هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

لوازم ارایشی مورد نیاز برای عروس _هفت ویک9492

۱۴۰۰/۲/۹ سپیده ایمانپور

هر چند اکنون  خرید لوازم آرایشی برای عروس و داماد از روی لیست از مد می افتاده است و عروس داماد‌ ها اغلب بر اساس قدرت خرید، سلیقه و نیازه خود ، خرید مد نظرشان را انجام می‌ دهند، ولی پیشنهاد ما به شما قبل از رفتن به خرید این است که قبلش؛  اماده کردن لیستی از وسایل ضروری است تا هم در زمان صرفه جویی کنید و هم خرید اضافی انجام ندهید بهتر است مخصوصا راجب به لوازم ارایشی . برای این کار می توانید از لیست لوازم آرایشی عروس و داماد که ما آماده کرده‌ ایم کمک بگیرید.

توصیه‌های جالب و کاربردی که باید قبل از خرید از آن‌ ها آگاه باشید و در حین خرید این نکات را به کار ببرید .

۱- اول از همه باید به میزان استفاده خود از لوازم آرایش دقت بکنید  و بر اساس نیاز و استفاده‌ ای که دارید لیست خودتان را تهیه بکنید .

۲- به توصیه‌ های فروشنده‌ ها هیچ توجهی نکنید مخصوصا به توصیه هایشان چ ن  آن‌ها به فکر جیب خودشان هستند نه شما! و به این که شما اصلا از ان استفاده نمی کنید فکر هم نمی کنند. 

۳- از تجربیات کسانی که سبک آرایشی‌ شان شبیه به شما می اشد  (مثلا خواهرتان) در این‌باره سوال کنید.

۴- اول موارد ضروری را تهیه کرده باشید و بعد به سراغ لوازمی که ممکن است کمتر به دردتان بخورد، بروید.

۵- از خرید لوازم آرایش بسیار لوکس سعی کنید خودداری کنید. اولا که همیشه گران قیمت‌ها بهترین نیستند و دوما اینکه شما قرار می باشد  از این به بعد خرید کردن را هم بیاموزید، پس همیشه مناسب و با کیفیت را انتخاب کنید و سوما هم اینکه به فکر جیب همسرتان هم باشید و سعی کنید با وسایل های خوب سر و ته مجرا را هم بیاورید. 

۶- خرید لوازم آرایش برای عروس در ایران همراه با خرید لوازمی چون چمدان و لباس خواب و لباس زیر و … صورت می‌ گیرد که البته در صورت تمایل برای اینکه خرید بهتر و هوشمندانه‌ ای  داشته باشید، می‌توانید خرید لوازم آرایش عروس را به صورت جداگانه از خرید لوازم داشته باشید و وقت بیش تری داشته باشید تا بتوانید وسایل مورد نیاز خود را بهتر تهیه کنید و بتوانید وسایل مورد نیاز تان را تهیه کنید.

لیست لوازم آرایش عروس

1- پرایمر؛:  هر چقدر هم لوازم آرایش تان ادعای ماندگاری بالا داشته باشید، ساعت کاری طولانی و در معرض آفتاب و آلودگی هوا بودن آن ها را کمرنگ تر می کند. پس پیشنهاد ما این می باشد که یک پرایمرِ با کیفیت بخرید که دوام لوازم آرایش تان را بالا ببرید  و دیگر نیازی هم نباشد که پول بیش تری برای خرید لوازم آرایش با دوام و ماندگاری بالا  بدهید.

2- کرم های بی بی یا سی سی  استفاده کنید و از کرم پودر برای مصرف روزانه سنگین است. بهتر است در کیف لوازم آرایش تان به جای کرم پودر کرم های بی بی یا سی سی داشته باشید . این کرم ها در واقع مرطوب کننده های رنگی می باشند  که اس پی اف هم دارند و علاوه بر تامین رطوبت پوست تان، در برابر آفتاب هم از آن محافظت می کنند.

3- پالت های ساده سایه چشم:  یک کیت سایه چشم دودی، یک کیت با رنگ های صورتی و یکی با رنگ های خاکی و برنز گی باشند . همین ها برای کیف لوازم آرایش تان کافی هستند، برای تمام آرایش چشم ها چه برای مهمانی های روز و چه مهمانی های شب می توانید از همین لوازم آرایش استفاده بکنید . پول تان را برای خرید پالت های سایه 20-25 تایی هدر ندهید چون بیشتر رنگ های آن ها بلا استفاده می مانند. پالت های سایه سه رنگی بهترین انتخاب لوازم آرایشی هستند و یا تک رنگ های مورد نیاز خودتان خرید بکنید. 

4- کرم پودر با رنگ مناسب: . با اینکه کرم پودر برای استفاده روزانه توصیه نمی شود ولی داشتن یک کرم پودر در کیف لوازم آرایش برای استفاده در مهمانی ها ضروری و مورد نیاز است. در انتخاب رنگ کرم پودرتان دقت کنید که متناسب با رنگ پوست تان باشد.

