هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

همه چیز درمورد اکستشن _هفت ویک5349

۱۴۰۰/۲/۷ سپیده ایمانپور

اکستنشن‌  مو یعنی موهای اضافه‌ کردنی که نوعی  خاصی هستند که با هدف افزایش حجم و عمق و زیبایی موهای طبیعی به آنها اضافه می‌ شوند و دارای انواع مختلفی دارند. شما می‌ توانید بعد از انجام دادن اکستشن  مشاوره‌ های لازم و با در نظر گرفتن عواملی مثل  نیاز فردی، بودجه مالی ، نوع موها و میزان بلندی موها از اکستنشن‌ های مو استفاده می کند. عمل اکستنشن‌ مو بی خطر است و امروزه بسیاری از زنان در سرتاسر دنیا به این محصولات اعتماد دارند .دلیل عمده این اعتماد، توانایی اکستنشن‌ مو برای پنهان کردن بسیاری از مشکلات مثل نازکی موها، ریزش مو و حتی طاسی  می باشد. زنان در هر سنی می‌توانند به‌راحتی این اکستنشن‌ها را تهیه می کنند وانجام می دهند ، ‌اما توجه کردن به برندها و نوع این محصولات قبل از استفاده واقعا ضرورت های زیادی  دارد. داشتن موهای پرپشت و بلند، آرزوی خیلی‌ ها، به ویژه خیلی از آنهایی است که ظاهر چهره‌ هایشان برایشان اهمیت فوق‌ العاده‌ای دارد؛ مثلا بازیگران هالیوودی . اما شاید ندانید که در میان هنر پیشه‌های هالیوودی که به نظر می‌ رسد موهای زیبا و پرپشتی دارند، کم نیستند آن هایی که برای رسیدن به هدف دلخواهشان از اکستنشن مو استفاده می‌ کنند. می‌پرسید چرا و چطور؟ آیا این کار ‌عارضه‌ای برای مو ها ندارد؟ آیا این کار در درازمدت باعث ریزش موی آنها نمی‌شود؟

انواع اکستنشن مو:

۱- استفاده از موی طبیعی

استفاده از موی طبیعی در اکستنشن توجه بیش تری را در مخاطب ایجاد می کند، قیمت این موها بسیار بالا می باشد و همچنین اکستنشن موی طبیعی مانند موی خودتان قابلیت رنگ و دکلره و هایلایت کردن و کوتاهی و دادت مدل دلخواه و. را شامل می شود.دوام اکستنشن با موی طبیعی بستگی به میزان رشد موی شخص از ۳ ماه تا ۶ ماه می باشد، اما هر ۴۵ روز یکبار باید توسط متخصص، فرایند ترمیم انجام شود.برای تشخیص طبیعی بودن با آتش زدن چند تارمو از بوی سوختن مو میتوانید  متوجه شد،موهای که تارهای ضخیم دارند طبیعی نیستند.

۲- استفاده از موی مصنوعی

در این روش طول موی اضافه شده را باید حداکثر ۳۰ سانتی متر بلند باشند، مقدار بیشتر از این وزن مو رو زیاد می کند و به پوست سر فشار وارد می کنند و باعث ریزش موهای طبیعی و کم پشتی مو هایتان می شود. بهترین طول متوسط برای موی اضافه شده مصنوعی ۲۲ سانتی متر می باشد .مدت زمان این نوع اکستنشن حدود ۳ الی ۴ ماه است و فاصله گرفتن آن ها از کف سر بستگی به نوع  سرعت رشد مو و سن شما دارد هرچی سن بیشتر باشد دیرتر فاصله موی مصنوعی از کف سر فاصله می گیرد.

انواع روش های نصب اکستنشن مو

چسب کراتین

نوعی چسب بی ضرر است که برای جلوی سر و کسانی که موهای نازک و کم پشتی دارنند که رشد خوبی و عالی می باشد، بالاتر از ریشه مو این چسب مالیده می شوند و موی اکستنشن روی آن قرار می گیرد و بوسیله گیره موهای طبیعی و مصنوعی با حرارت بهم فشرده می شود و چسبیده می شود.

رینگ

این روش برای افراد با موهای نازک و کم پشت زیبایی ندارند و موقع جمع کردن مو رینگ (رویش سفیدی مو) مشخص می شود، در این روش رینگ واشرداری را داخل یک شاخه از مو مصنوعی می گذارند و با قلاب های مخصوص موهای طبیعی را به داخل همان رینگ می کشند.که با  انبرک مخصوص ،رینگ ها را فشار محکمی می دهند تا مو ثابت شود و به این طریق موی مصنوعی به طبیعی متصل می شوند. 

دوخت مو

این روش هیچ آسیبی به موی شما وارد نمی کند هر زمان هم از موی طبیعی می توانید جدا کنید.

اکستنشن مو به روش لاینی

سریع ترین روش اکستنشن لاینی از بلند شدن پرپشت شدن موهای تان لذت ببرید،زیرا در این روش از چسب یا رینگ استفاده نمی شوند. 

 اتصال حرارتی

که در آن ابتدا یک دسته ی باریک از موها جدا می شوند ه و کمی بالا تر از ریشه مو محول چسب ناک خاصی مالیده می شود و یک دسته باریک از موهای اکستنشن روی آن قرار می گیرد سپس به وسیله گیره یا .انبرک ویژه ای این موها به هم فشرده شده حرارت انبرک چسب را ذوب کرده و موهای مصنوعی به موهای طبیعی می چسبند  البته در این روش احتمال ریزش و آسیب بیش تر است.

