هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

بهترین روش تست عطر-هفت ویک57127

۱۴۰۱/۱/۲۷ سپیده ایمانپور

کاغذ تست عطر چیست ؟

انجام تست عطر، اغلب بر روی کاغذهایی با نام بلاتر انجام می‌شود. بلاتر کاغذی با ضخامت و پهنای تقریباً مشخص است، که عطر بر روی آن پاشیده می‌شود و مصرف کننده به واسطه آن می‌تواند رایحه عطر مورد نظر خود را امتحان کند. 

 

ویژگی اصلی کاغذ بلاتر، آن است، که رایحه عطر برای مدت زمانی نسبتاً طولانی بر روی آن باقی می‌ماند و خریدار عطر می‌تواند، با خیال راحت و پس از گذشت مدت زمان مورد نظرش، برای خرید یا عدم خرید هر عطر تصمیم گیری کند.

 

اما استفاده از کاغذ بلاتر برای تست عطر، ممکن است شما را دچار اشتباه کند. در موارد بسیاری تست عطر با استفاده از بلاتر، به نتیجه درستی نمی‌رسد، زیرا رایحه‌ها بر روی بلاتر تغییر می‌کنند و علاوه بر آن، بلاتر باعث افزایش ماندگاری کاذب رایحه می‌شود.

 

  •  و اما بهتریت روش تست عطر

 

بهترین روش برای تست کردن عطر مورد نظر اسپری آن روی قسمت داخلی مچ و قسمت داخلی آرنج از فاصله حدودا 20 سانتی اسپری کنید . ویا مقدار کمی از ان را در هوا اسپری کنید  در زمان تست انتخاب عطر، اگر چندین عطر را استشمام کردید لازم است برای خالی کردن مشام خود دو روش پیشنهادی زیر را امتحان کنید:

  1. می توانید در فاصله ی بین تست کردن عطر‌ها از قهوه استفاده کنید و با بوئیدن بوی قهوه مشام خود را از بوی عطر قبلی خالی کنید.
  2. روش دوم بسیار ساده‌تر است؛ می‌توانید تنها با بوییدن ساعد دست خود بوی عطر قبلی را از مشام‌تان دور کنید.

به یاد داشته باشید در چند دقیه اول نت ابتدایی است و برای ببوییدن نت پایانی یا پایه بعد از حداقل 10 دقیقه بو کنید وبدن هر فرد واکنش متفاوتی نسبت به عطر دارد و عطری که فرد دیگری تست می‌کند با عطری که شما روی پوستتان تست می‌کنید می‌تواند رایحه متفاوتی داشته باشد. بنابراین حضور خود شخص در هنگام خرید امری واجب است

 

 

Card image cap

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!