هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

کد کالا: C22221

  • مدل سر گرد
  • سایز متنوع
  • لاک پذیری عالی
  • استحکام بالا
قیمت :
۳۶,۵۵۰ تومان ۴۳,۰۰۰ تومان
عدد
پیشنهادی

چرا ناخن مصنوعی سر گرد PROFESSIONAL NAIL TIPS ؟
این ناخن های مصنوعی با دوام بسیار بالا و شکل سر گرد خاصش، باعث بلندتر نشان دادن انگشتان شما می شود و علاوه بر این می توانید طرح های مختلفی را با لاک ناخن روی آن ترسیم کنید.

Card image cap

ناخن مصنوعی مدل سرگرد بسته ی 100 عددی

ناخن مصنوعی به زیبایی بیشتر ناخن ها کمک می کند و به ظاهر ناخن طبیعی شما شمایل و جلوه می دهد. از سوی دیگر، ناخن‌های مصنوعی به این آسانی ها شکسته نمی شوند و لبش نمی پرد. این عوامل همگی سبب می شوند که ناخن مصنوعی، برای خانم های ایرانی که در اکثر مواقع ناخن هایشان به سبب انجام کارهای خانه می‌شکند، گزینه ی مناسبی باشد.
برای انتخاب کردن ناخن مصنوعی شبیه سایر محصولات دیگر آرایشی، بایست دقت زیادی داشته باشید. برای تهیه کردن بهترین انواع ناخن مصنوعی و مناسب ترین انواع ناخن مصنوعی از لحاظ قیمت، بهتر است با انواع آن آشنا باشید. ناخن مصنوعی ارزان PROFESSIONAL NAIL TIPS به این نیاز دختران جوان و بانوان پاسخ گفته است . همانگونه که می دانید کیت های بسیاری وجود دارند که می توانید با آن ها ناخن مصنوعی بگذارید ولی اگر مبتدی هستید و برای اولین بار به سمت ناخن مصنوعی، کاشت و ژلیش روی آورده اید بهتر است فعلا از استفاده کردن از کیت های آکرولیک یا ژلیش ناخن ، صرف نظر کنید و به جای آن از ساده ترین راه یعنی ناخن مصنوعی استفاده کنید. بهتر آن است که قبل ازاستفاده از ناخن مصنوعی سفید PROFESSIONAL NAIL TIPS مانیکور کنید ، تمام ناخن های خود را شکل دهید و تمیز کنید تا فقط به چسب زدن نیاز داشته باشید.
اگر به هر دلیلی هیچ تمایلی به کاشت ناخن ندارید و علاقه مندید که ناخن¬های خودتان را داشته باشید و یا اینکه از ناخن¬های مصنوعی بهره بگیرید لازم است بدانید که مزیت همه ی ناخن‌‌های مصنوعی استحکام و دوام بالای این ناخن‌ها می باشد، ناگفته نماند که به سادگی می‌توانید این ناخن های مصنوعی را به حالت مورد علاقه تان شکل بدهید و به طرح دلخواهتان لاک بزنید.
با استفاده از بسته ی 100 عددی ناخن مصنوعی سفید می توانید ناخن های خود را به سادگی در خانه طرح دار کنید. این محصولات فوق العاده کاربردی، یعنی این ناخن مصنوعی گرد شیری 100 عددی کاملا به شما نتیجه ی سالنی می دهد. این محصول شامل 10 سایز مختلف ناخن مصنوعی می باشد.
کیفیت مواد اولیه ی این بسته سبب دوام بالا و انعطاف ناخن ها ، شده است.
سایز ناخن های موجود در این محصول جز سایز استاندارد هستند. به طوری که تمامی بخش ناخن انگشتان شما را شامل می شود.
این ناخن ها از نوع نوک سرگرد هستند. طول بلند و دارای قابلیت کات شدن این ناخن ها باعث می شود بتوانید آن را به شک و اندازه ی مورد نیازتان برش دهید. حتی قابلیت پولیش کردن را دارند و به سادگی می توان روی آن طراحی کرد و یا روی آن استیکر به کار برد.

ویژگی های ناخن مصنوعی PROFESSIONAL NAIL TIPS مدل سرگرد بسته ی 100 عددی
استفاده ی آسان
طرح پذیری گوناگون
لاک پذیری مناسب
انعطاف پذیری بالا
دوام بالا
نحوه استفاده
ابتدا گوشه های دور ناخن را عقب بزنید. سپس سایز مناسب ناخن مصنوعی متناسب با انگشتانتان را انتخاب کنید و پوسته ی درونی ناخن مصنوعی را به چسب مخصوص ناخن آغشته کنید و بخش انتهایی ناخن مصنوعی را در انتهای ناخن خود قرار داده و با فشار دادن ناخن مصنوعی بر روی ناخن طبیعی، آن را محکم کنید.
شما می توانید اضافه های ناخن مصنوعی را به وسیله ی کاتر یا ناخن گیر، کوتاه کنید و با سوهان کشیدن ناخن مصنوعی، شکل دلخواه را روی آن ایجاد کنید.
طریقه ی کندن ناخن مصنوعی
اگر قصد کندن ناخن‌های مصنوعی خود را دارید، تحت هیچ عنوان آن ها را نکشید به این دلیل که به ناخن های طبیعی شما آسیب وارد می کنند. بهتر است که با یک نخ بین ناخن و ناخن مصنوعی فاصله ایجاد کنید و روی آن را پولیش کنید تا چسب ناخن آن ضعیف تر شود.
پس از کار کردن با نخ و پولیش ناخن، یک تکه پنبه آغشته به لاک پاک‌کن بردارید و همه ی ناخن‌ها را آغشته کنید. بعد از آن هر ناخن را ۲-۳ دقیقه در آب بخیسانید و ناخن را به آرامی از آب به بیرون بکشید.
پس از خیساندن ناخن‌ها و جدا کردن ناخن‌های مصنوعی، دست و انگشتانتان را بشویید و با مرطوب کننده آن را آغشته کنید. این گونه ناخن‌ها به حالت قبل خود بازمی‌گردند. اگر دارای پوست حساسی هستید که به دلیل استفاده از استون ممکن است دچار خشکی شود، در وهله ی اول پس از بیرون آوردن ناخن ها، دست‌ها را شستشو دهید و از کرم مرطوب‌کننده استفاده کنید. اگر افاقه نکرد از روش‌های آبرسانی به پوست خود استفاده کنید. استفاده از کرم های آب رسان یا استفاده ی چندباره از کرم های مرطوب کننده در طول روز می تواند گزینه ی مناسبی باشد.


پایه رنگ شیری
مدل سرگرد
برند PROFESSIONAL NAIL TIPS
مقدار 100 عدد
سایر توضیحات موقت

(مارال نوشین) | ۳ سال قبل

💖💖💖

(مارال نوشین) | ۳ سال قبل

قیمت این ناخن مصنوعی ها در مقایسه با فروشگاه های اینترنتی دیگه خیلی مناسب بود ممنونم