هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

معرفی بهترین [کرم ضد چروک] +10 روش رفع چین و چروک صورت - هفت و یک

۱۳۹۹/۱/۱۴ زهرا یزدانی

 

بهترین کرم رفع چروک پیشانی
وقتی که علت ایجاد چین و چروک‌های پوست را بدانید، راحت‌تر با علائم پیری مقابله یا از آنها جلوگیری می‌کنید. اگر فقط چند لحظه داخل یک داروخانه قدم بزنید، متوجه سیل عظیمی از انواع لوسیون‌ها، سرم‌ها، کرم‌ها و سایر محصولات پوستی و زیبایی دیگر می‌شوید که همگی قول می‌دهند چین و چروک‌ها، لک‌ها و نواقص دیگر را از پوست شما دور کنند. حتی اگر جزء افرادی باشید که استفاده از کرم ضد آفتاب را فراموش نمی‌کنند، باز هم چیزهای زیادی هستند که باید از آنها اطلاع بیایید. برخی از حقایق مربوط به پوست باعث تعجب شما می‌شوند. اگر این حقایق را که احتمالاً تا به حال نشنیده‌اید، بدانید، این مقاله را بخوانیدهمچنین ما در این مقاله انواع کرم و کرم ضد چروک و کرم ضد چروک ایرانی و کرم ضد چروک بازیگران و کرم ضد چروک برای پوست خشک و کرم ضد چروک بوتاکس و و کرم ضد چروک بالا 50 سال و کرم ضد چروک بسیار قوی و کرم ضد چروک پیشانی و کرم ضد چروک پوست و کرم ضد چروک پوست و کرم ضد چروک تضمینی و کرم ضد چروک تریاک و کرم ضد چروک صورت و کرم ضد چروک جایگزین بوتاکس و کرم ضد چروک جوانه گندم و کرم ضد چروک حاوی روغن آرگان و کرم ضد چروک خانگی و کرم ضد چروک خوب ایرانی و کرم ضد چروک دست و کرم ضد چروک دور چشم و کرم ضد چروک زیر 30 سال و کرم ضد چروک و ضد لک و کرم ضد چروک سریع و کرم ضد چروک زعفرانی و کرم ضد چروک سریع و کرم ضد چروک شب و کرم ضد چروک عالی و کرم ضد چروک عسل و کرم ضد چروک فاقد چربی و کرم ضد چروک وعسل و کرم ضد چروک و ضد آفتاب و کرم ضد چروک و روشن کننده و کرم ضد چروک دور گردن را به شما معرفی می نماییم.

1- تابش نور خورشید
اگر در شرایطی هستید که هر روز چند ساعتی را در ماشین‌تان می‌گذرانید، بدانید اشعه‌های زیانبار نور خورشید اشعه‌های (uva) که باعث افزایش چین و چروک‌های پوست می‌شوند، به راحتی از شیشه اتومبیل عبور کرده و به پوست‌تان نفوذ می‌کنند. فرقی نمی‌کند که یک روز تابستانی باشد یا نه. بهترین راه برای محافظت از پوست، در برابر این آسیب‌ها، استفاده مرتب از کرم ضد آفتاب است.

2- خطوط اخم و مشکلات بینایی
مهم‌ترین دلایل ایجاد چین و چروک‌ها، افزایش سن و تابش نور مستقیم خورشید روی پوست و آسیب‌های ناشی از آن است. اما وجود چین و چروک‌های روی پیشانی و بین ابروها و در واقع خطوط اخم، می‌توانند نشان‌دهنده مشکل بینایی چشم‌ها باشند. بنابراین اگر این مشکل را برطرف سازید، ماهیچه‌های چشم دیگر به سختی فعالیت نمی‌کنند و راحت‌تر وظایف خود را انجام می‌دهند و این خطوط عمیق نیز کمتر و محوتر می‌شوند.

3- کلاژن
کلاژن از بخش‌های اصلی پوست است که باعث نرمی و انعطاف‌پذیری آن می‌شود.
افزایش تولید کلاژن‌های جدید، سبب می‌شود پوست سفت‌تر، پُرتر و محکم‌تر به نظر برسد و به همین ترتیب چین و چروک‌های آن کاهش یابد. معمولاً لوسیون‌ها حاوی اجزایی مثل ویتامین c، پپتیدها، اسیدهای هیدروکسی آلفا و رتینوئیدها هستند که همگی باعث تحریک سلول‌ها برای افزایش تولید کلاژن می‌شوند.

