هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

انواع دسته گل عروس -هفت ویک61213

۱۴۰۰/۸/۲۳ سپیده ایمانپور

دسته گل عروس در کنار لباس عروس، بخش مهمی از جشن عروسی را تشکل می‌دهد، که می‌تواند تاثیر زیادی بر روی زیبایی و پرستیژ عروس و داماد داشته باشد

انواع دسته گل عروس براساس چیدمان

دسته گل گرد

یکی از محبوب ترین انواع دسته گل عروس سبک گرد است. در حالی که اکثر دسته گلهای گرد یک نوع گل مانند گل رز یا گل صد تومانی را به نمایش می گذارند ، بسیاری از عروسها انواع گلها را با ظاهری مشابه مانند گل گیاه ، گل رز باغبانی یا سایر گلهای محبوب عروسی نشان می دهند. این نوع چیدمان ها نیز نباید تک رنگ باشند – در صورت تمایل رنگ گل های عروسی خود را مخلوط کنید.

بیدر مایر

اگر مایل هستید از انواع گل برای دسته گل عروس استفاده نمایید این دسته گل یک گزینه خوب و مناسب به شمار می آید، در  طراحی دسته گل بیدر مایر خلاقیت خیلی مهم است این دسته گل به صورت طبقه ای پیچیده میشود، برای همین می توان از چند گل در آن استفاده نمود، اگر در انتخاب دسته گل عروسی سخت گیر هستید و بین انتخاب چند گل مانده اید این دسته گل یک پیشنهاد عالی به شمار می رود.

دسته گل ارائه

این تزیینات عروسی زیبا که به عنوان دسته گل به سبک مجلل شناخته می شود ، دارای گلهای ساقه بلند و شاخ و برگ سرسبزی است که عروس در آغوش خود گهواره می کند. این یک ظاهر زیبا برای یک عروسی مدرن یا کلاسیک است و همچنین اجازه می دهد لباس عروس عروس در مرکز قرار بگیرد زیرا این دسته گل ها کنار آن نگه داشته می شوند.

دسته گل ابشاری

اگر علاقمند به دسته گل های کلاسیک هستید می توانید از این دسته گل استفاده نمایید استفاده از گل های رز همراه با شاخ و برگ هایی گسترده در این دسته گل، زیبایی خاصی به آن داده است هنگامی که عروس آن را در دستان خود می گیرد، برای بیننده صحنه ای تداعی می شود که انگار گل ها از دستان عروس روییده اند. گل های رز به رنگ هلویی، قرمز و سفید بیشترین استفاده را در این دسته گل دارند.

ذسته گل فانتزی

دسته گل فانتزی نیز همچون دسته گل ظریف بسیار ساده و مینیمال هستند و به عنوان یکی از محبوب‌ترین و سنتی‌ترین دسته‌گل‌های ازدواج به شمار می‌روند.

در این دسته گل یک گل به عنوان گل اصلی و رنگ آن به عنوان رنگ‌ کانونی در نظر گرفته می‌شود و بقیه‌ گل‌ها در کنار آن قرار می‌گیرند تا یک طراحی دایره‌ای را شکل دهند. سپس محکم به وسیله سیم یا پارچه در کنار هم قرار می‌گیرند.

اگر چه این دسته گل‌ها در دوره‌ی ملکه ویکتوریا باب شدند اما هنوز هم به عنوان دسته گل‌های مدرن شناخته می‌شوند.

دسته گل پوزی

دسته گل پومندر

ذسته گل ترکیبی

دسته گل دستباف

دسته گل تک پایه

دسته گل بست به بازو

دسته ‌گل‌های پرزنتیشن (بازویی) معمولا از گل‌های ساقه‌ بلند مانند گل شیپوری، مریم و حتی گل رز ساقه بلند تشکیل شده وعروس آن‌ را روی بازوی خود تکیه داده و حمل می‌کند.

اگر چه این دسته گل همانطور که دیده می‌شود بسیار به چشم می‌آید اما این را هم باید در نظر داشت که حمل کردن آن کمی مشکل و دست و پا گیر خواهد بود. اما اگر قرار است مسافت کوتاهی طی شود مطمنا گزینه مناسب و لوکسی به شمار خواهد رفت.

دسته گل سنجاق

مرکب

این دسته گل، یک دسته گل مدرن و لوکس برای جشن عروسی است، که از چیده شدن صدها گلبرگ جداگانه در کنارهم و بر روی یک ساقه ایجاد شده است. این گلبرگ‌های جدا در کنار هم یک گل بزرگ و تک شاخه‌ای زیبا را ایجاد می‌کنند.

به دلیل طراحی منحصر به فرد و پیچیده این دسته گل، یک انتخاب عالی برای کسانی است که دوست دارند متمایز به نظر بیایند. اگر چه مطمئنا این دسته گل را در هر گلفروشی نمی‌توان پیدا کرد.

 

انواع دسته گل بر اساس گل

 

ترکیب گل آلاله مناسب دسته گل عروس

گلی ایده آل برای تمام فصول. این گل ارزان قیمت و شاداب، رنگ ها و اندازه های متنوعی دارد. صرف نظر از اینکه چه رنگی انتخاب می کنید صورتی تند، پرتقالی به رنگ غروب خورشید یا قرمز تیره، آلاله با گلبرگهای پر و زیبا همه نگاه ها را به خود خیره می کند. این گل را بعد از گل رز، میتوان دومین گل پرطرفدار در بین عروس ها و دامادها دانست زیرا معنای این گل نیز مانند رز، عشق پر از شور و اشتیاق است. گل لاله بر خلاف گل رز، رایحه ای ندارد.

گل رز

گل هاي رز را نباید فراموش کرد. البته هر رنگ گل رز، معنای خاص خودش را دارد. رز سفید، سمبل خلوص، رز صورتی نشان دهنده‌ي فیض و نعمت، و رز قرمز بیانگر عشق و محبت اسـت. می‌توان با افزودن یک سنجاق سینه یا یک گردنبند جواهر نشان بر روی روبان، دسته گل عروس را جذابتر، زیباتر و خاص تر نشان داد

گل صد تومانی (پائونیا)

ایده آل برای عروسی در بهار یا تابستان. این گل شاداب و با شکوه و معطر نگاهی عاشقانه را فراهم می کند. گل صدتومانی با گلبرگ های ظریف بزرگ ترکیب زیبایی با گلهای کرم رنگارنگ و اکالیپتوس به وجود می آورد. همچنین گل های درشت صد تومانی و رز دسته گلی فراموش نشدنی و فوق العاده را بوجود می آورند. زمینه سفید لباس عروس نشان دهنده زیبایی این دسته گل است. گل های صدتومانی معملاً به رنگ های صورتی، سفید یا قرمز هستند، اما شما می توانید آنها را در رنگ های مرجانی، قهوه ای مایل به قرمز و زرد هم پیدا کنید.

 

گل لیلیوم

سمبل خلوص و عظمت

 

گل ادریسی

گل ادریسی گلی پر حجم است بنابراین می توانید از یک یا دو قسمت آن به عنوان بخشی از دسته گل عروس خود استفاده کنید

گل مریم

بیانگر خوشبختی و سعادت؛ گل ارکیده نشان زیبایی.

 

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!