هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

نوار معطر یا تستر عطر -هفت ویک2467

۱۴۰۱/۴/۱۲ سپیده ایمانپور

 

کاغذ تست عطر بلاتر چیست و چرا نباید از آن استفاده کرد؟ 

 

انجام تست عطر، اغلب بر روی کاغذهایی با نام بلاتر انجام می‌شود. بلاتر کاغذی با ضخامت و پهنای تقریباً مشخص است، که عطر بر روی آن پاشیده می‌شود و مصرف کننده به واسطه آن می‌تواند رایحه عطر مورد نظر خود را امتحان کند. 

 

ویژگی اصلی کاغذ بلاتر، آن است، که رایحه عطر برای مدت زمانی نسبتاً طولانی بر روی آن باقی می‌ماند و خریدار عطر می‌تواند، با خیال راحت و پس از گذشت مدت زمان مورد نظرش، برای خرید یا عدم خرید هر عطر تصمیم گیری کند.

 

اما استفاده از کاغذ بلاتر برای تست عطر، ممکن است شما را دچار اشتباه کند. در موارد بسیاری تست عطر با استفاده از بلاتر، به نتیجه درستی نمی‌رسد، زیرا رایحه‌ها بر روی بلاتر تغییر می‌کنند و علاوه بر آن، بلاتر باعث افزایش ماندگاری کاذب رایحه می‌شود.

 

 تست عطر بر روی کاغذ بلاتر ماندگاری آن را بیش از حد افزایش می‌دهد.مثلا اگر یک هفته از تست عطر مورد نظرتان بر روی کاغذ گذشته و همچنان رایحه آن باقی مانده باشد؛ شاید با خودتان فکر کنید، که چه ماندگار و فوق العاده‌ای دارد. اما بهتر است، اشتباه نکنید.

 

کاغذهای بلاتر عطر معمولا ماندگاری رایحه را تا میزان قابل توجهی افزایش می‌دهند. دلیل این موضوع آن است، که این کاغذها برای نگهداری طولانی مدت رایحه‌ها طراحی شده‌اند، تا به شما برای تصمیم‌گیری و انتخاب عطر مورد نظرتان در طولانی مدت کمک کنند.

 

همچنین کاغذهای تست عطر در صورتی که استاندارد نباشند و ضخامتی بیش از اندازه طبیعی داشته باشند، حتی باعث افزایش ماندگاری بیش از حد طبیعی عطر نیز می‌شوند.

 

یکی از موارد دیگری که در تست عطر و ادکلن اهمیت دارد، واکنش شیمیایی حاصل از تماس عطر با پوست است. معمولا این واکنش شیمیایی بر ماندگاری و رایحه عطر تاثیرگذار است. بنابراین وقتی که رایحه عطری را با کاغذ بلاتر تست کنیم، رایحه آن با زمانی که روی پوست تست کنیم، متفاوت به مشام می‌رسد.

 تستر عطر

تستر عطر در واقع همان عطر اصلی مربوطه بوده که برای امتحان کردن بوی عطر از سمت شرکت عطر سازی به فروشندگان تحویل داده می شود. ظاهر تستر عطر کاملا مشابه عطر اصلی است. تقریبا تمامی تسترها دارای جعبه مقوایی سفید یا جعبه کارتنی قهوه ای رنگ یا سفید رنگ هستند و هیچ تستری بدون جعبه ارایه نمیشود. معمولا بر روی جعبه و شیشه تستر جمله Not for Sale درج می شود تا از فروش آن جلوگیری شود. برخی تسترها دارای درب و برخی بدون درب هستند. تسترها معمولا فقط در یک سایز تولید میشوند برخلاف عطر اصلی که معمولا در سایزهای مختلف تولید می شود.

 

 

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!