هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

عطر شرکتی یا اورجینال -هفت ویک21053

۱۴۰۱/۱/۱۹ سپیده ایمانپور

 

با افزایش هزینه مواد اولیه و تورم، قیمت ادکلن های برند و اورجینال از سوی کمپانی‌های عطرسازی افزایش چشمگیری پیدا کرد. نتیجه این افزایش قیمت پایین آمدن قدرت خرید مردم، مخصوصا افراد علاقه‌مند به عطر و ادکلن بود. همین علت باعث شد محصولاتی با نام عطر شرکتی از برندهای مختلف به وجود بیایند. ادکلن شرکتی به محصولاتی گفته می ‌شود که در کشورهای امارات، ترکیه، فرانسه، آمریکا و چین پر و بسته بندی می‌شوند. این عطرها تقلبی نیستند بلکه برندهایی جدیدی هستند که قیمتهای پایینی داشته و بازار هدف آنها مشتریانی ست که به لحاظ اقتصادی قدرت خرید عطرهای تجاری و رسمی مانند دیور، شنل، آمواژ و غیره را ندارند. این موضوع حتی در کشورهای اروپایی و آمریکایی نیز صادق است و در آنجا نیز چنین برندهای متفرقه ای یافت می شود.

 

در این بین عطر های امارتی شهرت بیش تر نسبت به بقیه کشور ها پیدا کرده ان صنعت تولید عطر در این کشور به ۱۵ سال نمی رسد ولی در این میان شرکت هایی هستند که سابقه ۱۵ ساله در تولید عطر دارند؛ صفر تا صد این عطر ها در امارات تولید می شوند و کیفیت آنها بسیار بالاتر از ادکلنهای فیک اماراتی می باشد و معمولاً هم این شرکت ها با شرکت های عطر سازی معروف دنیا همکاری می کنند.

فروش ادکلن های اصل اماراتی کاملاً قانونی است؛ زیرا با برند، هولوگرام و بسته بندی مخصوص خود ارائه می شوند و با عطر های فیک و تقلی که نوع بسته بندی و شیشه محصولشان کپی برداری از نوع اصل می باشد به طور کامل متفاوت می باشند.

 

عطر های امارتی خود به دودسته

  1. عطر امارتی مشابه اصل
  2. عطر امارتی معمولی

تقسیم شده اند

  • عطر های امارتی مشابه

با خرید فرمول عطر برندهای معروف، به صورتی قانونی رایحه آنها را تولید می کنند و با هزینه بسیار مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهند. این محصولات به دلیل رعایت قانون کپی رایت، نامی متفاوت و ترجیحاً ظاهری متفاوت را نیز برای شیشه و بسته بندی محصول خود انتخاب می کنند.

رایحه این عطر ها بسیار مشابه به ادکلن های اصلی می باشد و از کیفیت بسیار بالا و مشابه ادکلن اصلی برخوردار هستند

  • عطر امارتی معمولی

عطرهای اماراتی معمولی، عطرهایی هستند که خود سازنده در امارات، رایحه ای خاص را برای آن در نظر گرفته و ظاهر و بسته بندی ویژه خود را دارند که آشناترین آنها برای مردم ایران، دو برند اجمل و امپر و رصاصی است.

  •  ایا عطر شرکتی بخریم؟

 

 

  • ایا عطر های شرکتی ارزش خرید دارند ؟

اگر چه علاقه‌مندان به عطر و ادکلن اورجینال به خوبی می‌دانند که کیفیت ترکیبات یک عطر اصل به هیچ عنوان قابل مقایسه با عطرهای تقلبی نیست. دقیقا همین‌جا بود که فعالان صنعت عطرسازی تصمیم به تولید عطرهای شرکتی گرفتند. ادکلن های شرکتی اصل، توسط برندهای معتبری تولید می ‌شوند و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

 

 

  • ادکلن کپی یا تقلبی

این دسته عطر و ادکلن هایی هستند که کپی و یا اسانسی از عطرهای مشهورند و شیشه و بسته بندی آنها در چین یا هر کشور دیگری تولید می شود. سپس در امارات، اسانس به داخل این شیشه ها تزریق می شود و در نهایت به سایر کشورها توزیع می گردد. البته پر کردن شیشه ها در کشور چین یا ایران خودمان نیز انجام می شود. این گونه عطرها از نظر کیفیت و یا بسته بندی در سطح پایینی قرار دارند و معمولا در شیشه های ساده و در جعبه کاغذی ارائه می شوند.

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!