هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

مدرکttc چیست؟ _هفت ویک65966

۱۴۰۰/۷/۱۶ سپیده ایمانپور

اTTC مخفف کلمات Teacher Training Course و به معنای آموزش و پرورش افراد برای تبدیل شدن به یک مدرس حرفه ای در زمینه ی زبان انگلیسی و ورود به دنیای جذاب تدریس است.

در این دوره بطور کاربردی و عملی با چگونگی آغاز کلاس، نحوه ی تدریس خلاقانه، برقراری ارتباط موثر با زبان آموزان خود، نحوه ی مدیریت کلاس، تفاوت های آموزش برای رده های مختلف سنی، و بطور کلی هرآنچه را بعنوان یک مدرس نیاز دارید را اموزش خواهد داد. 

این دوره معمولاً شامل نحوه تدریس مهارت های اصلی زبان (خواندن، شنیدن، گوش دادن و صحبت کردن)، نحوه تدریس مهارت های فرعی زبان (واژگان، گرامر و تلفظ)، نحوه نگارش طرح درس، راه های ایجاد انگیزه و نشاط در کلاس، مدیریت کلاس درس، نحوه تصحیح اشتباهات زبان آموزان، نحوه برخورد با زبان آموزان نا آرام، کاربرد فناوری در کلاس، ... است. این دوره در کنار ارائه آخرین یافته های علمی و نظری در حوزه آموزش زبان انگلیسی، شامل تمرین های متعدد عملی تدریس (Teaching Practice) و مشاهده نمونه تدریس های استادان برجسته (Observation) برای انتقال مهارت تدریس به شرکت کنندگان است.   

دوره TTC یا Teacher Training Course دوره هایی هستند که افرادی را که از سطح خوبی از زبان انگلیسی برخوردارند را برای تدریس زبان انگلیسی آماده می کند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به عنوان یکی از برگزار کننده های دوره های TTC در ایران که مدارک دوره را از مراکز معتبر دنیا ارائه می کند برای کسانی که نیاز به شناخت دوره TTC دارند.

در دنیایی زندگی میکنیم که توانایی برقراری ارتباط از جمله شرایط بقا خواهد بود، با پیشرفت تکنولوژی و امکان سفر به سایر نقاط دنیا نیاز به ایجاد ارتباط با انسان های نا آشنا با زبان مادری ما بیشتر شد. قاعدتا به هرکجای دنیا سفر کنید افرادی را خواهید یافت که با زبان انگلیسی آشنا باشند. و خب بیش ترین زبانی است که در بین الملل طرف دار و سخن گو دارد پس بهتر است زبان انگلیسی را بیاموزید.  

این دوره تخصصی می تواند گام مهمی در جهت آمادگی معلمان، مدرسان و استادان زبان های مختلف برای کسب معتبرترین مدارک بین المللی این حوزه یعنی دوره های تخصصی دانشگاه کمبریج نظیر CELTA (مدرک تدریس زبان انگلیسی به گویشوران دیگر زبان ها)، TKT (آزمون دانش تدریس)، DELTA ( دیپلم تدریس زبان انگلیسی به گویشوران دیگر زبان ها)، و ... باشد. 

در کلاس های TTC بر روی چندین مهارت زبان آموزان تمرکز می شود که من جمله ی ان: 

بالا بردن دانش زبان آموزان از روش های نوین تدریس و شناخت این روش ها Methodology

استفاده از روش های آموزش زبان انگلیسی در کلاس های TTC و آشنا شدن زبان آموزان با محیط و نحوه مدیریت کلاس

برگزاری DEMO برای شناخت توانایی های زبان آموزان و کاهش استرس زبان آموزان در برگزاری یک کلاس آموزش زبان انگلیسی

دانستن استراتژی های و تکنیک های لازم برای ارتقا زبان آموزانی که قصد شرکت در دوره های آیلتس را دارند.

اساتید دوره های TTC

 

 

تمامی مدرسین دوره های مذکور دارای مدرک دکترای آموزش و از اعضاء هیئت علمی موسسه هستند.

نحوه ی تعیین سطح

از آنجا که سوپروایزرهای دپارتمان های مختلف به صورت تمام وقت در شعبه مرکزی مشغول به فعالیت هستد، تعیین سطح و مشاوره رایگان همه روزه از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9:30 صبح تا 20:30 شب به صورت شفاهی و رایگان انجام شده و پس از تعیین سطح، زبان آموزان می‌توانند اقدام به ثبت نام کنند.

چرا ایران آکسفورد معتبرترین مدرک TTC را ارائه می دهد:

دوره های TTC آموزشگاه زبان انگلیسی ایران آکسفورد زیر نظر اساتید معتبر آکسفورد انگلیس و هم چنین Middle East IELTS Inspector (بازرس بریتیش کانسیل در خاور میانه ) برگزار می شود و مدرکی که در پایان دوره به زبان آموزان ارائه می شود به صورت بین المللی و قابل ارائه در کشور های انگلیس ، کانادا و استرالیا نیز می باشد.

 

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!