هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

دکوکرم -هفت ویک48112

۱۴۰۱/۲/۲۱ سپیده ایمانپور

 

پودر دکلره سال‌هاست که برای روشن‌ کردن رنگ موها مورد استفاده قرار می‌گیرد. همان طور که از نام این محصول بر می‌آید دکلره، پودری است که هنگام ترکیب با اکسیدان توانایی جداسازی پیگمنت‌های رنگ طبیعی مو از آن را پیدا خواهد کرد.

پودر دکلره را می‌توان با شماره‌های مختلف اکسیدان مخلوط و استفاده کرد. اما بهتر است بدانید ترکیب پودر دکلره و اکسیدان با شماره‌های متفاوت، شما را به پایه رنگی‌های متفاوتی خواهد رساند.

دکو کرم

دکوکرم مانند پودر دکلره از خاصیت روشن کنندگی موها برخوردار است. استفاده از این محصول باعث جدا کردن پیگمنت ها یا رنگدانه از سطح مو شده و آن را بی رنگ می کند. پس از بی رنگ کردن مو می توان از رنگ موهای روشن برای جلوه بیشتر موها استفاده کرد. دکوکرم برخلاف پودر دکلره منجر به آسیب موها نمی شود. چرا که در ترکیبات آن از انواع روغن های طبیعی مانند روغن آرگان و روغن جوجوبا استفاده شده که بافت مو را نرم و مرطوب می کند. دکو کرم همان مواد دکلره است که به دلیل وجود مقداری روغن در آن عملکرد تخلیه پیگمنت کندتر از پودر انجام می گیرد. به همین دلیل آسیب کمتری به موها می زند و برای موهای ضعیف مناسب تر است.

دکوکرم که با نام کرم دکلره نیز شناخته می شود را می توان با اکسیدان های شماره 1، 2 و 3 ترکیب کرد

 

عمل دکلره با پودر معمولاً باعث آسیب به بافت مو می شود و به پوست سر نیز آسیب می رساند. برای همین بسیاری از خانم ها از دکلره استفاده نمی کنند. اما دکو کرم با خاصیت های پودر دکلره محصولی است که آسیب های کمتری به مو می رساند و موها را تا پایه 7 یا 8 روشن می کند. به دکو کرم دکلره ضعیف نیز گفته می شود. به دلیل آن که قدرت و نفوذ دکلره سنتی را ندارد. همچنین به دلیل چرب و نرم بودن کرم دکلره باعث می شود موها بعد از دکلره خشک و آسیب دیده نشوند. دکو کرم را هم با اکسیدان های مختلف می توان مخلوط کرد و مثل پودر دکلره برای انواع بیرنگ کردن ها استفاده کرد.

 

طریقه مصرف دکو کرم

برای استفاده از دکوکرم ابتدا باید موها را تقسیم بندی کنید. تقسیم بندی موها به این صورت است که موها را به هشت دسته پشت، صدفی و جلوی سر تقسیم کرده و با کلیپس فیکس می کنیم. دکوکرم را با اکسیدان مورد نظر ترکیب کرده

بعد از آن که ترکیب خود را خوب هم زدید وقت آن است که موهای خود را با این ترکیب آغشته کنید و به مدت چهل دقیقه به موهای آغشته به این مواد، استراحت دهید و سپس موها را خوب بشویید.

با این ترکیب شما می‌توانید موهای خود را تا پایه ۵ روشن کنید. اما برای خیلی‌ها پایه ۵ چندان درست پذیرفتنی نیست و مطلوب آن‌ها پایه‌های بالاتر است.

با این ترکیب هم می‌توان موها را تا پایه ۸ روشن کرد. برای آن که موهای شما تا پایه ۸ روشن شود باید این ترکیب را دوباره درست کنید و این بار برای ۳۵ دقیقه روی موها نگهدارید. توجه داشته باشید که شستشوی ترکیب اولیه فقط با آب ولرم صورت بگیرد و در این میان هیچ ماده دیگری استفاده نشود.

این ترکیب از آنجایی که با اکسیدان ۶% مخلوط می‌شود کاملا برای موها بی‌ضرر است و اساسا این ترکیب را بیشتر برای موهایی استفاده می‌کنیم، که آسیب دیده‌اند و یا می خواهند با حداقل آسیب، روشن شوند.

 

دکو کرم‌ها مواد مراقبت از مو و روغن‌های گیاهی نظیر روغن آرگان و روغن جوجوبا به کار می‌رود که ضمن روشن کردن موها، باعث حفظ سلامت آن‌ها نیز می‌شوند. در نتیجه با استفاده از این محصولات موهایی خوش حالت، شفاف و نرم خواهید داشت.

Card image cap

دکو کرم بهتر است یا دکلره؟

اینکه دکوکرم بهتر است یا پودر دکلره سوال سختی است. بستگی به کاربرد آن دارد. هر کدام در شرایط خود بهترین عملکرد را برای شما دارند. در واقع شما بر حسب نیاز خود مشخص می کنید دکوکرم بهتر است یا دکلره. باید از هر یک از این مواد بتوانید استفاده کنید. اگر موهایی رنگی ندارید و در روشن سازی مو روشی مطمئن می خواهید. می توانید از دکو کرم ها استفاده کنید. اگر می خواهید رنگ موهایتان را از بین ببرید و خنثی کنید، با توجه به رنگدانه های فعلی موهای خود می توانید از پودرهای دکلره با رنگ مناسب استفاده کنید.

 

 

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!