هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

کدام عطر مناسب چه استایلی است ؟-هفت ویک72779

۱۴۰۱/۱/۱۵ سپیده ایمانپور

افراد با تیپ شخصیتی متفاوت همانطور که در زندگی نظر و سلیقه مختلفی دارند در مورد عطر هم سلیقه مختص به خود را دارند و هرگز به هم شبیه نیستندعطرها نشان دهنده شخصیت و علاقه هر فردی هستند. با عطر حس درونیتان را فریاد بزنید. بگذارید وارد هر محیطی که شدید، قبل از اینکه دیگران خود شما را ببینند، از روی بوی عطرتان تیپ و شخصیتتان را حدس بزنند.

 

 

استایل کلاسیک

 

افراد کلاسیک، عاشق لباس های کلاسیک هستند. این افراد علاقمند به کار و تجارت رسمی هستند. افراد همیشه مرتب و منظم که از بی نظمی و آشفتگی بیزارند. عطرهای مورد علاقه این گروه، عطرهای با نُت های گُلی است. عطرهای که ترکیباتی از روایح یاس، رُز، زنبق و گُل برف را در خود دارند.عطرهای گروه کلاسیک به‌راحتی در همه ساعات روز و شب قابل استفاده هستند. عطرهای کلاسیک برای دوستدارانشان مثل یک امضای خاص عمل می‌کنند تا همیشه با این عطر بتوانند حضور خودشان را اعلام کنند.

 

 

شیک پوش

 

افراد شیک پوش که همیشه به خوش پوشی اهمیت می دهند و دنبال لباس های باکیفیت با پارچه های کشمیر و ابریشمی هستند. این افراد علاقمند به رایحه های چایپر هستند که از ترکیب ترنج، خزه بلوط، نعناع هندی و لابدانیوم ایجاد می شوند

 

ریلکس

 

کسانی که در انتخاب لباس‌ آسان‌گیر هستند و سراغ لباس‌های غیررسمی یا کژوال می‌روند، نمی‌خواهند که با لباس‌هایشان جلب توجه کنند. این افراد همیشه دنبال لباس‌های راحت و کاربردی هستند و پارچه‌های کشی یا جین و کتان را به‌دلیل شست‌وشوی آسان و کاربرد راحت انتخاب می‌کنند. نت های محبوب این دسته چوبی و اروماتیک هستند ترکیب نت‌های مرکباتی با اسطوخودوس و ادویه‌های شیرین با چوب‌های شرقی و همچنین رایحه‌های سدر، نعناع هندی،‌ کاج، چوب صندل و خس‌خس هم از ترکیبات مورد علاقه این گروه از افراد محسوب می‌شوند.

 

 

ماجراجو و نمایشی

 

افرادی که ذاتی ماجراجو دارند و از جلب توجه لذت می‌برند، همیشه سراغ لباس‌های هیجان‌انگیزی می‌روند که توجه دیگران را هم به خود جلب می‌کنند. به همین دلیل هم افراد ماجراجو به رنگ‌های روشن و طرح‌های چشمگیر در لباس‌های خودشان و استفاده از اکسسوری‌های برجسته علاقه‌مند هستند.شخصیت‌های ماجراجو و نمایشی به عطرهای غلیظ، هوس‌برانگیز و شدیدا تاثیرگذاری علاقه دارند که سریعا توجه همه را به خودشان معطوف می‌کنند. مثلا عطرهایی که غلظت بالایی از رایحه‌های مشک، دارچین، هل، وانیل و روایح حیوانی را با رایحه‌های گل‌فام و چوبی یا رایحه صمغ و روایح دودی آمیخته کنند، از محبوب‌ترین عطرهای شخصیت‌های ماجراجو به‌شمار می‌روند. عطر انتخابی این افراد درواقع قرار است که شخصیت آنان را به اطرافیانشان معرفی کند. اگر شما هم در همین گروه از افراد قرار می‌گیرید، می‌توانید پیش از مصرف عطر از لوسیون بدن یا روغن بچه استفاده کنید تا مدت‌زمان ماندگاری عطر را افزایش دهید.

 

 

خلاق

 

افراد خلاق که برای انتخاب هر چیزی به دنبال یک نبوغ خاص هستند. این افراد همیشه می خواهند تیپ متفاوت از دیگران داشته باشند و استایل غیر عادیشان را به دیگران نشان دهند. این افراد عاشق عطر با ترکیبات سبز هستند.

 

سرکش و عصیانگر

 

افراد سرکش همیشه میخواهند به چیزی خلاف عرف عمل کنند. برخلاف نظر دیگران لباس بپوشند و رفتار کنند. این افراد از هیچ الگویی پیروری نمی کنند و همیشه به دنبال جهت مخالف هستند. این افراد عاشق نُت های چرمی و روایح خوراکی هستند. رایحه هایی مانند عسل، تنباکو و چوب که به چرم نزدیک هستند و رایحه های وانیل و دانه تونکا که خوراکی هستند. عطرهای کویر د روسی از برند شنل، لولیتا لمپیکا از برند لولیتا لمپیکا، آنجل از برند تیری ماگلر، کافیز از برند جی.یو.اس می تواند نظر آنها را به خود جلب کند.

 

 

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!