4- مرطوب کردن و مراقبت از پوست
همه ما می‌دانیم که باید هر روز مقدار کافی آب دریافت کنیم تا تمام ارگان‌های بدن خوب کار کنند. نوشیدن این مایع زندگی بخش روی پوست نیز تاثیر مستقیم دارد. وقتی که پوست خود را مرطوب و خنک نگه می‌دارید، نرم‌تر می‌شود. پوست‌های خشک و کم آب سریع‌تر چروک می‌خورند و معمولاً کدر و مات به نظر می‌رسند و خطوط چهره سریع‌تر روی آنها نمایان می‌شوند. آب می‌تواند سموم اضافی بدن را دفع کند. تجمع این سموم در بدن باعث ایجاد تغییرات منفی روی بدن و پوست می‌شود.
5- ژنتیک

چین و چروک‌های پوست اغلب ریشه‌های ژنتیکی دارند و افزایش و عمیق‌تر شدن آنها بسیار تحت تاثیر ژنتیک است. به پدر و مادر خود نگاه کنید، متوجه شوید که بروز و افزایش چین و چروک‌ها و سایر علائم پیری، مثل آویزان شدن صورت، گردن و چانه چه زمانی در شما اتفاق خواهد افتاد. بهترین راه برای به تعویق انداختن زمان پیدایش چین و چروک‌ها، یا جلوگیری از افزایش آنها، محافظت از پوست در برابر نور خورشید و استفاده از کرم ضد آفتاب حاوی روی و دی‌اکسید تیتانیوم است.

6- مواد غذایی با رنگ‌های روشن
غذاها و میوه‌هایی که رنگ‌های شاد و روشن دارند، مثل تمشک، زغال اخته، فلفل قرمز، اسفناج و … حاوی آنتی‌اکسیدان‌هایی هستند که به سلول‌های پوستی کمک می‌کنند تا از خود در برابر آسیب‌های محیطی بهتر دفاع کنند و به همین ترتیب پوست انعطاف‌پذیرتر، نرم‌تر و درخشان‌تر به نظر برسد. هر چه پوست شما سالم‌تر باشد، چین و چروک‌های کمتری روی آن ظاهر می‌شود؛ زیرا فرصتی برای آویزان شدن و چروکیدگی ندارد. به‌عنوان یک قانون کلی می‌توان گفت: یک رژیم غذایی سالم به سلامت قلب بیشتر کمک می‌کند. چنین رژیمی حاوی ویتامین‌های c بیشتری است (مثل چای سبز و سویا) و نه تنها برای قلب مفید است، بلکه به سلامت پوست نیز کمک می‌کند.

