هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

کد کالا: C21311

  • پوشش بالا
  • ضدآب
  • ماندگاری بالا
  • حاوی روغن های معدنی
قیمت :
۲۵,۵۰۰ تومان ۳۰,۰۰۰ تومان
عدد
پیشنهادی

چرا مداد ابرو اسکار (OSCAR) ؟
مداد ابروی اسکار بافتی نرم و سبک دارد که طراحی کردن ابرو را بسیار راحت تر می کند. و به ابروان شکل روشن و طبیعی تری خواهد داد. کمپانی اسکار از فرمولاسیون جدیدی بهره گرفته است که باعث می گردد شکل نهایی ابرو بسیار طبیعی تر جلوه نماید. این محصول ضدآب بوده و یک برس بر روی سر خود دارد که با آن می توانید ابروهایتان را شانه کرده تا متوجه شوید که کدام قسمت از ابروهایتان کم پشت می باشد که در آن قسمت، مداد ابرو را پررنگ تر به کار ببرید.

مداد ابروی اسکار (OSCAR)

 در هر بخش از آرایش نازک کاری هایی هست که احتیاج به تجهیزات ظریف مناسب آن کار دارد. مداد ابرو و مداد چشم برای تکمیل آرایش چشم وسیله ای مناسب و کارامد می باشند مداد ابرو یکی از پرکاربردترین لوازم آرایشی برای آرایش کردن ابرو به شمار می آید. در کیف هر خانمی یک مداد ابرو و یک مداد لب می توانید پیدا کنید. این ابزار آرایشی به منظور شکل دهی به ابرو و پرکردن فضاهای خالی ابروها مورد استفاده است. هم اکنون گونه های متنوعی از مدادهای ابرو در فروشگاه های لوازم آرایش موجود است که گزینش یک محصول خوب را از بین این همه گوناگونی ، انسان را به چالش وامی دارد مداد ابرو  اسکار (OSCAR) با بافتی نرم توصیه ی هفت و یک می باشد. از آن جا که بعضی از خانم ها به علل ژنتیکی یا به دلیل برخی از عوامل ابروهای کم پشت و نازکی دارند دوست دارند که ابروهای خود را یکدست و یکنواخت نمایش دهند. یکی از روش های های شیک و توپر نشان دادن ابرو ها به کارگیری مداد ابرو می باشد. لوازم آرایشی اسکار (OSCAR) ساخت کشور آلمان می باشند که یکی از برند های خوب و محبوب می باشد و در تولید لوازم آرایشی باکیفیت فعالیت خود را ادامه می دهد. مداد ابروی اسکار سر قابل استفاده ای دارد که کاربرد آن برس ابرو می باشد. با به کارگیری برس ابرو می توانید ابرو های خویش را شانه کرده که با این کار خواهید فهمید که کدام بخش از ابرو هایتان کم موتر می باشد و احتیاج بیشتری به مداد ابرو دارند. این محصول ماندگاری بسیار بالایی دارد و ضد آب می باشد.هنگام استفاده از مداد ابروی اسکار، با یک توناژ هم رنگ با ابرو ها یا اینکه یک درجه روشن تر، بالا و پایین ابرو را مشخص کنید. توجه کنید که تمام زیر ابرو را خط بکشید اما در بالای ابرو ، خط را نرسیده به تاج ابرو ادامه دهید. با این روش کنار ابرو ها را کاملا معلوم نموده اید. درون حاشیه به وجود آمده، بین مو های ابروی خویش را پودر یا سایه ی ابرو بمالید، البته مواظب باشید که سایه روی پلکتان نریزید، می توانید با یک برگ دستمال کاغذی از ریختن سایه جلوگیری کنید. استارت کار را از کمان ابرو بزنید و پودر را به صورت ضربه ای به ابرو بزنید و از متفرق شدن آن جلوگیری کنید، تلاش کنید سایه ای که به گوشه های ابرو میزنید روشن تر تر از ابرو باشد اما درون ابرو را هم رنگ با ابروهایتان سایه بمالید. سپس ابروها را با طرف برس مداد ابروی اسکار شانه بزنید و با مدلی که مایلید آنرا ثابت کنید، برای اینکار می شود از اندکی تافت یا ژل ابرو به اندازه سر انگشتتان بهره بگیرید. با به کار بردن برس مداد ابروی اسکار، به اصلاح نا همواری های ناشی از سایه بپردازید تا ابروهایی هموار و یکدست داشته باشید.

