هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

راه های بدست اوردن دل شوهر-هفت ویک60493

۱۴۰۰/۸/۲۵ سپیده ایمانپور

دنیای مرد ها استدلالی و زنها احساسی است. راز صمیمیت میان این دو درک تفاوت هایشان است. تحقیقات نشان داده است که مردها اگر مجبور باشند بین عشق و احترام یکی را انتخاب کنند بیشترشان ترجیح می دهند تنها بمانند تا این که به آنها بی احترامی شود و از سوی دیگر اکثر خانم ها به عشق و محبت بیشتر علاقه نشان داده اند.

برای دلبری از شوهرتام وقتی از سر کار می آید به او توجه کنید

وقتی همسرتان از سرکار می آید به استقبال او بروید و کیف یا وسایل خریداری شده را از او بگیرید. سلام و احوال پرسی معمول با لبخند را فراموش نکنید و خسته نباشید بگویید.

فرزندان را آرام کنید و به کاری مشغول کنید. خبر های خوش به او بدهید و میز غذا را آماده کنید. در مورد وقایع روزش از او بپرسید و به او فرصت صحبت کردن بدهید.

روی خودتان کار کنید

یکی از راه های به دست آوردن دل همسر، کار کردن روی خودتان است. چه اتفاقی می افتد وقتی شما تنها زنی نیستید که سعی می کند مرد خاصی را به خود جلب کند؟ چگونه می توان در یک مسابقه، دل یک مرد را به دست آورد؟

یکی از مهمترین توصیه های دوستیابی که می شنوید این است که قبل از اینکه به دنبال مردی بزرگ باشید، یک زن بزرگ شوید. هرچقدر که این حرف کلیشه ای به نظر برسد، اما واقعی است.

این چیزی است که شما ممکن است مایل به شنیدن آن نباشید، اما قبل از اینکه بخواهید مرد مناسب را به دست آورید، باید زنی شایسته این نوع مردان شوید.

قبل از شروع به کار روی زندگی عاشقانه خود، باید زندگی خود را مرتب کنید.

اگر می خواهید بر یک مرد خوب پیروز شوید و او را مجبور به تعقیب خودتان کنید، باید خودتان کسی باشید که ارزش توجه و تحسین را دارد.

حسادت

آیا انتظار دارید زمانی که از همکار شوهرتان تعریف می کنید شوهرتان عصبانی نشود؟ ما به شما پیشنهاد می کنیم چنانچه می خواهید جایی در قلب همسرتان داشته باشید بیش از اندازه مردی را پیش او تعریف نکنید ، چیزهایی که از دیگران یاد گرفته اید را پیش او با ناز و ادا تعریف نکنید ، چراکه گاهی اوقات مردها قدرت ابراز حسادت خود را ندارند و سخت بیان می کنند بنابراین در این مواقع دچار درد های درونی بسیاری می شوند و پیامدهای خوشایندی برایشان ندارد پس شما بایستی به این دست از خصیصه های مرد خود توجه داشته باشید و از همه مهمتر باید بدانید او با حسادتی که نسبت به اطرافیان در مورد شما دارد به طور غیرمستقیم دوست داشتن خود را به شما نشان می دهد.

 اجازه دهيد متوجه شود چقدر وجودش براي شما اهميت دارد.

 از او تقاضاي کمک کنيد.
مهربانی های کوچک
درک این موضوع که هدیه های کوچک مانند یک شاخه گل برای زن بسیار مهم است، برای مرد سخت است اما اگر بداند این هدیه ها در کنار انجام دادن کارهای هرچند کوچک چه معجزه ای می کند، لحظه ای درنگ نکرده و به این وسیله عشق خود را به او ثابت می کند.
خانمها توجه داشته باشید که با غرو لند، بد اخلاقی و رنجور نمایی فقط شوهر خود را فراری می دهید.

همیشه تماس چشمی با این فرد داشته و هنگام صحبت به او لبخند بزنید.

محبت را عمیق کنید و مطمئن شوید که تنها کسی هستید که او به آن توجه می کند.

حمایت احساسی را از او دریغ نکنید 

بیشتر مردها مواقعی که زندگیشان دچار بحران شده است نیاز به یک پشتیبان دارند و چنانچه شما نقش این حامی و پشتیبان را برای او داشته باشید مطمئن باشید که قشنگترین احساس را به او هدیه داده اید. 

وقتي با هم بيرون مي رويد، درباره مشکلات صحبت نکنيد.
جام احساسات او را پر کنید
اگر می خواهید او افکار و احساساتش را بیان کند، او را آزاد بگذارید، این کار را باید با پرکردن جام خالی وجود او با تحسین شخصیت و کارهایش، آغاز کنید، زیرا جام وجود او باید ابتدا لبریز از احساس باشد تا قادر به انتقال احساس و افکارش شود و گرنه تا هنگامی که این نیاز روحیش برآورده نشده است، قادر نیست چیزی را به شما عرضه کند و هنگامی که جام وجودش لبریز شد، حدس بزنید که فوران احساساتش متوجه چه کسی خواهد شد؟ آری همان کسی که این جام را پر کرده است یعنی شما!
مفهوم عشق از نظر مردها
با احترام گذاشتن به مرد، می توان او را برای همیشه داشت. مردها بیشتر ازعشق به احترام زن ها نیاز دارند و موارد زیر چیزهایی هستند که یک مرد نیاز دارد به آنها احترام گذاشته شود:
قضاوت
احترام در جمع
توانایی ها

وقتی با او هستید سعی زیادی در جلب توجه اطرافیان نکنید

بعضی از خانمها به صورت نا هشیار وقتی افراد غریبه را میبینند سعی در جلب توجه میکنند و به هر طریقی می خواهند شمع مجلس باشند.

از خود زیاد تعریف می کنند و میخواهند همه بدانند آنها زن کاملی هستند و از همه چیز سر در می آورند و نظر می دهند. در واقع این رفتار مردها را می رنجاند.

او را به چالش بکشید

یکی دیگر از راه های به دست آوردن دل همسر، به چالش کشیدن او است.

یک درس مهم دیگر، که به ویژه در روابط طولانی مدت مفید است، این است که هرگز به مرد خود احساس امنیت بیش از حد ندهید.

این بدان معنا نیست که شما مانند یک دختر نوجوان نابالغ رفتار کنید.

برای به چالش کشیدن وی، هر از گاهی او را وادار کنید که غیبت شما را حس کند و دلش برای شما تنگ شود، با این کار او از داشتن شما بیشتر قدردانی خواهد کرد.

به همسرتان احساس امنیت بدهید 

همه مردها در زندگی خود نیاز به احساس امنیت دارند و در صورتی به سمت طرف مقابلشان جذب می شوند که چنین حسی را از آنها بگیرند حتی خود شما نیز زمانی که سکوت کرده و در لاک خود فرو رفته اید دوست دارید همسرتان کنارتان باشد و در باره احساسی که دارید با شما سخن بگوید.

اجازه دهيد نيم ساعت بعد از کار استراحت کند.

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!