5- مداد لب  :  مداد لب باعث می شود که رژ لب از لب تان بیرون نزنند  و دوام آن را هم بالا می برد. رنگ های صورتی، قرمز، هلویی و قهوه ای از واجبات کیف لوازم آرایش تان هستند.

6- رژ لب. هر چقدر هم آرایش بکنید، بدون رژ لب صورت تان بی روح است. رنگ های ارغوانی، قرمز و قهوه ای به همه رنگ پوستی می آیند. همچنین می توانید چند رنگ را ترکیب بکنید و رنگ مورد علاقه خودتان را داشته باشید. اگر پوست تان روشن است از رنگ های صورتی روشن، قرمز و هلویی استفاده کنید. رنگ های قهوه ای، ارغوانی و هلویی به پوست های تیره می توانید استفاده کنید.

7- مداد چشم ژله ای. عروس های جدید سرشان شلوغ می باشد و یا گاهی استعداد کافی در خط چشم کشیدن را ندارند  برای همین وقت کم تری برای آرایش کردن دارند. برای همین بهتر است به جای خریدن خط چشم مایع، یک مداد چشم ژله ای بخرید. لوازم آرایش هایی انتخاب کنید که استفاده از آن ها آسان باشد.

8- سرمه:  سرمه لوازم آرایشی است که به تنهایی برای جذاب کردن چشم های شما کافی است. پیشنهاد می کنیم برای کیت لوازم آرایش عروسی تان رنگ هایی مثل مشکی، نوک مدادی، آبیِ سیر و سبز بخرید. هم می توانید جدا جدا از آن ها استفاده کنید و هم ترکیبی.

  • 9- یک برنزر چندرنگ. یک پودر برنزه کننده چندرنگ را به کیف لوازم آرایش تان اضافه کنید که بتوانید در تمام طول سال از آن ها  استفاده کنید. در فصل زمستان از رنگ های روشن آن روی گونه های تان استفاده کنید، و از رنگ های تیره آن برای برنزه کردن در فصل تابستان استفاده کنید.

10- ریمل. چه سایه صورتی براق زده باشید و چه سایه مشکی دودی، یک ریملِ باکیفیت آرایش چشم تان را تکمیل می کند می توتنید از ریمل های رنگی هم استفاده کنید . حتی اگر هم بخواهید یک آرایش طبیعی و ساده داشته باشید می توانید فقط سرمه، برق لب و ریمل بزنید. پس ریمل از واجبات کیف لوازم آرایش تان است.

11- بالم لب. لب ها هم مانند صورت نیاز به رطوبت دارند. اگر قبل از رژ لب از بالم لب استفاده کنید، رژ لب تان ترک نمی خورد و لب های تان پُر تر به نظر می رسند همچنین از ترکو پوسته پوسته شدن لب هایتان جلوگیری می شو. بالم لب جزو لوازم آرایشی ای است که عروس خانم ها معمولا آن فراموش می کنند.

12- پد/اسفنج های آرایشی. و براش های ارایشی در کرم پودر زدن به جای استفاده از انگشت یا براش بهتر است از پد/اسفنج آرایشی استفاده کنید، اینطوری کرم بهتر روی پوست تان پخش می شود و ظاهر یکدست تری خواهد داشت. ابزاهای آرایشی را در کیف لوازم آرایش تان فراموش نکنید.

13- رژگونه دورنگ. رنگ های صورتی و هلویی-خاکی، دو رنگی هستند که به هر نوع آرایشی می آیند. می توانید هر دو را مخلوط کنید تا تناژ رنگی تیره تری داشته باشید. برای خریدن پالت های رنگارنگ پول تان را هدر ندهید و فکر نکنید که با هر لباسی یک رنگ رژگونه نیاز دارید.این کونه نیست  همین یک رژگونه برای کیف لوازم آرایش شما کافی است. 

14- لاک ناخن قرمز. لاک قرمز همیشه و همه جا زیبا است. فقط کافی است لاک قرمز بزنید و روی آن هم تاپ کت بزنید و هر جا که خواستید بروید. اگر نظر ما را بخواهید یک لاک قرمز در کیف لوازم آرایش تان کافی است و نیازی نیست لاک های رنگارنگ را در کیف تان بگذاریدالبته حتما خودتان در خانه هایتان دارای تعداد بالایی لاک هستید 

15- آرایش پاک کن. فراموش نکنید در پایان روز صورت تان را با یک آرایش پاک کنِ رطوبت رسان پاک کنید. می توانید از میسلار و واتر  هم استفاده کنید اگر با آرایش بخوابید پوست تان زودتر چروک می شود، جوش می زند و خراب می شود. پس هر چقدر هم خسته بودید حتما قبل از خواب صورت تان را تمیز کنید.

16. ست مانیکور و پدیکور.

17. انواع برس و شانه مو. می توانید از برس حرارتی استفاده کنید

18. اسپری حالت دهنده مو و ژل.

19. سشوار، بابیلیس، اپیلیدی و اتوی مو.

20. صابون، مسواک، خمیر دندان.

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!