هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

فال هفته هفت و یک

۱۳۹۸/۲/۲ haftoyek

فال هفته هفت و یک از شنبه 3 اسفند تا جمعه 9 اسفند 1398

Card image cap

 بارها برای ما اتفاقاتی رخ داده است که احساس کرده ایم آن اتفاق را قبلا جایی در خواب یا بیداری دیده ایم؛ اتفاقاتی که در زندگیمان تاثیرگذار می باشند و خواه ناخواه در ذهن ناخودآگاهمان ثبت می شوند. بسیاری از اشخاص دوست دارند که از اتفاقات مهم زندگیشان پیشاپیش باخبر شوند تا بتوانند هنگام رخ دادن یک اتفاق، بهترین تصمیم را در رویارویی با آن بگیرند. فال ها یکی از گزینه هایی می باشد که بسیاری از افراد به سراغ آن می روند فال ها انواع گوناگونی دارند بسیاری از آن ها بر اساس حرکت ستارگان تعیین می شوند و تعدادی نیز بر اساس قهوه و تاروت و مهره های مختلف ، مشخص می گردند. عده ای نیز سر کتاب باز نموده و به خواجه حافظ شیرازی پناه می برند. از آنجا که دنیای پیرامون ما سرشار از انرژی های مثبت و منفی می باشد، بیشترین تاثیرگذاری فال ها در این گونه انرژی ها می باشد. لیکن بدیهی است که سرنوشت و فردای هر شخصی به تلاش و کوشش او و لطف باری تعالی بستگی دارد بنابراین فال هایی که در این سایت مشاهده می کنید بیشتر جنبه ی سرگرمی داشته و نبایست آینده و سرنوشتمان را به آن گره زد.

فال هفته هفت ویک برای متولدین فروردین
شما در مورد هرچیزی رک صحبت می کنید. بنابراین بسیاری از بدخواهان شما از شما انتقاد می کنند. و حتی شاید عده ای به دنبال راه انداختن جو منفی علیه شما شوند. اما اگر شما تلاش خود را بیشتر نمایید به آن چیزی که در ذهنتان دارید می رسید زیرا پاداش نیکی نیکی است و شما نیک اندیش هستید.

 
 فال هفته هفت و یک برای اردیبهشت ماهی ها
از آنجا که تکاکی تمکز خود را برای حل شدن مشکلتان کرده اید پس موفق خواهید شد. به حرف های دیگران اهمیت ندهید و آنچه را انجام دهید که خودتان فکر می کنید صحیح است. گر مانند همیشه اعتماد به نفس داشته باشید دوباره تصمیمات درست و عالی خواهید گرفت.
 
 
 فال هفته هفت و یک برای خردادی های عزیز
شما گذشت زمان را جدی نمی گیرید. زمان مانند برق و باد می گذرد هرچه سریعتر تصمصم بگیرید تا بتوانید از مشکلاتتان رهایی یابید. دوباره در خودتان انگیزه ایجاد کنید و مطابق با مشورت از افراد آگاه پیش بروید تا به زودی به مراد دلتان برسید.
 
فال هفته هفت و یک برای دوست تیر ماهی

چون رنج و زحمت زیادی متحمل شده اید بالاخره پاداش آن را خواهید گرفت. اما بهتر است خانواده ی خود را فراموش نکنید و از دعای خیر آنها هم بهره مند شوید. برای رویارویی با مشکلات جدید آماده شوید . با تلاش از سد آنها بگذرید.

 
فال هفته هفت و یک برای دوست مرداد ماهی

در جمع همه به زبان شما چشم دوخته اند و همه از حرفهای شما خوششان می آید . خدا را شکر کنید. اگر نمی توانید کاری را انجام دهید صادقانه نه بگویید. و اگر کاری را می توانید انجام دهید قاطعانه برای به سرانجام رسیدن آن تلاش کنید. دشمنی ها را به دوستی تبدیل کنید.

 
فال هفتگی هفت و یک برای شهریور ماهی ها
چند وقتی است که به جای اینکه اقدام عملی انجام دهید گله و شکوه می کنید. مشکل مالیتان به زودی حل می شود اما از این به بعد سعی کنید با هوشیاری بیشتری عمل کنید. اگر از کسی پولی طلبکار هستید به او زنگ بزنید.

 
فال هفته هفت و یک برای متولدین مهر 
از اینکه شفاف عمل نکنید ضربه می خورید. پس بهتر است شفاف تر باشید و برای آینده خودتان اندیشه کنید. این هفته موقعیت مناسبی برای شما به وجود می آید که ناراحتیتان را تا حد زیادی کم خواهد کرد. از دام هایی که برایتان پهن شده فرار کنید و اسیر هوی و هوس نشوید.
 
فال هفته هفت و یک برای آبان ماهی ها
شما عزیزترینید. اما سعی کنید توقع خودتان را بالاتر ببرید تا به موقعیت های بهتری دست پیدا کنید. البته مواظب سلامتی خودتان باشید. زیرا اگر تن سالم داشته باشید به آرزوهای خود خواهید رسید. مشکل دوتانتان را حل کنید و اهل ماجراجویی باشید.

 
فال هفته هفت و یک برای متولدین آذر

بی گناهی شما اثبات خواهد شد. شما نیز کوتاه بیایید تا مشکلات راحت تر حل شود. شما مهربانید اما در مورد فردی بدبین شده اید این بدبینی و بدخواهی را کنار بگذارید تا از شر افکار منفی نجات یابید. این هفته معامله ی خوبی خواهید کرد.

فال هفت هفت و یک جدید برای متولدین دى
اکنون باید بیشتر احتیاط کنید چون که دارید به موقعیت های خوبی دست پیدا می کنید و سخن چینان قصد دارند برای شما توطئه کنند. با انجام معنویات از آنها دوری کنید و ذهن خود را آرام کنید. تا رسیدن به اوج فاصله ای نیست.
 
 
فال هفته هفت و یک برای بهمن ماهی ها 
از شنیدن نصیحت ناراحت نشوید زیرا دیگران خیر شما را می خواهند. چون تلاش کرده اید حتما موفق می شوید. به خانواده ی خود محبت کنید. و مطمئن باشید به خاطر فکر خوبی که دارید به زودی موفق خواهید شد. به شرطی که افکار منفی را از خودتان دور کنید.

 
فال هفته هفت و یک برای متولدین اسفند
کاری دارید که هنوز تمامش نکرده اید و تا این کار را تمام نکنید موفق نخواهید شد. پس از تفریحتان بگذرید و این کار را جدی بگیرید. چون موفقیتتان حتمی است و اگر خدای ناکرده کارتان را پشت گوش بیندازید ورشکست خواهید شد.

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!