هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

بهترین روش برای از بین بردن زردی+نارنجی+قرمزی بعد رنگ و دکلره مو - هفت ویک20651

۱۴۰۱/۲/۲۳ سپیده ایمانپور
Card image cap

رفع زردی

نارنجی

و قرمزی

مو

واریاسیون

از رنگ مو گروه M برای رفع قرمزی مو استفاده نمایید و به اندازه ی یک بند انگشت واریاسیون سبز به رنگ مویتان اضافه کنید. شما می توانید در ترکیب رنگ خود یکی از واریاسیون های نقره ای، بنفش، خاکستری، (هر کدام که در دسترس شما بود) مخلوط کنید.واریاسیون نقره ای و یا بنفش، ضد زردی است. برای گرفتن زردی مو مناسب هستند.

اگر رنگ موهای خود را به پایه 6 رساندید حتما در ترکیب رنگ های رنگساژ خود، یک بند رنگساژ بنفش هم استفاده کنید تا زردی موها از ابتدا گرفته شود.

اگر موهایتان به پایه 7 به بالا رسید و دارای تناژ زردی بود، بیسکوییتی 8 را به همراه یک بند واریاسیون بنفش رنگ ترکیب کنید و روی موهای خود بگذارید.

رنگساژ

 

فوم رنگساژ مو در قالب کف های رنگ دهنده هستند که پس از دکلره کردن استفاده می شوند.

برای به حداکثر رساندن کارایی فوم رنگساژ مو، باید آن را با شامپوهای سیلور شاین ترکیب کرد تا موهایی براق و عاری از تناژ زرد و قرمز به دست بیاید. این فوم ها نه تنها زردی و قرمزی مو را از بین می برند، بلکه موجب تقویت آن نیز شده و نگرانی از بابت خشکی ساقه موها را رفع می کنند.

شامپو زردی

استفاده از شامپوی ضد زردی، یکی از بهترین و آسان ترین روش ها برای گرفتن زردی مو می باشد. اگر اهل رنگ کردن موهایتان هستید، همیشه یک شامپوی ضد زردی در منزل داشته باشید. به محض اینکه دیدید موهایتان به زردی زد، از آن استفاده کنید. لازم نیست، بطور مرتب و روزانه از این نوع شامپو استفاده کنید، بلکه آن را فقط تا زمانی که مشکل زردی موهایتان حل شود استفاده نمایید.

 

تونر قرمزی و یا نارنجی

تونر بسیار کمک کننده است و باعث جلوگیری از قرمز شدن موها میشود اما اغلب استفاده از تونر را بعد از بلیچ در خانه ، فراموش می کنیم. تونر مناسب را با توجه به گرمی و سردی آب و هوا و تن رنگ پوستتان انتخاب کنید و آن را فقط روی ریشه مو بزنید تا تن کل رنگ مویتان عوض نشود.

 

 

 

 

 

 

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!