هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

مژه طبیعی و قابل رشد1 -هفت ویک54752

۱۴۰۱/۳/۸ سپیده ایمانپور

 

برخی افراد به صورت ژنتیکی ممکن است مژه های کم پشتی داشته باشند برخی دیگر نیز ممکن است به دلایلی مانند بیماری ، حادثه و … مژه های خود را از دست داده یا دچار کم پشتی آن ها شوند.

امروزه یکی از روش هایی که می توان با آن به در مان این مشکل پرداخت کاشت مژه طبیعی قابل رشد است .

جراحی

 

کاشت مژه دائمی روشی است که برای افزایش تراکم یا پرپشت کردن مژه ها در افرادی که مژه های کمی دارند و یا بر اثر بیماری و سوختگی مژه های خود را از دست داده اند به کار می رود.

عمل کاشت مژه باید توسط متخصصان زیبایی انجام گیرد که تبحر ویژه ای برای انجام این عمل دارند زیرا این عمل نیز مانند عمل های دیگر دارای عوارضی می باشد و یک عمل اشتباه پزشک موجب آسیب به مژگان طبیعی بیمار می شود. متخصص زیبایی باید منطقه ای را انتخاب کند که نزدیک ترین جنس مو به مژه ها را دارد و با ایجاد برش های ظریف ردی از این جراحی به جای نگذارد تا به زیبایی موهای بیمار لطمه ای وارد نشود .

والیوم پر تراکم

در این روش بسته به سلیقه مراجعه کننده به جای این که دو تا سه تار مصنوعی استفاده شود، تا شش تار مصنوعی نیز افزایش تعداد مژه خواهیم داشت که در انتها با مژه هایی بسیار پر پشت و خیره کننده مواجه خواهیم بود. لازم به ذکر است که این روش نتیجه ای کاملا مشخص و گاها مصنوعی خواهد داشت و در زمان انتخاب روش های کاشت، این موضوع را حتما مد نظر داشته باشید. شما می توانید اموزش کاشت مژه سه شاخه که در همین زمینه قرار می گیرد را در اینترنت جست و جو کنید و با نحوه کار آن آشنا شوید.

والیوم کت

در این روش نیز معمولا از دو تار مژه مصنوعی رو مژه های خود فرد استفاده می شود و تنها تفاوت آن با والیوم معمولی این است که کسی که کاشت را انجام می دهد سعی می کند با انتخاب درست طول مژه ها، به چشم حالتی نیز داده باشد و به اصطلاح چشم را کشیده و به حالت گربه ای درآورد که البته هزینه این کار با روش معمولی متفاوت خواهد بود. شما می توانید این نوع کاشت را انتخاب کنید و چشم های بی حالت خود را زیبایی خیره کننده ای ببخشید.

 

کاشت مژه کلاسیک

در اکستنشن به روش کلاسیک فقط یک تار مصنوعی روی مژه های شما قرار خواهد گرفت و شما هر چه تعداد مژه های بیشتری را دارا باشید، این کاشت بر رویتان بیشتر جواب خواهد داد زیرا تار ها به چیزی به غیر از مژه های خود شما نمی چسبد. این کاشت برای کسانی که می خواهند برای اولین بار آن را امتحان کنند بسیار مناسب است زیرا گاها با یک بار انجام داد خواهید فهمید که نیازی به روش های با تراکم بالا نخواهید داشت.

 

Card image cap

 

مراقبت های پس از کاشت مژه طبیعی

به منظور جلو گیری از سوزش و خارش محل پیوند پس از عمل کاشت مژه طبیعی و قابل رشد ، استفاده از کمپرس سرد، پماد چشم و داروی ضد درد ضروری خواهد بود.

مژه ها را مرتب تمیز نگه دارید و آن ها را با روغن چرب کنید.

یکی از روِغن هایی که می توان از آن برای رشد مژه  کمک گرفت روغن زیتون است . روغن زیتون از دیگر مواد طبیعی است که می توان از آن برای تقویت مژه بعد از کاشت استفاده کرد . از دیگر مزیت های روغن زیتون که برای مژه ها به همراه دارد رساندن مواد غنی مانند اسید اولیئک و ویتامین E  می باشد که باعث رشد مژه ها می شود و همچنین در ضخیم تر شدن آن ها نقش بسزایی دارد.

بهتر است بانداژ چشم تا ۲۴ ساعت پس از کاشت مژه برداشته نشود.

 

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!