هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

آموزش سرم جادویی پوست + ماسک معجزه کننده پوست

۱۳۹۸/۱۱/۱ زهرا یزدانی

آموزش سرم جادویی :
طرز تهیه سرم جادویی مناسب برای انواع پوست را به شما آموزش می دهیم که با استفاده مستمر از این سرم طی مدت کوتاه متوجه می شوید که چقدر پوستتان زیباتر ، بشاش تر، روشن‌ تر و سالم تر شده است !!!

مواد لازم :

ژل آلوئه ورا رز واتر یا گلاب روغن بادام شیرین

 

Card image cap

 

طرز تهیه : ابتدا به اندازه دو قاشق غذاخوری از این ژل آلوئه ورا برداشته در ظرفی شیشه ای ریخته ، سپس یک قاشق رز واتر و یا گلاب به آن اضافه کرده و سپس یک قاشق روغن بادام شیرین به آن اضافه میکنیم هم زده تا حالت کرمی پیدا کرده.

فواید این سرم جادویی : پوست را تسکین می دهد، استرس پوست را کاهش می دهد، منافذ را تنگ تر می کند، پوست را هیداراته و مرطوب می کند، پوست را روشن تر می کند، رنگ پوست را یکسان می کند، لکه های تیره را از بین می برد و ضد لک هم می باشد !!!!
طرز استفاده: روزی دو بار برای کل صورت حتی زیر چشم استفاده شود. داخل یه شیشه در بسته تا یک ماه قابل نگهداری می باشد.

مناسب همه انواع پوست می باشد ( چرب، خشک، معمولی، مختلط)
فقط پوست های خشک اگر علاقمند باشند که خشکی پوست شان هم درمان شود می توانند یک تا دو عدد کپسول ویتامین ای هم به مواد اضافه کنند

این سرم مثل سرم های دیگر است که روی پوست تان می ماند و نیازی به شسته شدن ندارد، این همانند ماسک نیست که نیاز به شسته شدن داشته باشد !
_ژل آلوورا حتما حتما باید آماده باشد که از سایت هفت و یک می توانید به راحتی تهیه کنید !
_کسایی که پوست شان مستعد جوش است به جای یک قاشق غذا خوری یک قاشق چایی خوری روغن ریخته و کسایی که جوش دارد صورت شان بهتر است استفاده نکنند !
_روعن بادام شیرین حتما باید باشه و روغن جایگزین نداره اگه این روغن به پوست تان نمیسازد از روعن زیتون طبیعی هم می توانید استفاده کنید اما تاثیر گذاری آن مثل بادام شیرین نیست !

 

Card image cap

 

زردچوبه برای روشن شدن پوست:

برای روشن شدن پوست، یک قاشق چای خوری آب لیمو 1 ، قاشق چای خوری پودر زرد چوبه و یک قاشق چای خوری عسل را باهم مخلوط کنید، تا خمیری تهیه شود.خمیر را روی صورت و گردن خود بمالید و حدود 30 دقیقه صبر کنید.

روش دوم :

همچنین می توانید 1/2 قاشق چای خوری زرد چوبه را با 2 قاشق چای خوری ژل آلوئه ورا مخلوط کنید و به پوست خود بزنید .

ژل آلوئه ورا برای روشن شدن پوست :

1 قاشق چای خوری ژل آلوئه ورا را با یک قاشق چای خوری آب لیمو مخلوط کنید و این خمیر را روی صورت و گردن خود بمالید و اجازه دهید حدود 30 دقیقه بماند ؛ این کار را روزانه انجام دهید.می توانید این خمیر را روی پوست خود ماساژ دهید.

روش دوم:

همچنین می توانید یک قاشق چای خوری ژل آلوئه ورا را با یک قاشق چای خوری عسل مخلوط کنید و به صورت تمیز خود بمالید و بگذارید به مدت 30 دقیقه بماند و با آب معمولی بشویید.

 آرد برنج:

یک قاشق چای خوری آرد برنج، یک قاشق چای خوری ماست و یک قاشق چای خوری آب لیمو را با هم مخلوط کنید تا خمیر نرمی را شکل دهید که حالت کرم مانند داشته باشد. آن را به صورت تمیز خود بمالید و به آرامی پوستتان را به مدت 3 تا 5 دقیقه ماساژ دهید و سپس بگذارید به مدت 20 دقیقه روی صورتتان باشد. آن را با آب بشورید و مرطوب کننده روزانه خود را بزنید.

هر روز این کار را تکرار کنید تا یک پوست صاف و شفاف داشته باشید.

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!