هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

فال تاروت +حافظ_هفت ویک92194

۱۴۰۰/۴/۱۲ سپیده ایمانپور

تک نیت کاری و احساسی با تاروت  

 

فروردین

برای مجردین خانوم خواستگار دیده میشه.شخصی بهتون در مورد کاری کمک می کنه.رسیدن به وصال یار براتون دیده میشه.پبشنهاد ازدواج درراهه برای مجردین.فعلا توی کارتون بیشتر دقت کنید تا با مشکل روبه رو نشید احتیاط کنید.ممکنه این هفته یه سفر کاری براتون پیش بیاد.توی روابط احساسیتون حسادت شخصی به رابطتون دیده میشه ولی دلتنگی دوطرفه دیده میشه.

 

اردیبهشت

تغییرات مثبت مالی در پیش دارید.یه برگ برنده ویه شانس مثل معجزه گره از کارتون باز میکنه.اگر شخصی در مورد چیزی بهتون قولی داده حتما بهش عمل میکنه.توی روابط احساسیتون دلتنگی وپایبندیتون دیده میشه ولی درحال حاضر یه فاصله ودوری بینتونه که میتونه مکانی ویا بنابر شرایطی باشه.

 

خرداد

تماسی رو دریافت میکنید که باعث میشه یه جورایی نسبت به شخصی احساس دلتنگی کنید.در حال حاضر یه خوشحالی کوتاه در پیش دارید.خواستگاروخواستگاری برای مجردین در پیشه که باید توانتخابتون دقت کنید نه اینکه از روی هوی وهوس باشه.توی روابط احساسیتون غمگینید وفعلا از هم جدایید وشخص احساسیتون به قول وقرارش به شما هنوز پایبندیشو اثبات نکرده.

 

تیر

دخالتهای شخصی توی زندگی ویا کارات باعث ناراحتیت میشه وممکنه نتونی درست درست فکر کنی وتصمیم بگیری.شخصی دورادور بهت توجه داره وحواسش به خودت وکارات هستش.توی روابط احساسیتون یک پیام ویا تماس خوشحال کننده داری.

 

مرداد

تصمیم به انجام کاری داری که نیاز به مشورت داری تا بتونی بهتر تصمیم بگیری.ازطرف ویا دست خانومی پولی دریافت می کنی که خوشحالت میکنه.برای مجردین خواستگاری که شخصی در این بین واسطه هست صورت می گیره وممکنه جوابتون منفی باشه.توی روابط احساسیت از شخص احساسیت دلخورو عصبانی هستی بااینکه دوسش داری ولی ازدستش ناراحتی انگار مدتیه که چشم انتظارت گذاشته سعی کن خودتو کنترل کنی به زودی دیدار دارید وممکنه این دیدار توی مسیری به طور اتفاقی باشه.

 

شهریور

راه ومشکل بسته ای که دارید موقتیه که اگر کمی صبور باشید این گره باز میشه.به جایی دعوت میشید ویا باید برید که میلتون نیست واگر برید برسر اجباره.گم شده ویا گم کرده ای دارید که به دنبالشید.از لحاظ مالی پیشرفت دارید وپیشنهاد برای کاری که باعث پیشرفت اوضاع مالیتون میشه.یک موفقیت تحصیلی وکاری دارید.توی روابط احساسیتون از بدقولی شخص مقابلت ناراحتی ولی به زودی از طرفش خوشحال میشی.

 

مهر

در حیطه ی تحصیلی یه قبولی وموفقیت دارید.اگر منتظر نتیجه ی کار ویا مدرکی هستید خوشحالی برایتان دیده میشود.قول وقراری به شما اگر داده شده حتما عمل میشود.راه برایتان باز و روشن میشود.خبر خوبی رو دریافت میکنیدبیشتر در زمینه ی مالی.توی روابط احساسیتون عشقتون متقابله وشخص احساسیتون به شما پایبنده.

 

ابان

حسرت شخصی ویا زمانی را میخورید که یا ازدستش دادید ویا احساس میکنید این شخص از شما بهتراست.منتظر خبری ویا پولی هستید که دریافتش میکنید.خبر ناراحت کننده ای رو دریافت میکنید.برای متاهلین اختلافات زناشویی دیده میشه.در مورد کاری یا موضوعی که بهش فکر میکنید وبراتون مهمه سنگینی فعلا افتاده.توی روابط احساسیتون شخص احساسیتون دچار شک وتردید نسبت به این رابطه شده وفعلا فاصله ودوری بینتون حکم میکنه.

