هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

فال هفتگی 22 خرداد تا 26 خرداد _هفت ویک88447

۱۴۰۰/۳/۲۲ سپیده ایمانپور
Card image cap

🔮 فال ای‌چینگ هفتگی  

📆 از تاریخ 17 تا 23 خرداد 

 

🍀🍀 فروردین 🍀🍀

مسیر درست را انتخاب کرده‌اید. این مسیر را ادامه دهید. در این مسیر، در برخورد با سختی‌ها قوی باشید و در مقابل حرف زور و نابجا که جلوی پیشرفتتان را می‌گیرد، با تمام قوا بایستید.

 

🌿🌿 اردیبهشت 🌿🌿

راههای خوبی پیش رو دارید. موفقیت پیش روی شماست. کمی سختی‌ها را تحمل کرده و خسته نشوید؛ تا نتیجه‌ی تلاش‌هایتان را ببینید.

 

🌷🌷 خرداد 🌷🌷

دوره‌ی سختی را می‌گذرانید و بعد از آن به موفقیت‌های بزرگ دست می یابید. منتظر بمانید تا آب‌ها از آسیاب بیفتد. با اطرافیانتان با احترام برخورد کنید.

 

🌻🌻 تیر 🌻🌻

نفع شما در چیزی نیست که بر آن پافشاری می‌کنید. راه و مسیر پیشرفت را درست تشخیص دهید. خوشبختی در انتظار شماست.

 

💐💐 مرداد 💐💐

کمی دست نگه دارید و تصمیم عجولانه نگیرید. برای انجام کارهای مهم منتظر شرایط مناسب بمانید.

 

🌹🌹 شهریور 🌹🌹

دنیا پر از فریب و خدعه است، مراقب باش در دام آن گرفتار نشوی. از غرور و تکبر دوری نما.

 

🍁🍁 مهر 🍁🍁

هرگز یأس و ناامیدی به خود راه نده. برای رسیدن به هدف باید ناملایمات را تحمل کرد.

 

🍂🍂 آبان 🍂🍂

برای نیل به اهداف و آرزوهایت منتهای سعی و تلاش خود را به کار بگیر و به امید شانس و اقبال نباش.

 

🌼🌼 آذر 🌼🌼

گرچه پیش از این‌ بارها در زندگی خود با شکست مواجه شده‌ای؛ اما بدان که شکست پل پیروزی است. زندگی همچنان ادامه دارد و دنیا به آخر نرسیده و همه چیز برای رسیدن به اهداف تو مهیاست؛ پس گذشته را فراموش کن و آینده ای تازه بساز.

 

🌨🌨 دی 🌨🌨

به خاطر داشته باش که در هر شرایط از روی عقل تصمیم بگیری نه احساس.

 

❄️❄️ بهمن ❄️❄️

به وعده‌های پوچ دیگران دل مبند که از حرف تا عمل فاصله بسیار است. از فرصت‌هایی که پیش‌رو داری، نهایت استفاده را ببر.

 

☃️☃️ اسفند ☃️☃️

حرفی نزن که از عمل به آن عاجز باشی که باعث می‌شود مورد سرزنش و ملامت دیگران قرار بگیری. آرزوهایت نامحدود و عمر محدود است؛ پس برای برآورده کردن آرزوهایت شتاب کن.

🔮 فال ابجد هفتگی 

📆 از تاریخ 20 تا 26 خرداد 

 

 🔹فروردین 🔹

 

د د د

نيت خوبی كردی به خواسته و آرزويت می‌رسی. در روزی به رويت گشوده می‌شود وبه سعادت و خوشی دست می يابی. اگر قصد سفر يا معامله ای داری به آن عمل كن به نفع تو خواهد بود به ديگران اعتماد كنی اما رازت را به هر كس مگو به زودی خبر خوشی به تو می‌رسد.

 

🔹 اردیبهشت 🔹

 

د آ آ

آينده ی خوبی در پيش داری اگر همتت را به كار بگيری ، با موفقيت فاصله ای نداری افكار و نيات پاك در سر داشته باش تا خداوند تو را در كارهايت ياری دهد به زودی گشايشی در كارها پيدا می‌شود . از چيزی نگرانی در دل داری ،نگران نباش . اگر چيزی را از دست داده ای به صلاح تو بوده، خيری در آن است.

 

🔹 خرداد 🔹

 

ب ج ب

اين نيتی كه كرده ای خوبست در كارت گشايش ديده می‌شود به زودی خبری به تو می‌رسد كه تو را شادمان می‌کند اگر قصد پيوند و خويشی داری انجام بده بسيار خوبست اگر كسی نصيحت به تو كرد آن را بپذير صلاح تو در آن است امسال سال خوبی برای تو است . به خداوند توكل كن تا گشايش بيشتری در كارت پيدا شود.