7- نقش حرکات صورت
علاوه بر ژنتیک و سن و سال، برخی حرکات تکرای صورت نیز تنش مهمی در چروکیده به نظر رسیدن پوست دارند. حرکاتی مثل چین انداختن ابروها، اخم کردن، بالا انداختن ابروها و چین انداختن پیشانی، عمیق خندیدن، بالا بردن گوشه لب و هر گونه حالت و حرکت عضلات صورت که به هنگام تعجب، عصبانیت، سوال کردن و مواقع دیگر بروز می‌کند، باعث می‌شود چین و چروک‌ها شکل بگیرند و هر کدام در جایگاه خود مستقر شوند. معمولاً بهترین راه درمان این چروک‌های عمیق پوستی، تزریق بوتاکس است. شاید عادت به انجام این حرکات داشته باشید، ولی هنوز از چروک‌های عمیق روی چهره‌تان خبری نباشد. در واقع بروز این نوع از چین و چروک‌ها چند سال طول می‌کشد و شما فرصت کافی دارید که عادت خود را تغییر دهید و یا اینکه با نوشیدن آب بیشتر، پوست‌تان را شاداب نگه دارید.
بهترین کرم های کلاژن ساز صورت
کلاژن پروتئینی است که در تمام بدن یافت میشود و بافت های مختلف را به صورت یکپارچه در کنار هم قرار می دهد و ترکیب اصلی در ساخت غضروف، بافت همبند، تاندون ، عضلات و استخوانها و ... می باشد.
همانطور که می دانیم بدن انسان بطور طبیعی قادر به ساخت کلاژن است ولی با گذشت زمان و افزایش سن تولید طبیعی کلاژن کاهش می یابد. عواملی مانند مصرف دخانیات، مواد قندی، نور خورشید و برخی بیماریها مانند لوپوس اریتماتوس، کاهش تولید کلاژن را تشدید کرده و باعث تخریب این پروتئین ارزشمند در بدن میشود.
عوارض کمبود کلاژن در بدن
کمبودکلاژن عملکرد دندانها، استخوانها ، غضروف ، روده هاو پوست را تضعیف و آسیب پذیر می کند .
نقش کلاژن برسلامت پوست، مو و ناخن
کلاژن بخش بزرگی از سطح پوست ، مو و ناخن را تشکیل می دهد و اثر آن بر:
• روی موها: باعث افزایش پروتئین های سازنده مو میشود و کمک میکند که علاوه بر رطوبت رسانی موثر به موها ، خشکی، شکنندگی و ریزش موها نیز برطرف شود .
• بر روی ناخن ها: باعث انعطاف پذیری و رفع شکنندگی ناخن ها میشود .بهترین قرص و ویتامین های مورد نیاز برای سلامت مو و ناخن را در لینک روبرو ببینید: ویتامین و دارو مورد نیاز برای سلامت ناخن و مو
• بر روی پوست: باعث قوام و انعطاف پذیری پوست شده و سبب حفظ جوانی و رفع چروک های پوستی میشود .
لازم به ذکر است که در بین انواع کلاژن ها ، کلاژن شماره " ۳ ، ۲، ۱ " که به کلاژن جوانی معروف هستند در قوام دادن سلولهای پوست نقش دارند اما!
کرم کلاژن ساز قوی شماره " ۳ " مهمترین" کلاژن جوانی محسوب میشود که به پروتئین یا کلاژن کودکی نیز معروف است و در سنین ۲۳ - ۲۰ سالگی این کلاژن از بین رفته و دیگر توسط بدن ساخته نمی شود.
مراقبت صحیح روزانه از پوست و استفاده از محصولات مناسب می تواند نقش مهمی در حفظ زیبایی و جوانی پوست داشته باشد .
ما در این مقاله سایت هفت و یک به سوالاتی مانند کرم ضدچروک ایرانی بهتره یا خارجی و نحوه استفاده از کرم ضد چروک و بهترین کرم ضد چروک و خواص کرم ضد پیری و کرم ضد لک پیری و بهترین کرم ضد چروک و ضد لک پاسخ داده و انواع آن را به شما معرفی می نماییم.

بهترین کرم لیفتینگ و سفت کننده پوست صورت
کلاژن ماده ی دیگری است که برای جوانی پوست اهمیت دارد و در واقع هزینه های بالایی که برای از بین بردن چروک پوست افراد مربوط به تزریق در رابطه بااین ماده است.
کلاژن - پروتدین و کلسیمی که بدن شما برای جوانی و زیبایی نیاز دارد در پای مرغ وجود دارد .
پای مرغ منبع غنی از کلسیم و پروتئین و مهم تر از همه کلاژن است که در واقع با مصرف آن به نوعی بدن خود را از لحاظ استحکام و زیبایی بیمه می کند و این راز علاقه ی چینی ها به مصرف پای مرغ است.
کاری که کرم لیفتینگ انجام می‌دهد این است که ابتدا لایه برداری روی پوست را انجام می‌دهد تا پوست شما مرطوب شده و شادابی خود را به دست آورد. سپس منافذ روی پوست را پر کرده و با کاهش یافتن آن میزان چروکی کمتر خواهد شد. علاوه براین، برخی از این کرم‌ها می‌توانند کلاژن سازی را افزایش دهند؛ که باعث حفظ حالت الاستیسیته پوست شده و علائم پیری را به تأخیر می‌اندازد که اصطلاحاً گفته می‌شود پوست را سفت می‌کنند.
عامل مخرب ديگر براي پوست، مصرف سيگار و دخانيات است. دود سيگار موجب پيدايش چين و چروك زودرس پوست مي‌گردد.كاستن اكسيژن خون و توليد راديكال‌هاي آزاد ازجمله علل مهمي است كه سيگار از طريق آنها كلاژن‌سازي پوست را مختل كرده و آسيب سلول‌هاي پوست را به همراه خواهد داشت. اگر به چهره افراد سيگاري دقت كنيد و پوست آنها را با افراد هم‌سن و سال خودشان مقايسه نماييد، متوجه تفاوت فاحش چين و چروك صورت بخصوص در اطراف دهان و دور چشم آنها خواهيد شد.