 


ویژگی های مداد ابروی اسکار (OSCAR) 

• جلوگیری از ریزش ابرو و محافظت از آن

• فاقد هر نوع روغن مضر معدنی

• پوشانندگی بی نظیر و پرکنندگی طبیعی

• مناسب جهت هموار کشیدن خطوط و طبیعی جلوه دادن ابرو

 • سازگاری فوق العاده با پوست

• مورد تایید کارشناسان پوست(Dermatologist) و متخصصان آرایشی

• ضد آب و با 12 ساعت ماندگار

• ساخت شرکت شوآن آلمان

 

Card image cap

نحوه استفاده

هنگام به کار بردن مداد ابرو بر روی ابروهایتان، همیشه با ضرباتی نرم کارکنید، زیرا اگر از ضربه های محکم استفاده کنید رنگ ابروهایتان تیره و مات می شود. همچنین فراموش نکنید که بیرون خط موها را رنگ ننمایید. پس فقط داخل خطوط رویشگاه ابروهایتان کار کنید.در صورتی که ابروهایتان را زیادی تیره نمایید، با آرایش دیگر قسمت های اجزای صورتتان ناهمگونی ایجاد می کند. بنابراین تحت هیچ عنوان مداد را زیادی محکم نفشارید، به ویژه نوک آن را. باید انگشتانتان را شل، اما کنترل شده به مداد ضربه بزند. مداد را از ابروهایتان، پایینتر بگیرید، و مداد را در گوشه‌ ی بالایی و انتهایی ابروهایتان به کار نبرید. به  دلیل این که کمان بالایی کم مو تر از دیگر قسمت های ابروی شماست، لذا تا آنجا که امکان دارد مداد را از آن بخش ابرو دور بگیرید.
معرفی برند اسکار (OSCAR)

شخصی به نام شوآن استابیلو در سال ۱۸۵۵ در شهر نورنبورگ آلمان کارخانه استابیلو را پایه نهاد. ۲۰ سال بعد ف این شرکت با مشکلات عدیده ی مالی روبرو شد و رو به ورشکستگی رفت که در همین هنگام ، شخصی به نام گوستاوآدام شرکت را به دست گرفت و ۱۰ سال بعد ، این شرکت از قوی ترین شرکت های آرایشی بود. گوستاوآدام ، به حرمت شوآن (معادل آلمانی کلمه قو)  علامت قو را به عنوان لوگوی تجاری خود برگزید. در حال حاضر نسل پنجم این خانواده مدیریت این کمپانی را بر عهده دارند.برند اسکار (OSCAR) از زیرمجموعه های شرکت شوآن استابیلو بوده و با انجام دادن مدرن ترین آزمایش ها بر روی محصولات خود به دنبال ارائه محصولات آرایشی باکیفیت می باشد. محصولاتی بر پایه مهندسی آلمانی همراه با بهترین کیفیت، که تحت نظر مجموعه ی بی نظیر اسکار در دسترس مشتریان قرار می گیرد. این برند خوش نام آلمانی علاوه برمد نظر قرار دادن تولید محصولات با کیفیت و ترسیم آینده ای روشن برای مشتریان و کارمندانش ، دوستدار محیط زیست نیز بوده و از سال ۲۰۱۳ جزو جمعیت و سازمان Carbon Disclosure Project (CDP) می باشد. سازمانی که به صورت داوطلبانه به رفع آلودگی های محیطی و پاکسازی بستر رودخانه ها و دریاها ، جهت ایجاد محیط زیستی بهتر می پردازد.


پایه رنگ 201 202 203 204 205
شماره رنگ 201 | 202 | 203 | 204 | 205
برند Oscar
کشور مبدا برند آلمان
سایر توضیحات دارای سر برس دار
پروانه بهداشتی 12220066242520364561

(nazi) | ۴ سال قبل

🥰🥰🥰

(nazi) | ۴ سال قبل

من این مداد ابروی اسکار را توصیه میکنم بهش نمره بالایی میدم عاااالیه