هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

تفاوت عطر اصل و عطر شرکتی _هفت ویک97102

۱۴۰۰/۱۱/۲۴ سپیده ایمانپور

بیشترین سوالی که مصرف کنندگان عطر و ادکلن می پرسند این است که فرق عطر و ادکلن اصل و شرکتی چیست و کدام یک بهتر است. با ما در ادامه همراه باشید

فرق بین ادکلن شرکتی و اصلی

به طور کلی باتوجه به افزایش قیمت ارز ادکلن شرکتی مورد استقبال بیشتری قرار گرفته‌اند و مردم از این عطرها بیشتر استفاده می‌کنند.

عطر های شرکتی 

عطر ها و ادکلن های شرکتی اماراتی اصلی ادکلن هایی هستند که توسط برند های تولید کننده عطر در کشور امارات متحده عربی تولید می شوند.

 

صنعت تولید عطر در این کشور به ۱۵ سال نمی رسد ولی در این میان شرکت هایی هستند که سابقه ۱۵ ساله در تولید عطر دارند؛ صفر تا صد این عطر ها در امارات تولید می شوند و کیفیت آنها بسیار بالاتر از ادکلنهای فیک اماراتی می باشد و معمولاً هم این شرکت ها با شرکت های عطر سازی معروف دنیا همکاری می کنند.

 

فروش ادکلن های اصل اماراتی کاملاً قانونی است؛ زیرا با برند، هولوگرام و بسته بندی مخصوص خود ارائه می شوند و با عطر های فیک و تقلی که نوع بسته بندی و شیشه محصولشان کپی برداری از نوع اصل می باشد به طور کامل متفاوت می باشند.

 

نخستین دسته این نوع ادکلن ها ساخت کشور امارات و برند های عطر سازی این کشور است که با هدف به دست آوردن بازار تولید و عرضه می شوند. در این نوع ادکلن ها عطر تقلبی هم به ندرت دیده شده و به طور کل تمامی مراحل ساخت در خود کشور امارات انجام می پذیرد.

 

از جمله عطرهای اماراتی می توان به اجمل، امپر، رصاصی و مواردی از این دست اشاره کرد که در بسیاری کشورهای اروپایی و آمریکایی نیز به فروش می رسند. رایحه های تولید شده برای این نوع عطر ها مخصوص خود برند می باشد و بر اساس سلیقه مردم کشور امارات متحده ساخته شده است.

 

دسته دوم ادکلنهای شرکتی اماراتی به این صورت می باشند که یک شرکت با هدف این که قیمت تمام شده عطر را پایین تر آورد و هزینه هایی مانند حمل و نقل و غیره کاهش پیدا کند به صورت کاملاً قانونی و با اجازه برند اصلی دست به تولیدات عطر مشابه به عطر اصلی می زند.

 

 رایحه این عطر ها بسیار مشابه به ادکلن های اصلی می باشد و از کیفیت بسیار بالا و مشابه ادکلن اصلی برخوردار هستند؛ بسته بندی و طراحی شیشه عطر های شرکتی اماراتی کلاً توسط این شرکت ها انجام می شود و آنها به صورت کاملاً قانونی حق این را دارند که محصولات خود را به فروش رسانند.

انواع عطر های اماراتی موجود در بازار

پیشتر در مورد انواع عطر هایی که با نام عطر های اماراتی شناخته می شوند صحبت کردیم در اینجا می خواهیم ببینیم عطر هایی که در امارات پر می شوند، دارای چه کیفیت و رایحه ای هستند و میزان مرغوبیت آنها چقدر است.

 

برای این که عطر های اماراتی را معرفی کنیم آنها را به دو دسته تقسیم بندی کردیم که به شرح زیر می باشد:

 

دسته اول عطرهای برند اماراتی

این عطر یا ادکلن ها ساخت کشور امارات و برند های عطر سازی این کشور می باشند که با هدف بدست گرفتن بازار تولید و عرضه می شوند در این نوع عطر ها عطر تقلبی وجود ندارد و به طور کل تمامی مراحل ساخت در خود کشور امارات انجام میشود.

 

 از جمله عطرهای اماراتی میشود به اجمل، رصاصی و افنان اشاره کرد که در بسیاری کشور های اروپایی و امریکایی به فروش می رسند. رایحه های تولید شده برای این نوع عطر ها مخصوص خود برند می باشد و بر اساس سلیقه و خوی مردم امارات ساخته شده است.