وقتي از انگيزه سيگار كشيدن در برخي افراد بخصوص خانم‌ها سوال مي‌كنيم، كاهش اشتها و وزن را به عنوان انگيزه خود از سيگار كشيدن ذكر مي‌كنند، حال آن كه اين افراد فراموش كرده‌اند اثرات مخرب سيگار نه‌تنها روي پوست صورت بلكه روي قسمت‌هاي مختلف بدن به قدري زياد است كه هرگز ارزش ندارد براي كاهش وزن از اين روش استفاده كرد بلكه براي كاهش وزن و برخورداري از اندام متناسب مي‌توان از ورزش‌هاي مفيد و رژيم‌هاي علمي زير نظر متخصص تغذيه استفاده كرد.

بهترین برند کرم روز و شب
کرم‌های روز و شب از آن دسته از محصولات مراقبتی هستند که هیچکس نمی‌تواند به آن توجه نکند. شما برای روز و شب به مرطوب کننده‌های جداگانه احتیاج دارید چرا که ماهیت هر کدام از این کرم‌ها متفاوت است. انتخاب بهترین مارک کرم روز و شب خارجی بسیار مهم است چرا که پوست مانند دیگر اعضای بدن بسیار هوشمند رفتار می‌کند. به این معنا که در چرخه 24 ساعته شبانه روز تغییرات ریتمیک در فیزیولوژی خود دارد.
به‌علاوه پوست به صورت فعال، ریتم شبانه روزی خود را تنظیم می‌کند. ما با دانستن این نکته که پوست در طول روز یک رفتار مشخص دارد و در طول شب رفتاری دیگر، با استفاده از انواع محافظت کننده‌ها و کرم ضد چروک می‌توانیم این بازخوردهای پوست را تنظیم کرده و به آن کمک کنیم.

قیمت و مشخصات و خرید بهترین کرم های ضد چروک ایران و جهان
با اطلاعاتی در این مقاله در اختیار شما قرار می دهیم شما میتوانید به راحتی خرید کرم ضد چروک خارجی و همچنین خرید کرم ضد چروک صورت و خرید کرم ضد آفتاب جوان کننده و خرید کرم ضد پیری و خرید کرم دور چشم را انجام دهید

نحوه انتخاب بهترین کرم ضد چروک و ضد پیری
 متخصصین پوست محصولاتی را توصیه می کنند که دارای ترکیبات زیر هستند:
1. رتینوئیدها مشتقات ویتامین A
گردش خون سلولی را تحریک می کنند، تولید کلاژن را تحریک می کنند و حتی به تنفس پوست کمک می کنند.
2. پپتیدها
یکی دیگر از مهمترین ضد پیری ها است که به ترمیم آسیب های پوستی کمک می کند.
3.آنتی اکسیدان ها
مانند ویتامین های C و E به مبارزه با رادیکال های آزاد (مولکول های ناپایدار که می توانند صدمات عمده ای به سلول های شما وارد کنند) کمک می کنند.
4.اسید هیالورونیک، سرامیدها و سایر هیدراتورها
می توانند رطوبت را تقویت کنند و به کاهش اثرات تحریک کننده مواد ضد پیری کمک می کند.
نوع پوستی خود را بشناسید: "برای افرادی که پوست چرب دارند یا در آب و هوای مرطوب زندگی می کنند، کرم سبک وزن با خاصیت مات کنندگی مانع از افتادگی پوست و براق شدن پوست می شود. از طرف دیگر، اگر کسی پوست کم آب داشته باشد یا در منطقه خشک و سرد زندگی کند، کرم غنی برای او مناسب تر است.

 

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!