هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

وسایل ارایشی ضروری برای مسافرت -هفت ویک

۱۳۹۹/۱۱/۷ سپیده ایمانپور

وقتی برای رفتن به یک سفر وسایل تان را جمع و جور می کنید باید به یاد لوازم آرایشی مهم و ضروری هم باشید و با دانستن نکات ریز اما کاربردی یک کیف لوازم آرایش سبک اما به درد بخور با خودتان  ببرید .جا گذاشتن لوازم آرایشی در خانه وقتی که عازم سفر شده اید، حتما آزاردهنده می باشد ؛ اما زیاده روی در برداشتن این لوازم هم صورت چندان خوشی ندارد. این کار صرفا موجب ایجاد زحمت می شود و شما را در بستن چمدان تان به دردسر خواهد انداخت . بهترین راه برای جلوگیری از این کار این است که از پیش برنامه ریزی کنید . تنها لوازم ضروری را بردارید و در چمدان خود  بگذارید؛ درست مثل یک مینیمالیست.

بهترین نکات برای بردن لوازم آرایشی لازم در سفر

در ابتدا 

یک لیست تهیه کنید
این کار از جا گذاشتن لوازم مورد نیازتان در خانه جلوگیری می کند. اگر می خواهید محصول مراقبت از پوست و موی خود را که توسط متخصص پوست تجویز شده و ضروری است جا نگذارید، یا یک رژ لب خاص یا حالت دهنده موی خود را حتما با خود به سفر ببرید، آنها را به لیست خود اضافه کنید ( البته اگر مو هایتان به راحتی حالت میگیرد نیاز نیست ببرید ) . لوازمی که از نظرتان ضروری هستند و دائم از آنها استفاده می کنید، باید در لیست گنجانده شوند. شما می توانید پس از تهیه لیست آن را اصلاح کنید و وسایل غیر ضروری را خط بزنید تا جای زیادی نگیرد برای وسایلی مثل ارایش پاک کن می توانید از بطری و لوازم کوچک تر استفاده کنید .


 1. از لوازم چند کاره استفاده کنید
  برخی از لوازم آرایشی کارکردهای گوناگونی دارند( مثل براش ها ). شما می توانید با استفاده از این لوازم، لیست انتخابی خود را کوتاه تر کنید:
  • از برنزه کننده به عنوان سایه چشم هم می توانید  استفاده می شود.
  • از پودر زیرسازی (فونداسیون) به عنوان پودر تثبیت کننده هم استفاده می شود.
  • از سایه چشم قهوه ای به عنوان پرکننده ابرو هم استفاده می شود.
  • یک مداد چشم قهوهای می تواند به عنوان پرکننده ابرو به کار گرفته شود.
  • از یک بوم لب رنگی می توان به عنوان مرطوب کننده هم استفاده کرد.
  • از سایه چشم به جای خط چشم (مداد) هم میتوانید  استفاده می شود.
  • از روغن های زیبایی مانند جوجوبا هم برای مرطوب نگه داشتن پوست و هم برای پاک کردن آرایش میشود استفاده می کرد البته در بطری بریزید که در اثر ضربه نشکند .
  3. وسایل تان را در سایز مسافرتی تهیه کنید
  شما می توانید محصولات مورد علاقه خود را در اندازه های مسافرتی خریداری کنید، اما این احتمال وجود دارد که محصول مورد نظر شما در سایز مسافرتی موجود نباشد. حتی اگر بتوانید وسیله دلخواه تان را پیدا کنید، احتمالا مجبور به صرف پول بیشتری خواهید بود، چون محصولات مسافرتی معمولا مقرون به صرفه نیستند.و قیمت بالایی دارند  شما می توانید کمی از محصول مورد نظرتان را در ظروفی با اندازه مسافرتی بریزید، تا هم در وقت صرفه جویی کنید و هم فضای کمتری از چمدان تان را اشغال بکنید. مثلا می توانید محصولات مایع مثل شامپو و کرم های مایع را در بطری های کوچک بریزید. جعبه لنز هم گزینه خوبی برای نگه داری از لوازم آرایشی مایع مانند ساتر و رژ گونه می باشد .
  پودر تثبیت کننده، سایه چشم، ضدآفتاب، برنزه کننده و رژ هم در شیشه های کوچک قابل نگهداری می باشد. شما می توانید از قوطی های خالی وسایلی که قبلا استفاده کرده اید، کمک بگیرید. بهتر است روی قوطی ها و شیشه هایی که تهیه کرده اید یک برچسب بزنید تا آنها را با هم اشتباه نگیرید. شیشه های حاوی محصولات مایع را قبل از گذاشتن در چمدان، با نوار چسب، خوب ببندید.
  4. از نمونه های رایگان استفاده کنید
  شما می توانید به فروشگاه لوازم آرایشی نزدیک محل زندگی تان مراجعه کنید و چند محصول نمونه را به صورت مجانی بردارید. بله، درست متوجه شدید؛ مجانی (نمونه هایی که در کنار بقیه کرم ها و رژ ها می گذارند )! اگر برای انتخاب محصول مورد نظرتان به کمک نیاز دارید، از این لیست استفاده کنید:
  محصولات مراقبت از پوست:
  • پاک کننده
  تونر
  • مرطوب کننده
  کرم ضدافتاب برای صورت
  • دستمال مرطوب پاک کننده ارایش
  دستمال های مرطوب پاک کننده آرایش بهترین گزینه برای این کار نیستند، چون پوست را به صورت سطحی پاک می کنند. با این حال، برای سفر مناسب اند و به راحتی در کیف های مسافرتی جای می گیرند.
Card image cap