 

آذر

از خانومی دلخوری ویا خانومی امروز شما رو ناراحت میکنه.منتظر یک خبر هستی که دریافتش میکنید.شخصی رو که مدت هاست ندیدی ملاقات می کنید.در حل مشکلاتتون شخصی بهتون کمک می کنه.اگر منتطر بازگشت عشقی یا عزیزی هستید به زودی خبری از برگشتش دریافت می کنید.پیشرفت در حیطه مالی دارید.توی روابط احساسیتون دلتنگ شخص احساسیتون هستید ودوست دارید که باهم بیرون برید.

 

دی

در حال حاضر از کسی که دوستش دارید بنا بر شرایط ومسائلی دور هستید.پولی رو از طرف آقایی دریافت میکنید این پول ممکنه خیلی قابل توجه شما باشه.اطرافتون آدم دردسر سازی وجود داره که بهتره ازش دوری کنید.توی روابط احساسیتون علاقه ودوست داشتن بینتون دیده میشه ولی درحال حاضر نمیتونید همدیگه رو دیدار کنید وکمی توی رابطتون مشکل به وجود اومده.

 

بهمن

مرد میانسالی دوستتون داره وبراتون احترام قائله.در حال حاضر از کسی که دوسش داری دور هستی .سفر براتون دیده میشه که از لحاظ احساسی وروحیه بهتون آرامش وانگیره و انرژی مثبت میده .تغییرات مثبتی توی راه دارید.توی روابط احساسیتون عشقتون دوستتون داره واین عشق از طرف آقا بیشتره ودیدار دارید با اتفاقات خوب وخوشآیندی تورابطتون.

 

اسفند

از طرف شخصی که دوسش دارید حالا برادر ویا فرزند پسر ویا شخص احساسیتون ممکنه ناراحت ویا خبری رو در مورد این آقا ی جوون بشنوید که ناراحتتون کنه.توی دلتون غمی روازگذشته دارید ودلتون درمورد موضوعی غمگینه هنوز.توی روابط احساسیتون عشقتون دوستتون داره ولی توی رابطتون دلتنگی وفاصله دیده میشه.

💎 فال حافظ روزانه 💎

 

🏛🦋فال حافظ امروز متولدین #فروردین :

 

در نمازم خم ابروی تو با یاد آمد

حالتی رفت که محراب به فریاد آمد

 

از من اکنون طمع صبر و دل و هوش مدار

کان تحمل که تو دیدی همه بر باد آمد

 

💙تعبیر:

عاشق هستی و دلت پاک است. صبر و تحمل داشته باش که اوضاع روبه راه است. دلت را قوی کن و به خدا توکل کن که شادی به تو نزدیک است.

 

🏛🦋فال حافظ امروز متولدین #اردیبهشت :

 

عشقبازی و جوانی و شراب لعل فام

مجلس انس و حریف همدم و شرب مدام

 

هر که این عشرت نخواهد خوشدلی بر وی تباه

وان که این مجلس نجوید زندگی بر وی حرام

 

💙تعبیر:

برای شما تمام وسایل پیشرفت و موفقیت مهیا شده است. از آنها به خوبی استفاده کنید و بدانید که اگر موفق نشوید هیچ کس جز خودتان مقصر نیست و اطرافیانتان هیچ گناهی ندارند.

 

🏛🦋فال حافظ امروز متولدین #خرداد :

 

صبحدم مرغ چمن با گل نوخاسته گفت 

ناز کم کن که در این باغ بسی چون تو شکفت 

 

گل بخندید که از راست نرنجیم ولی 

هیچ عاشق سخن سخت به معشوق نگفت 

 

💙تعبیر:

از حرف سنجیده و درست ناراحت نشو. بدان که مصلحت تورا می خواهند هر چند که فکر کنی کسی درکت نمی کند. کاری را که اصرار به انجام آن داری عاقبت خوشی ندارد. در افکارت تجدید نظر کن. مشورت با اهل فن به تو کمک می کند، خرد در کنار صبرنیازهای تو را نیز برطرف می سازد.

 

 🏛🦋فال حافظ امروز متولدین #تیر :

 

ای پسته تو خنده زده بر حدیث قند

مشتاقم از برای خدا یک شکر بخند

 

طوبی ز قامت تو نیارد که دم زند

زین قصه بگذرم که سخن می‌شود بلند

 

💙تعبیر: 

دلتنگ کسی هستی که در دلت جایگاه ویژه ای دارد و هیچ‌کس و هیچ‌چیز نمیتواند جای او را برای شما پر کند، دلت حتی برای یک لبخند او نیز تنگ شده است. ان‌شاءالله که به زودی دلتنگیتان بر طرف شود.

 

🏛🦋فال حافظ امروز متولدین #مرداد :

 

آن کیست کز روی کرم با ما وفاداری کند

بر جای بدکاری چو من یک دم نکوکاری کند

 

اول به بانگ نای و نی آرد به دل پیغام وی

وان گه به یک پیمانه می با من وفاداری کند

 

💙تعبیر:

خیلی سختی کشیده ای و ناملایمات زیادی دیده ای ،ولی ناامید نشو و بدان که زندگی برای هر کس به گونه ای سخت است. سعی کن از کسانی که به تو بدی کرده اند دوری کنی و بدان که شادی در پیش داری.

