هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

شورت دونفره_هفت ویک90828

۱۴۰۱/۷/۲۱ سپیده ایمانپور

یکی از قدیمی ترین سبک لباس ، شورت ه است. انواع مدل شورت در طی تاریخ تولید و طراحی شدند که هر کدام علاوه بر زیبای بیشتر، برای هدف و نیاز خاصی تولید شده اند. اطلاع از انواع مدل شورت و معرفی ویژگی و کاربرد هرکدام میتواند به انتخاب صحیح شما در خرید مناسب تر این سبک از پراستفاده ترین نوع لباس زیر کمک شایانی کند.

انواع یکی از قدیمی ترین سبک لباس ، شورت ه است. انواع مدل شورت در طی تاریخ تولید و طراحی شدند که هر کدام علاوه بر زیبای بیشتر، برای هدف و نیاز خاصی تولید شده اند. اطلاع از انواع مدل شورت و معرفی ویژگی و کاربرد هرکدام میتواند به انتخاب صحیح شما در خرید مناسب تر این سبک از پراستفاده ترین نوع لباس زیر کمک شایانی کند.

انواع شرت

• شورت فانتزی (شامل مدل های متنوع زیادی مانند انواع مدل لامبادا، بکلس، نخی، بیکینی، سی استرینگ و… است.)

• شورتکس یا شورت قاعدگی (این مدل از شورت بهداشتی در دوران پریودی بانوان، مورد استفاده قرار می گیرد.)

• شورت اسلیپ (نوعی لباس زیر مناسب استفاده روزانه)

شورت اسلیپ، یکی از پر استفاده ترین سبک از انواع مدل شورت زنانه است. شورت اسلیپ (Sleep shorts)؛ شورت های راحتی است که به صورت روزمره مورد استفاده قرار می گیرید. خصوصیت شورت اسلیپ، راحتی و آزادی آن در هنگام استفاده است. معمولا این دسته از شورت ها به صورت ساده و از جنس نخ پنبه تولید می شود.انواع سبک و مدل شورت زنانه ! 4 مدل از بهترین شورت را بشناسید

• شورت نخی (بهترین جنس از لباس زیر که توسط پزشکان و متخصصان توصیه میشود.

شورت نخی، بهترین سبک از انواع مدل شورت زنانه است که علاوه بر پوشش بدن، از اندام های خصوصی شما در مقابل عوامل بیماری زنان و حساسیت زا محیطی جلوگیری میکند. نخ به دلیل جذب رطوبت محیط واژن، مانع از ایجاد محیز مناسب کشت عوامل بیماری زا میوشد. علاوه بر این، آلودگی و ترشحات طبیعی که از بدن خارح میشود را به خود جذب کرده و مانع از انتشار آنها خواهد شد.انواع سبک و مدل شورت زنانه ! 4 مدل از بهترین شورت را بشناسید

شورت دو نفره ( در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد )

انواع برش شرت

اسلیپ : به دسته شور هایی گفته می شود که برش هفتی را دارند و معمولا برای شورت های زنانه اکثر شورت ها اسلیپ هستند.

نیم پا : شورت هایی هستند که پاچه به نسبت کوتاه تری را دارند نیم پا هستند

پادار بلند : به دسته شورت هایی گفته می شود که پاچه بلندی را دارند و اکثرا از جنس گیاهی مودال هستند.

لامبادا : شورت زنانه لامبادا به دسته شورت هایی گفته می شود که یک پارچه به وسیله نخ ها به هم متصل شده جنس این دسته از شورت ها تور هستند.

لیزری : به دسته شورت هایی گفته می شود که با بیشترین دقت سعی شده تا شورت کاملا بدون درز باشند و جنس به نسبت نرم تری را دارند.

گنی : به دسته شورت هایی گفته می شود که پارچه بیشتری در بالای آن دارد.

شورت سی استرینگ چیست؟

تقاضا برای لباس زیر فانتزی، چه از نوع شورت های زنانه و چه مردانه در قرن نوزدهم میلادی؛ باعث طراحی و تولید شورت های استرینگ شد. طرح و ساختار شورت string نشات گرفته از مدل شورت تانگا یا Thong است. این مدل از لباس زیر، جزو شورت های فانتزی و اسپورت دسته بندی می شود، که در قرن بیستم نیز محبوبیت زیادی پیدا کرد. نیاز به لباس زیر های متمایز و خاص، باعث پیدایش و اختراع این مدل از شورت های فانتزی شد. در زیر، انواع مدل های شورت استرینگ مانند g-string و c-string را همراه با عکس و مشخصات مشاهده می کنید.

شورت لامبادا

 به آن دست شورت‌هایی می‌گویند که از پشت با یک نخ پارچه‌ای به هم وصل شده‌اند؛ اما شورت‌های لامبادا نه فقط برای داشتن یک رابطه عاطفی جذاب به کار می‌آید بلکه بعضی از خانم‌ها برای مصرف روزانه نیز از آن استفاده می‌کنند.

حتماً برای شما هم پیش آمده که قصد رفتن به مهمانی یا مجالسی را داشته باشید و هر شورتی را که امتحان کنید باز هم خط آن در لباس شما پیدا باشد؟ مخصوصاً اگر جنس لباس شما از ساتن باشد این خط بسیار آزار دهنده می‌شود.

داشتن حساسیت های پوستی را نمی‌شود در نظر نگرفت، بعضی از خانم‌ها به جنس‌های مختلف شورت لامبادا حساسیت دارند و نمی‌توانند مدت طولانی از آن استفاده کنند.

البته شورت لامبادا به علت نداشتن الیاف در کشاله ران معمولاً ایجاد حساسیت و ناراحتی‌های پوستی نمی‌کند اما بهتر است برای رعایت کردن بهداشت شورت لامبادا به مدت طولانی پوشیده نشود.

اگر از افرادی هستید که دارای حساسیت پوستی هستید حتماً از مدل شورت لامبادا که جنس آن نخ پنبه و صد درصد نخ باشد استفاده کنید. بعضی از مدل شورت لامبادا دارای الیاف تمام نخ هستند و شما می‌توانید به راحتی روزانه از آن استفاده کنید؛ اما در نظر داشته باشید که برای رعایت بهداشت از شورت‌های فانتزی تر به صورت روزانه استفاده نکنید.

شورت دونفره

شاید ابتدا با خود فکر کنید که شورت دونفره، لباس زیر بزرگی است که دونفر را در خود جای میدهد!. این واژه در واقع شوخی بیش نیست. شورت دونفره، در واقع صرفا بازی رسانه ها با این دسته از محصولات لباس زیر زنانه است.

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!