هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

فوت و فن حرفه ای ها برای استفاده از ژل ابرو

۱۳۹۸/۱۱/۹ کارشناس هفت و یک

زیبایی چشم و ابرو تاثیر بسیار شگرفی در زیبایی دارد و نباید به راحتی از تنظیم و زیبایی آن ها گذشت. معمولا در کلاس های آموزش آرایشگری به این نکته یعنی زیبایی ابروها در آرایش و گریم صورت تاکید بسیاری می شود. تغییر ابروها می تواند باعث تغییر بسیاری در فرم چهره شود مثلا وقتی ابروهای خود را نازک یا کلفت برمی دارید به فراخور آن چهره ی شما تغییر بسیار زیادی می کند. البته رنگ آن ها مانند تیره و یا روشنی آن ها می توانند چهره شما را تغییر دهند. این روزها برای گریم ابرو از ژل های براق ابرو استفاده می شود این ژل های محبوب و دوست داشتنی ابروها را مرتب جلوه دهند. این نوع ژل های ابرو در رنگ بندی هتی شفاف و سایه ای وجود دارند که هرکدام کاربرد خاصی دارند و ژل های سایه ای رنگی حتی می توانند با دادن توناژ رنگی براق به ابروها جایگزین مناسبی برای مداد ابرو و پودر قلمداد شوند.
ریمل ابرو زمان زیادی نیست که وارد بازار شده است و در این مدت کم بانوان زیادی را عاشق خود کرده است. تا مدتی پیش هرگاه نامی از ریمل برده می شد خواه ناخواه فکر آدم به طرف ریمل چشم می رفت اما اکنون ریمل ابرو توانسته است جای خود را در سبد آرایشی خانم ها باز نماید.

Card image cap

اگر بخواهیم ریمل ابرو را در چند سطر توصیف کنیم بایست بگوییم که ریمل ابرو نیز دقیقا کاربردی مشابه با ریمل مژه داراست. همانگونه که ریمل های مژه چشم را خوش حالت می کنند ریمل ابرو نیز ابروها را خوش رنگ و خوش و فرم می کند. ریمل ابرو هم در رنگ های مختلف موجود است و هم در نوع بی رنگ موجود می باشد. البته همانگونه که اطلاع دارید در انتخاب لوازم آرایشی کیفیت حرف اول را می زند پس بایست مواضب بود که کیفیت را فدای قیمت نکنید و ژل لیفتینگ ابرو نیز از این قاعده مستثنی نیست.

تعداد زیادی از خانم ها از میگرو پیگمنتیشن یا هاشور ابرو و یا تتو برای خوش فرم کردن ابروهایشان استفاده می کنند اما مزیت استفاده از ریمل ابرو این می باشد که به ذاحتی بعد از استفاده با شوینده های آرایشی قابلیت پاک شدن را دارا هستند.

Card image cap

در ادامه به طور خلاصه دوکارکرد اصلی این محصول محبوب را شرح می دهیم. اولین چیزی که با شنیدن زل ابرو به ذهن متبادر می شود اینست که این محصول همانگونه که از نامش پیداست مانند ژل مو عمل کرده و برای حالت دادن و تثبیت ابرو به کار می روند. بنابراین بانوانی که ابروهایی نرم و پرپشت دارند بهتر است که از این خاصیت این کالای آرایشی بهره بگیرند. دومین عملکرد ژل لیفتینگ ابرو این است که اگر از نوع رنگی آن استفاده کنید جایگزین مناسبی برای ریمل و رنگ ابرو به صورت همزمان می باشد و به تقویت و پرپشت شدن ابروها کمک شایانی می کند و مانع از ریزش آن ها می شود.
کارهایی که برای زیبایی ابرو انجام داد را در چند گام برای شما شرح می دهیم پس بنابراین آماده شوید برای اینکه ابروهایی جذاب و دلنشین و زیبا داشته باشید. ابتدا ابروهایتان را رنگ کنید سپس با مداد ابرو منافذ بین موهای ابروهایتان را پوشش دهید. اکنون می توانید از ریمل ابرو بهره بگیرید تا هم به ابروهایتان حجم دهید و هم آن ها را خوش حالت کنید. در ترند زیابیی سال 2020 نماد زیبایی ابرو را پرپشتی و حجم دادن آن می دانند و این کار با ریمل ژل ابرو، امکان پذیر است.
نکاتی راجع به زیبایی ابرو
1 . همیشه سعی کنید از سایه ای برای ابروهایتان استفاده کنید که خیلی تیره و خیلی روشن نباشند تا طبیعی تر به نظر بیاید.
2 . هنگام سایه زدن به ابروهایتان، قسمت های کلفت ابرو را روشن تر و قسمت های انتهایی آن را تیره تر رنگ کنید یا سایه بزنید.
3. در جهت رویش ابرو از ریمل ابرو استفاده نمایید.
4. با اسپویل ژل ابرو، از ابتدای ابروها شروع کرده و به انتها برسید.
5. هم اکنون شما با استفاده از رهنمودهای متخصصان آرایش و پوست هفت و یک، دارای زیباترین ابروهای دنیایید.

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!