هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

ارایش پاییزی_هفت ویک89631

۱۴۰۰/۶/۴ سپیده ایمانپور

  و زیر سازی

در فصل پاییز پوست خود را  روشن جذاب تر از پوست تیره و برنزه تر باشد.  پس کرم پودری سبک تر با پوشش دهی کم تر و نزدیک به پوست خود را انتخاب کنید و در انتخاب این کرم ها نگران لک های صورت و محافظت نکردن آن در برابر آفتاب نباشید زیرا لک های صورت در دنیای مد یک نماد برای زیبایی شناخته شده می باشد و اشعه آفتاب در این فصل ملایم تر شده و از پوست شما محافظت خواهد کرد. 

ابرو ها

امروزه ابرو های خط انداخته شده و منظم و در یک خط  دیگر طرف دار ندارند پس به جای مدل های مصنوعی تیغ زده و خیلی باریک سعی کنید فقط حالت ابرو های مناسب خود را مرتب کنید و ظاهری طبیعی به چهره ی خود بدهید. 

رژ گونه

برای رژگونه از سایه های صورتی رنگ استفاده نکنید و سایه های تیره تری روی گونه های خود قرار دهید.

رژ گونه را چند درجه کم‌ رنگ تر انتخاب  کنید. از سایه‌های صورتی که در ماه های تابستان استفاده می‌کردید همان طور که در بالا گفته شد دوری کنید . در عوض ، سایه‌ های تیره تری روی گونه هایتان قرار بدهید. روی هم رفته می‌توانید رژ گونه را نادیده بگیرید و در عوض از یک برنزه کننده ویا از رژ گونه قهوه ای استفاده کنید.

آرایش چشم ها در پاییز:

آرایش چشمی که در ادامه گفته می شود برای پاییز مناسب است پس با ما همراه باشید. 

آرایش چشم براق:

برای اینکه چشم های خود را زیباتر نشان دهید و برای دادن برجستگی بیشتر به چشم ها، روی پلک بالایی خود سایه بژ براق یا طلایی رنگ بزنید . سایه را در خط چسبیده به مژه ها پر رنگ تر کنید و پایین مژ ه ها را هم کمی از همان سایه بژ یا طلایی رنگ را بزنید و بعد آرایش چشمتان را با زدن ریمل تکمیل بکنید . شما می توانید لب هایتان را براق یا رنگی کنید. 

آرایش چشم بنفش:

برای این که در فصل پاییز آرایشی جذاب و زیبا داشته باشید می توانید از سایه ی رنگ  بنفش استفاده نمایید . این رنگ سایه های مختلفی دارد و بسیار خودنمایانه و جلوه گر است. می توانید سایه های بنفش را با هم ترکیب کنید و رنگ جدیدی بسازید .از آبی متمایل به ارغوانی، بنفش یاسی و یا از ارغوانی تیره نیز می توانید استفاده نمایید.

آرایش چشم تیره:

آرایش تیره هم برای روز و هم برای شب در این فصل مناسب است و شما را جذاب خواهد نمود . برای انجام چنین آرایشی :

ابتدا یک خط چسبیده به مژه ها و با مداد مشکی خیلی آهسته به بالا و پایین پلک های خود  بکشید.

سپس با برس مخصوص یا انگشتانتان خود این خط را صاف کنید.

به وسیله برس نرم پشت پلک های خود را ، سایه تیره بزنید. سایه شما باید در گوشه چشم و در نزدیک مژه پررنگ تر از انتهای چشم و قسمت های بالای مژه باشند پس هر چه بالاتر از مژه ها می روید باید این سایه کم کم و کم رنگ تر شود. همین رنگ را در زیر چشم هم استفاده کنید تا تاثیر بیشتری داشته باشد. برای تکمیل آرایشتان به مژه ها ریمل بزنید.

آرایش چشم پاییزی

استفاده از خط چشم سفید

برای اینکه آرایش پاییزی جذابی داشته باشید ، از خط چشم سفید در کنار یک ریمل حجیم سازی مژه و یا استفاده از مژه مصنوعی برای بولد شدن بیش تر ازان ها استفاده کنید.

استفاده از خط چشم گربه ای پر

برای آرایش پاییزی چشم از خط چشم تیره و بلند مدل گربه ای استفاده کنید . خط چشم بلد را هم برای خط بالایی و هم خط پایینی چشم به کار ببرید. 

آرایش لب در پاییز :

برای آرایش لب ها در فصل پاییز ، رژ لب هایی به رنگ تند و پر رنگ را بهتر است انتخاب کنید . رنگ هایی مانند شرابی تیره، جگری تند برای فصل پاییز مناسب بوده است. در آرایش فصل پاییز باید لب ها بیش از سایر قسمت های صورت دیده شوند پس چشم های خود را ملیح تر ارایش کنید و از سایه چشم بسیار کم رنگ و ملایم استفاده نمایید .

رنگ‌های با دوامی را به روی لب‌ ها ی خود  قرار دهید. رژ لبی در رنگ‌های تیره تر پاییز پیدا کنید که تمام روز را بدون محو شدن پوشش دهد. این خیلی اهمیت دارد که رنگ هایی که در طول تابستان استفاده می‌کردید تغییر بکند در تابستان بهتر است لب هاروشن و براقباشند اما در پاییز برخلاف ان عمل می کند 

Card image cap

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!