لوازم مورد نیاز برای سفر

فونداسیون/ساتر
• پودر تثبیت کننده
لوازم ابرو
• لوازم لب و گونه
• فر مژه
ریمل ابرو
• بوم لب رنگی
خط چشم
به جای برداشتن فونداسیون و ساتر در کنار هم، بهتر است یکی را انتخاب کنید. فونداسیون هایی که قابلیت پوشانندگی دارند، به عنوان ساتر هم مورد استفاده قرار می گیرند. اگر ساتر را برداشتید، می توانید آن را با کمی مرطوب کننده ترکیب کرده و از آن به عنوان فونداسیون استفاده کنید.
محصولات مراقب از مو:
• شامپو
حالت دهنده
• شانه یا برس
شامپو خشک
وقتی چمدان تان را می بندید، مقصد و مدت زمان سفرتان را در نظر بگیرید. به عنوان مثال ، اگر برای تعطیلات آخر هفته به خارج از شهر می روید، یک شامپوی مسافرتی کارتان را راه می اندازد و سایز بزرگ تر ان نیاز نیست . اما اگر سفری طولانی در پیش دارید، هم به شامپو و هم به حالت دهنده نیاز خواهید داشت.
سایر محصولات آرایشی بهداشتی:
• تیغ
• مرطوب کننده
• دئودورانت
• کرم ضد آفتاب
• خمیر دندان
• مسواک
5. در بستن چمدان دقت کنید
مرحله آخر، بستن چمدان است. یک کیف مسافرتی که جیب داشته باشد، گزینه خوبی برای شما است. اگر چنین کیفی ندارید، بهتر است یکی بخرید. از گذاشتن تمام لوازم در یک کیف خودداری کنید، چون اگر شیشه پودر یا رژ لب مورد علاقه تان بشکند، باقی وسایل موجود در کیف هم خراب خواهند شد اما اگر جیب داشته باشد افتضاح کمتری به بار می اید . توصیه می شود که از کیف های ضد آب استفاده کنید که هم خوب بسته می شوند و هم چیزی به بیرون درز نمی دهند.

لوازم ارایش ضروری

کرم ارایشی رنگی bb .cc

برای استفاده این کرم نیازی به قلمو یا پد ارایشی  ندارید . به راحتی می توانید با دست های تمیز آن را روی صورت خود  استفاده کنید.

مداد دوکاره  ( سایه و خط چشم )

این مداد دوکاره هم جای کتری از چمدان رل  می گیرد و هم در مواقعی که زمان کمی برای آماده شدن دارید می توانید به راحتی و در زمان کوتاهی با یک طرف آن سایه بزنید و با طرف دیگرش خط چشم بکشید.

ریمل

ریمل ضدآب با فرمول مورد علاقه (حجم دهنده .بلند کننده مرپشت کننده و یا .‌..)  خود را تهیه بکنید. چون زیر چشم را سیاه نمی کنند و در شرایط بارانی هم حالت خودش را حفظ می کنند. ریمل های ضد آب حجم دهنده می تواند بهترین انتخاب هستند چون هم مژه ها را پرپشت می کنند و هم چشم ها را خوش حالت می کنند. بهترین مارک ریمل صد اب طبق گفته ها در مقالات قبلی ریمل صد اب کاردگرل است 

رژلب دوکاره

رژلب دوکاره هم به عنوان رژ و هم به عنوان رژگونه مورد  استفاده می شود. استفاده آن هم زمان کمتری خواهد  برد و هم تناسب رنگ ها را حفظ می کندو علاده بر ان می توتنید بدون نیاز به پد ارایشی یا براش ارایشی از ان استفاده کنید .   با استفاده از انگشتان مقداری به گونه زده و با استفاده از انگشت کوچک از آن به لب هایتان  بزنید.

کرم پودر فشرده یا رقیق

این کرم ها برای صاف و یک دست کردن پوست صورت مورد  استفاده می شوند. سلیقه ها دارای تفاوت است بعضی ها رنگی که به پوست نزدیک باشد را استفاده می کنند و بعضی از نوع براق آن استفاده می کنند ( با توحه به سلیقه خود تهیه کنید و به همرله خود ببرید ) . اما بهتر است که براق نباشد چون فقط برای یک دست کردن پوست استفاده می شود. و همچنین اگر کرم پایه ای که استفاده کرده اید خیلی روشن است می توانید از این کرم پودرها بزنید تا رنگ صورت حالت  طبیعی تر شود. 

قیمت مشخصات و خرید

شما می توانید برای وسایل ارایشی مورد نیاز و لوازم ارایشی مسافرتی خود خود به سایت هفت ویک مراجعه کنید 

 

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!