 

دسته دوم عطرهای شرکتی اماراتی

عطرهای شرکتی اماراتی به این صورت می باشند که یک شرکت به هدف این که قیمت تمام شده عطر را در بازار پایین تر بیاورد و هزینه هایی همچون حمل و نقل و … کاهش پیدا کند به صورت کاملا قانونی و با اجازه برند اصلی دست به تولیدات عطر مشابه به عطر اصلی میزند.

 

 رایحه این عطر ها بسیار مشابه به عطر های اصلی می باشد و از کیفیتی مشابه به عطر اصلی برخوردار هستند، بسته بندی و طراحی شیشه عطر های شرکتی اماراتی کلا توسط این شرکت ها انجام می شود و آنها به صورت کاملا قانونی حق این را دارند که محصولات خود را بفروشند.

 

تفاوت عطر های اصل و عطر شرکتی 

تفاوت عطر اصلی وشرکتی؛ شرکت های با اصالتی مانند اسمارت ،کالکشن،روینا یا روونا،هوس اف سیلیج ،پالدرون ،اجمل و….فرمول ادکلن اصلی را خریداری کرده اند. ونمونه مشابه همان ادکلن را با قیمت بسیار مناسب به بازار عرضه کرده اند. این عطر هابه این دلیل شرکتی خوانده میشود؛ چون سعی ندارد عطر تقلبی را، به جای ادکلن اصلی به قیمت بالایی به فروش برساند. این ادکلن ها به صورت قانونی با نام ونشان رسمی خود روی شیشه زده میشوند.

 

دارای مجوز بهداشتی هستند.ادکلن های تقلبی کاملا شبیه به ادکلن اصلی هستند با همان اسم بدون تغییر حتی یک حرف وشیشه وجعبه کاملا مشابه هستند. اماتفاوت عطر اصلی وشرکتی ؛ ادکلن های شرکتی ،شیشه و جعبه ان مخصوص به خود و یا تقریبا مشابه ادکلن اصلی است.وحروف اسم ان در یک یا دو سه حرف تفاوت دارد.یه نمونه مثال :ادکلن لالیک لامور به انگلیسی LAMOUR LALIQUE است.ادکلن لامور برند رونا به انگلیسی LAMOR است.

 

تفاوت عطر اصلی وشرکتی دراین است ؛ ادکلن ها بدلیل افزایش قیمت ادکلن های اورجینال طرفداران بسیار زیادی در ایران پیدا کرده اند. یکی از این برند های شرکتی رونا یا روونا است .شرکت رونا یکی از بهترین تولید کننده های، ادکلن های مشابه اورجینال است؛ که در سال ۲۰۰۸ در امارات و فرانسه شروع به کار کرده است.برند شرکت روینا یا رونا rovena یک برند فرانسوی است که در امارات متحده عربی و فرانسه، انواع عطر و ادکلن های برند را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تولید و به بازار عرضه می کند.

 

از شیشه برند جانوین ،برای ادکلن های خود استفاده کرده است.تفاوت عطر اصلی وشرکتی درشیشه ان هم به وضوح مشخص است. این برند ادکلن های ۳۰ میل و۱۰۰میل دارد.ما این ادکلن هارا در حجم های ۳۰ میل و ۱۰۰ میل در فروشگاه خود داریم .و شما اگر دوست داشته باشید، بصورت تکی در سایت ما خریداری کنید.

 

ویژگی عطر های شرکتی 

این ادنام ادکلن اصلی را با غلط املایی به دلیل کپی رایت دارند. مثلاً به جای ادکلن ساواج نوشته می‌شود Savoye اما سعی شده در ظاهر شبیه به نسخه اصلی کار شود و نام آن هم نشان‌دهنده این باشد که مشابه رایحه کدام ادکلن می‌باشد.

