع
بر پایه اکرليک
دارای ماندگاری و مقاومت بالا
مقاوم در مقابل رطوبت
مناسب جهت استفاده درسالن يا خانه

Card image cap

نحوه استفاده
1 – دستها را خوب شسته و انگشت ها و کوتیکول ها را کاملا خشک نمائید.
2 – بایست روی ناخن هایتان لاک نباشد و بهتر است که با یک لاک پاک کن غیراستونی تمام چربی های روی ناخن را تمیز نمایید تا چسب ثابت مانده و حباب زیر آن ایجاد نشود.
3 – ناخن های مصنوعی را از جعبه خارج نموده و ناخن مصنوعی مناسب هر انگشت را انتخاب نمائید.
4 – ناخن اصلی خود را تا جایی که امکان دارد کوتاه نمائید.
5 – روی سطح ناخن اصلی خود را اندکی بافر بمالید تا ناهموار شده و ناخن مصنوعی بهتر بچسبد.
6 – اکنون یک چوب مانیکور برداشته و به آرامی کوتیکول ها را عقب برانید. به گونه ای که به آن ها آسیبی نرسد.
7 – ابتدا روی ناخن های دستی، ناخن مصنوعی استفاده نمائید که اکثر کارهایتان را با آن دست انجام می دهید.
8 – یک نقطه چسب روی ناخن مصنوعی زده و یک نقطه چسب نیز روی سطح ناخن بمالید تا از گوشه های ناخن بیرون نزند.
9 – اکنون ناخن مصنوعی را بالای کوتیکول ناخن اصلی قرار داده و روی بستر ناخن ، فشار دهید. تا 10 ثانیه انگستتان را از روی ناخن برندارید تا هیچ گونه حبابی زیر ناخن به وجود نیاید. این مرحله از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
10 – با یک گوش پاک کن تمیز، چسب های اطراف ناخن را تمیز نمایید.
نحوه برداشتن ناخن مصنوعی
1 - برای برداشتن ناخن مصنوعی نباید آن ها را به زور کند. این مساله سبب از بین رفتن بستر اصلی ناخن ها می گردد. بلکه بایست ناخن را کوتاه نموده و روی آن را سوهان کشید تا لایه ی بالایی ناخن مصنوعی شکسته شود.
2 – در مرحله بعد از یک پاک کننده ی لاک استونی استفاده نموده و 2 تا 3 دقیقه هر ناخن را درون استون قرار دهید و ماساژ دهید تا راحت تر کنده شود (یا اینکه پنبه را به استون آغشته کرده و روی ناخن بگذارید و دور آن را فویل ببندید.) بهتر است افرادی که پوست حساسی دارند بعد از زدن استون ، سریع دست ها را شسته و از مرطوب کننده و کرم مخصوص دور ناخن استفاده کنند.


مدل Nail Glue
برند BOBO
کشور مبدا برند کره جنوبی
مقدار 3 گرم
سایر توضیحات موقت

(مارال نوشین) | ۳ سال قبل

💞💞💞💞

(مارال نوشین) | ۳ سال قبل

آیا این چسب ناخن را به تنهایی هم میشه استفاده کرد یا اینکه باید از محصول خاصی دیگه باهاش استفاده کرد