هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

کد کالا: C31751

  • تارهای نرم
  • مناسب آرایش و کانتور
  • پخش یکنواخت کرم
  • آرایش روزانه
قیمت :
۲۲,۵۰۰ تومان ۲۵,۰۰۰ تومان
عدد
پیشنهادی

چرا برس قاشقی بی مازی مدل BC 289 ؟

براش آرایشی بی مازی، به گونه ای طراحی شده است که پخش یکدست انواع کرم و پودرهای آرایشی را در نقاط غیر قابل دسترس صورت نظیر اطراف بینی ،بینی و خط رویش مو را آسان و راحت کرده است .
برس آرایشی و کانتورینگ بی مازی مدل BC 289
بدیهی است که هر بخش از صورت ، احتیاج به محصول آرایشی مختص به خود دارد. و هر مورد از این لوازم آرایشی نیز احتیاج به براش آرایشی مختص به خود دارد تا به شکلی شیک و شکیل بر روی صورت شما بنشینند. همان گونه که با به کار بردن ترفند‌های آرایش صورت می‌ شود زیبایی آرایش را دوچندان کرد با به کار بردن گونه های مختلف براش ‌های آرایشی می‌توان به تمیزی آرایش ، کمک فوق العاده ای کرد. تمامی خانم هایی که اهل آرایش کردن می باشند نیاز است که حداقل مهم ترین برس های آرایشی را داشته باشند . پوشانندگی بالای پوست با استفاده از انواع کرم های آرایشی و کرم پودر ها و یا ایجاد کانتورینگ بر روی پوست، دارای تکنینک های متفاوتی می باشند که هر دوی آن ها را می توانید با برس آرایشی و کانتورینگ Bmazi مدل BC 289 بر روی صورتتان انجام دهید. همانگونه که می دانید استفاده از يك برس آرايشي خوب برابر است با بهتر شدن آرایش و زيبايي بيشتر، زیرا در مرحله ی اول پوستتان ملتهب نمي‌شود و در مرحله ی بعد هم با در دست داشتن یک برس خوب ، مي‌توانید كنترل بيشتري روي استعمال مواد آرايشی داشته باشید و راحت تر به نتيجه ی مطلوبی برسید . تمامی این عوامل باعث می شود که در نهايت چهره‌اي طبيعي‌تر داشته باشید. اما بسیاری از خانم‌ها ، اصلا به اين نکات ریز توجهی نمي‌كنند و به اهميت برس های آرايشي آشنا نيستند و برایشان تفاوتی نمی کند که از چه برسي براي چه كاري استفاده می كنند. در حالی که استفاده از برس‌هاي آرايشي جزئيات فراواني دارد كه باید به شدت تحت نظر گرفته شوند زیرا دانستن این نکات راجع به برس ها مي‌تواند حسابي كمك‌كننده باشد.
برس قاشقی بی مازی برسي با ترکیبی از موهاي مصنوعي و طبیعی می باشد و از آنجا که موهاي مصنوعي مايع را بيش‌ازحد به خود جذب نمي‌كنند از برس های با موی مصنوعی بيشتر براي مواد آرايشي مايع استفاده می کنند. برس های آرایشی در میکاپ و آرایش کاربرد زیادی دارند ولی دانستن این نکته کافی نیست بلکه بایست با کاربرد برس ها نیز آشنا شوید و از آن ها در جای خودشان استفاده کنید. پخش كردن كرم‌پودر بر روی صورت با اسفنج ، معمولا كار ساده‌ای نیست و نیاز به تبحر و مهارت دارد و خیلی ها نمی توانند به صورت یكنواخت ، کرم پودر را روی صورت پخش نمایند، بنابراین توصیه ی ما این است که از برس‌های گرد حجیم استفاده كنید. که برس سر گرد بی مازی جوابگوی این نیاز شما می باشد.
براش قاشقی Bmazi با سایز متوسط بزرگ و طراحی کاربردی جهت دسترسی به نقاط مختلف صورت عرضه شده است و باعث می شود که پوششی یکنواخت بر روی پوست ایجاد شود و نهایتا به آرایشی با جلوه ای طبیعی منجر خواهد شد. براش قاشقی بی مازی سایز متوسط دارای پرزهای متراکم و فشرده بوده که از ترکیبی از موهای طبیعی و مصنوعی ساخته شده است و دسته ی آن جهت استفاده ی راحت تر قابل انعطاف است .ابعاد سر مویی آن 3.5*4.5 سانتی متر و طول آن 17.5 سانتی متر می باشد . سر بیضوی آن ، طوری طراحی شده است که شما بتوانید به آسانی تمامی سطوح مورد نظرتان را بپوشانید . این براش را می توان برای استفاده ی حرفه ای نیز به کار برد. این برس آرایشی و کانتورینگ به برس سرگرد نیز معروف می باشد که یكی از بهترین وسایل برای زدن پودر و كرم هاي آرايشي به صورت بوده و باعث می شود تا پودر را به‌راحتی روی صورت خود پخش كنید و اثر کرم پودرها کمتر روی پوست مشهود باشد.
ویژگی های برس آرایشی وکانتورینگ بی مازی مدل BC 289
دارای موهای بسیارنازک ونرم
اندازه ی متوسط بزرگ
پخش حرفه ای کرم

مناسب آرایش و کانتورینگ
پخش حرفه ای کرم پودر ، پنکک و رژگونه
قابلیت ترکیب چند رنگ بر روی پوست
سبک و قابل حمل
دارای دسته ای مناسب برای تسهیل در استفاده
نحوه استفاده
ابتدا مقداری از کرم پودر یا پودر آرایشی را بر روی پوست قرار دهید سپس با نوک برس ، با ملایمت آن را بر روی صورتتان پخش نمایید. توصیه ی ما این است که در حین زدن کرم پودر ، دهانتان را باز نموده تا خط آرایش نشده ای بر روی صورت و گردن باقی نماند.


مدل برس سر گرد
برند Bmazi
کشور مبدا برند چین

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!