شیشه ضعیف‌تر نسبت به نسخه اصلی

قیمت پایین و ارزان ادکلن شرکتی

داشتن فقط نت اولیه یا نت پایانی نسخه اورجینال

ماندگاری و پخش کمتر نسبت به ادکلن اورجینال

شما از روی این ویژگی‌ها می‌توانید این ادکلن‌ها را شناسایی کنید، البته این ادکلن‌ها را نیز شرکت‌های مختلفی تولید می‌کنند که کیفیت متفاوتی دارند من جمله شرکت های عطر های شرکتی

میسون الهامبرا

طی این مدت فعالیت و شناخت انواع ادکلن‌های شرکتی این مورد را حتی مشتریان ما هم پی برده‌اند که بهترین برند ادکلن شرکتی میسون الهامبرا است. این ادکلن دارای اماراتی ظاهری شیک و حرفه‌ای است و پخش و ماندگاری مناسبی دارد. رایحه این ادکلن بسیار گیرا و جذاب طراحی شده و بیشترین شباهت را به نسخه اورجینال خود دارد.

 

فرانکس ورد

یکی از بهترین و پرطرفدارترین ادکلن‌های شرکتی اماراتی است که تمام فاکتورهای یک ادکلن خوب را دارا است. این ادکلن دارای ظاهر زیبا و جذاب است و رایحه ادکلن‌های آن بسیار شبیه نسخه اورجینال است و از طرفی قیمت بسیار مناسبی دارد. کالا بی کالا کلکسیون کاملی از عطرهای این کمپانی را دارد.

 

جانوین

یکی از شرکت‌های تازه تاسیس اماراتی است، جهت تولید عطر و ادکلن شرکتی است که توانسته در مدت زمان کوتاهی اعتبار زیادی را برای خود کسب کند. به طوری که حتی این ادکلن در حال حاضر نسخه عطر جیبی ، اسپری بدن نیز تولید می‌کند. 

 

کالکشن

یکی از پرطرفدارترین ادکلن‌های شرکتی است که ساخته چین است. این ادکلن‌ها تماماً در نسخه 25 میل که به عطر مینیاتوری معروف است تولید شده و کیفیت بالایی دارند. قیمت ادکلن‌های برند کالکشن بسیار بالاست و می‌توانید تمام مدل‌های موجود در بازار را از سایت کالا بی کالا تهیه کنید. عطر و ادکلن برند کالکشن ظاهری مشابه با نسخه اصلی خود دارند و مدل‌های آن با کد مشخص شده است که داخل توضیحات هر محصول ما نوشته‌ایم که مشابه چه ادکلنی است.

تستر عطر

تستر عطر در واقع همان عطر اصلی مربوطه بوده که برای امتحان کردن بوی عطر از سمت شرکت عطر سازی به فروشندگان تحویل داده می شود. ظاهر تستر عطر کاملا مشابه عطر اصلی است. تقریبا تمامی تسترها دارای جعبه مقوایی سفید یا جعبه کارتنی قهوه ای رنگ یا سفید رنگ هستند و هیچ تستری بدون جعبه ارایه نمیشود. معمولا بر روی جعبه و شیشه تستر جمله Not for Sale درج می شود تا از فروش آن جلوگیری شود. برخی تسترها دارای درب و برخی بدون درب هستند. تسترها معمولا فقط در یک سایز تولید میشوند برخلاف عطر اصلی که معمولا در سایزهای مختلف تولید می شود.

تفاوت عطر با تستر عطر در چیست؟

مطمئنا همه ما میدانیم که علت تولید و عرضه تستر ها توسط شرکت های تولید کننده عطر فقط برای تست کردن است نه چیز دیگر . . . البته از طریق سمپل های عطر نیز این امکان فراهم است پس نکته ای که وجود دارد این است که تستر ها نیاز به زیبایی در کارتن و سلفون و . . . نخواهند داشت . هدف فقط تست کردن می باشد . به خاطر همین است که تستر ها اکثرا با جعبه های بسیار معمولی و بدون سلفون و درب بطری و در چاپ غیر تجاری مشاهده می شوند  به یاد داشته باشید قیمت تستر های 10 الی 20 درصد پایین تر هستند.

 

چرا عطر شرکتی بخریم؟ 

رایحه این عطر ها بسیار مشابه به ادکلن های اصلی می باشد و از کیفیت بسیار بالا و مشابه ادکلن اصلی برخوردار هستند، بسته بندی و طراحی شیشه عطر های شرکتی اماراتی کلا توسط این شرکت ها انجام می شود و آنها به صورت کاملا قانونی حق این را دارند که محصولات خود را بفروشند. مانند برندهایی همچون جانوین،فرگرانس،هوس آف سیلیج،روونا  

و دلیل دوم اینکه درعین داشتن بوی مشابه دارای قیمت پایینتری هستند 

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!