 

🔸 تیر 🔸

 

آ ب ب

فكری را كه در سر داری ترك كن . صبر پيشه كن تا گشايشی در كارت ايجاد شود قال و قيل و تلاش بيهوده مكن از بد دوری كن و به امرو مشيت الهی تسليم شو و جز در راه او كوشش و عمل نكن . از دروغ بر حذر باش ، چون عده ای قصد تهمت زدن به تو را دارند تا دوازده روز ديگر گشايشی در كار تو ايجاد می‌شود . صبور باش و به خدا توكل كن تا از بدی و سختی دور شوی و به مرادت برسی انشاءالله .

 

🔸 مرداد 🔸

 

د آ ب

در اين نيتی كه كرده ای هيچ خيری نيست. از آن چشم پوشی كن اگر رنج و آسيبی به تو رسيده است به خاطر چشم زخم است بايد صبر كنی تا گره ی كارت باز شود. با كسی در اين مورد صحبت نكن و از خصومت بپرهيز. به زودی تغيير محسوسی در زندگيت پديد می‌آید به خداوند توكل كن و منتظر بمان .

 

🔸 شهریور 🔸

 

ج ب ج

طالع خوبی داری. اين روزها آرزويت برآورده می‌شود خبر خوشی دريافت ميكنی وبه شادی و نشاط ميرسی زنی بلند قد و باريك اندام و گندمگون با تو خصومت ميكند مراقب خودت باش. از پول و در آمد حرام پرهيز كن آينده ی خوبی در پيش داری. با دوستان و آشنايان به نيكی رفتار كن اگر قصد ازدواج يا معامله ای داری به آن عمل كن با موفقيت همراه خواهد بود.

 

🔮فال ابجد هفتگی 

📆از تاریخ 20 تا 26 خرداد 

 

 🔹مهر 🔹

 

آ د ج

طالعت خوب است اما از نيتی كه كرده ای منصرف شو تا عاقبتِ كارت خير شود. از بديها پرهيز كن . رازت را نگه دار تا در حق تو دروغ نگويند. از خوابی كه ديده ای نترس عاقبت خوب خواهد شد ،اما آن را برای كسی بازگو نكن . از همنشين بد دوری كن. يك نفر كه نان و نمك تو را ميخورد و ادعای دوستی با تو را دارد ،با تو روراست نيست البته نميتواند صدمه ای به تو بزند ولی مراقب او باش و به خدا توكل كن.

 

🔹 آبان 🔹

 

ب آ آ

طالعت نشانگر صحت و سلامت و گشايش در رزق و روزی برای توست اگر قصد سفر داری ،يا قصد جابجایی و نقل مكان داری و يا قصد داری تغيير شغل بدهی به آنها عمل كن ، به نفع تو خواهد بود غيبت ديگران را نكن و به كار خود مشغول باش تا آنچه را خداوند مصلحت ميداند برای تو پيش بيايد.

 

🔹 آذر 🔹

 

آ ج ب

با اين نيتی كه كرده ای به خواسته ات می‌رسی و خداوند تو را از غم و رنج ميرهاند ، پول و ثروت خوبی نصيب تو می‌شود اگر با كسی منازعه و دعوا داری عاقبت به نفع تو خواهد شد اگر او با تو نمی سازد نگران نباش عاقبت رام خواهد شد. اگر چيزی را از دست داده ای دوباره به دست می آوری .

 

🔸 دی 🔸

 

ب ب د

طالع خوبی است و نيتت بر آورده می‌شود. به زودی از غمها رها می‌شوی زيرا فالت نويد خير و سعادت می‌دهد در كارهايت همچنان كوشا باش تا موفقيت و پيروزی نصيب شود. مراقب بدخواهان باش و رازت را به هركس نگو. با كسی خويشی يا دوستی خواهی كرد كه بسيار خوب است. در زندگی دو دل نباش .

 

🔸 بهمن 🔸

 

ب ج د

طالعت نيك است و نيتت بر آورده می‌شود رازت را به كسی نگو . بايد مراقب بدخواهان باشی در كارت گشايش ديده می‌شود به خداوند رحمان اميدوار باش و با توكل به او به كار و زندگيت ادامه بده. اطمينان داشته باش كه روزهای بهتری در پيش خواهی داشت .

 

🔸 اسفند 🔸

 

د ج ب

در چند روز آينده خبر خوشی به تو می‌رسد يك طلب سوخته و يا يك چيز گم شده را به دست می‌آوری . كارها بر وفق مراد تو خواهد بود سود يا پول زيادی نصيبت می‌شود. با دوستان خوب مشورت كن ، چون از راهنمایی آنها سود خواهی برد مال حلال خوبی به دست می‌آوری قدر آن را بدان و شكر خدا كن . می‌توانی از آن به افراد مستحق احسان كنی تا اجر معنوی نصيبت شود.

 

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!