 

🏛🦋فال حافظ امروز متولدین #شهریور :

 

سال‌ها دفتر ما در گرو صهبا بود

رونق میکده از درس و دعای ما بود

 

دل چو پرگار به هر سو دورانی می‌کرد

واندران دایره سرگشته پا بر جا بود

 

💙تعبیر: 

از سرگردانی خسته شده‌ای. اکنون وقت آن است که برای آینده‌ات برنامه‌ریزی کنی و از این شاخه به آن شاخه پریدن دست برداری تا به آرزوهایت برسی.

 

💎 فال حافظ روزانه 💎

🏛🦋فال حافظ امروز متولدین‌ #مهر :

 

پیش از اینت بیش از این اندیشه عشاق بود

مهرورزی تو با ما شهره آفاق بود

 

یاد باد آن صحبت شب​ها که با نوشین لبان

بحث سر عشق و ذکر حلقه عشاق بود

 

💙تعبیر:

از دست کسی دلگیر هستی و غصه می‌خوری ،اگر به کسی خوبی کرده‌ای برای خدا کرده‌ای پس افسوس نخور و از آن شخص دلگیر مباش که خدا جواب نیکی تورا خواهد داد.

 

🏛🦋فال حافظ امروز متولدین #آبان :

 

گوهر مخزن اسرار همان است که بود 

حقه مهر بدان مهر و نشان است که بود

 

حافظا بازنما قصه خونابه چشم 

که بر اين چشمه همان آب روان است که بود

 

💙تعبیر:

اسرار خویش را حفظ کن و هیچ نشانه ایی از این اسرار به کسی نگو. در جستجوی چیز با ارزشی هستی که هم ارزش معنوی و هم مادی دارد. گاهی آنقدر نگران می شوی که رشته ی کار از دستت خارج می شود. به قول حافظ نیت شما چون آب روانی در حال رسیدن است.

 

🏛🦋فال حافظ امروز متولدین #آذر :

 

از سر کوی تو هر کو به ملالت برود

نرود کارش و آخر به خجالت برود

 

کاروانی که بود بدرقه اش حفظ خدا

به تجمل بنشیند به جلالت برود

 

💙تعبیر: 

از بی‌خبری و سختی خلاص می‌شوی. راهت را پیدا می‌کنی اما کمی سختی و ملامت می‌کشی. هر کسی تا سختی نکشد به راحتی نخواهند رسید. هیچ کس از آینده‌ی خود خبر ندارد ولی تو آینده ای روشن داری و به تمام نیات دل خود خواهی رسید.

 

 🏛🦋فال حافظ امروز متولدین #دی :

 

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را 

که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را  

 

ندانم از چه سبب رنگ آشنایی نیست 

سهی قدان سیه چشم ماه سیما را 

 

💙تعبـیر:

با نیک رفتاری و مهرورزی بر بسیاری دشواریها می توان فائق آمد و هر گرهی به شیوه خاص گشوده می شود. غرور و تندی مانع دست یافتن بر آرزو هاست و همواره انتظار نرمی و همراهی از محبوب نمی توان داشت.

 

 🏛🦋فال حافظ امروز متولدین #بهمن :

 

گفتم ای سلطان خوبان رحم کن بر این غریب

گفت در دنبال دل ره گم کند مسکین غریب

 

گفتمش مگذر زمانی گفت معذورم بدار

خانه پروردی چه تاب آرد غم چندین غریب

 

💙تعبیر:

اگر توقع داری که به موفقیت برسی باید کمتر دنباله رو دل و هوی و هوس خود باشی زیرا فرصت های مهم زندگی را از تو میگیرند ولی اگر عقل و احساس را به هم آمیزی چندان دور نیست که کارها مطابق میلت پیش روند.

 

🏛🦋 فال حافظ امروز متولدین #اسفند :

 

خیال روی تو در هر طریق همره ماست 

نسیم موی تو پیوند جان آگه ماست 

 

به رغم مدعیانی که منع عشق کنند 

جمال چهره تو حجت موجه ماست 

 

💙تعبیر:

وفاداری ودانستن قدر محبت دیگران از صفات نیکی است که در همه کس یافت نمی شود. به آرزویی که داری به همین سادگی نمی رسی مگر این که علاوه بر تلاش وکوشش توکل را نیز پیشه کنی وامیدوار باشی که لطف خداوندی شامل حالت شود.

 

 

کلمات کلیدی مطلب فال حافظ فال روزانه فال تاروت

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!