هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

50شنیون موی بسته جدید _هفت ویک

۱۴۰۲/۳/۳ سپیده ایمانپور

یکی از آن کارهایی که هر خانمی قبل از مجالس عروسی و مهمانی به آن فکر می کند، انتخاب مدل موی مناسب است. انتخاب مدل موی مناسب با توجه به فرم و شکل صورت زیبایی چهره را بیشتر نمایان می‌کند و موجب آراستگی موها می‌شودباید بدانید که شینیون بسته در انواع متنوع و مختلفی همچون ساده و کار شده وجود دارد که بستگی به سلیقه شما داردمدل موی مجلسی بسته برای خانم های جوانی که گردنی بلند دارند می تواند انتخاب مناسبی باشد. همچنین اگر شما تمایل دارید از لباس هایی استفاده کنید که تا بالای گردن تان را می پوشانند می توانید از این مدل مو استفاده نمایید. اگر شما تمایل دارید آرایش موهایتان جذاب و زیباتر به نظر برسد بهتر است از مدل آرایش موهای بسته برای فرم دادن به موهایتان استفاده کنید زیرا آرایش مو بسته به ندرت به هم ریخته و پریشان نمی شود و علاوه بر این زیورآلات شما با این مدل شینیونها بیشتر جلب توجه می کندزنان در یونان باستان معمولاً از این مدل مو استفاده می‌کردند و سر خود را با طلا یا زیورآلات دست‌ساز آرایش می‌کردند.

مردان یونانی نیز از این مدل مو استفاده می‌کردند ولی با این تفاوت که آنها موهای خود را با چیزی محکم می‌بستشینیون ویژه یونانیان بود و مردم شهرهای دیگر همچون اسپارت و قبرس مدل موی مخصوص به خود را داشتند.

شینیون همچنین در چین باستان نیز پر طرف دار بود و زنان متأهل یا کم مو از این مدل مو استفاده می‌کردند.ند

در دهه ۴۰ میلادی، مدل موی شینیون دوباره به اوج خود رسید؛

این هنگامی بود که در جنگ جهانی دوم زنان که برای پشتیبانی نیروهای مسلح به پشت جبهه‌ها می‌رفتند و از مدل موی شینیون به علاوه یک روسری کوچک استفاده می‌کردند.

امروزه اکثر زنان جهان به ویژه زنان آمریکایی حتی با موهای بلند از این مدل مو استفاده می‌کنند. دلیل این محبوبیت هم آسانی و زیبایی این مدل می‌باشد.

 

موی بسته

آرایش موی بسته در انواع مدل های فر و ساده و خطی و … موجود می باشد و اگر شما تمایل دارید مدل موهایتان مجلسی و جذاب تر به نظر برسد بهتر است از آرایش موی خطی و شلوغ استفاده نمایید. طرح های آرایش ساده مو نیز برای خانم هایی که تمایل دارند در مهمانی ها و مجالس ظاهری آراسته و در عین حال ساده داشته باشند انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند.

 

شینیون مو بسته برای خانم هایی که موهایی با اندازه بلند و متوسط دارند انتخابی مناسب به شمار می رود همچنین اگر موهای شما کوتاه است می توانید در صورت تمایل از اکستنشن مو استفاده نمایید و موهای مصنوعی را به موهایتان اضافه نمایید سپس به کمک آرایش مویی جذاب به موهای خود فرم و حالت ببخشید

یکی از آن کارهایی که هر خانمی قبل از مجالس عروسی و مهمانی به آن فکر می کند، انتخاب مدل موی مناسب است. انتخاب مدل موی مناسب با توجه به فرم و شکل صورت زیبایی چهره را بیشتر نمایان می‌کند و موجب آراستگی موها می‌شود

Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!