چطور می‌توان موی اضافه را از موی طبیعی جدا کرد؟ 

برای برداشتن اکستنشن بهتر است خودتان دست به کار نشوید  و حتما به متخصص مراجعه کنید زیرا اگر خودتا مشغول کندن ان شوید به مو هایتان سیب می زنید . برای این کار روش‌های مختلفی وجود دارد که ارتباط مستقیمی با روش نصب اکستنشن مو دارد.

 موهای اکستنشن از کجا تهیه می شوند؟

موهای اکستنشن

انواع مصنوعی در کارخانه و از پلاستیک و مشتقات نفتی تولید می‌شوند اما انواع طبیعی معمولا از هند وارد می‌شود. زنان هندی معمولا موهایشان را رنگ نمی‌کنند و موهای پر و با کیفیتی را دارا می باشند د. بلند کردن و فروش مو نیز نوعی تجارت در هند است.

شستشوی موی با اکستنشن:

بهتر است موهای خود را در پنج روز اول بعداز نصب اکستنشن شست و شو ندهید تا چسب ها سر جای خود کاملا ثابت شوند در هفته اول ممکن است پوست سرتان به خارش بیفو تد در این صورت از .اسپری مرطوب کننده مو استفاده کنید این خارش طبیعی است بعداز چند روز پوست سر به اکستنشن عادت میکند.

ابتدا قبل از اینکه موهایتان را شست و شو  بدهید آن ها را شانه زده تا گره اگر دارد باز شود و سپس آرام زیر دوش بروید، مقداری شامپو زده و موها را از بالا به پایین فشار بدهید تا تمیز شوند هیچ وقت مالش ندهید سپس کاملا آنها را آبکشی کنید، حتما بعد از آن از یک نرم کننده مو استفاده کنید مواظب باشید که به محل نصب اکستنشن برخورد نکند تا باعث شود اکستنشن‌ها شل شده و از محل جدا شوند. بعد از حمام، آرام موها را درون حوله فشار دهید اما حوله را بالا یا پایین نکشید.

موی اکستنشن‌شده به چه نوع مراقبتی نیاز دارد؟ 

برخلاف آنچه گفته می‌شود که بعد از اکستنشن مو باید حتما از شامپو و ماسک موی مخصوص استفاده کنید، شما می‌توانید همچنان از محصولاتی که پیش از این استفاده می‌کردید، بهره ببرید اما استفاده از محصولات خاص موهای اکستنشن‌ شده باشد به حفظ کیفیت و براق ماندن موهای اضافه‌شده‌ کمک می‌کند. البته توجه داشته باشید که محصولات حاوی سیلیکون ممکن است چسب اکستنشن را شل کنند. هنگام خشک کردن نیز ابتدا باید از حوله کمک بگیرند تا نم مو کامل کشیده شود و بعد از فاصله 15 سانتی‌متری با سشوار موها را خشک کنید.

اکستنشن مو چه مشکلاتی دارد؟

این نوع از مو به صورت طبیعی سبوم و کراتین ندارند و مصنوعی بودن خود را میان موهای طبیعی نشان می‌دهد و درخشش دیگر موها را ندارند . در عین حال اگر شیوه کوتاهی و مدل مو مناسب نباشد، می‌توان به سادگی آنها را میان موها تشخیص داده شوند . در ضمن سایش این نوع مو با کف سر باعث خارش می‌شود و خاراندن سر می‌تواند سبب کنده شدن این موها شود. 

آیا اکستنشن بعد از جدا کردن دوباره قابل استفاده است یا باید دور انداخته شود؟

اگر از موی طبیعی که به کمک کلیپس به مو متصل شده باشند و از ان استفاده کرده باشید، می‌توانید به راحتی آن را جدا کرده و در صورت نگهداری در وضعیت مناسب و مراقبت، بارها از آن استفاده کنید.

عوامل مهم در انتخاب اکستنشن مو

1. بهترین اکستنشن را متناسب با تمام شرایط خودتان انتخاب بکنید  :اولین نکته مهم، انتخاب اکستنشن هایی است که زمان بیشتری دوام می آورند. شاید اکستنشن های ارزان اوایل استفاده خوب به نظر می رسند  ب، اما خیلی زود خراب می شوند و به جایگزین نیاز پیدا می کنند. اگر درحال آزمون و خطای موقتی نیستید، حتما بهترین اکستنشن را بعد از تحقیق کافی خریداری بکنید. 

2. رنگ مو، یکی از عوامل مهم می باشد:  اکستنشن انتخابی شما باید بیش ترین نزدیکی را به موهای طبیعی تان داشته باشد. یکی از اشتباهات رایج زنان، انتخاب اکستنشن های تیره تر یا روشن تر نسبت به موهای خودشان می باشد  که زیبایی موها را از بین می برد. 

3. مراقبت از اکستنشن ها را درست انجام بدهید: برای شستن اکستنشن ها حتما از شامپوهای بدون سولفات و پارابن استفاده کنید . کلاه گیس ها و اکستنشن های کلیپسی باید در پایان روز از روی موهای طبیعی جدا شوند و هیچ وقت برای مدت طولانی روی سر باقی نمانند.

مزایای اکستنشن مو :

زیبایی بیشتر

پرپشت کردن مو در کمترین زمان ممکن

بلند کردن مو در کمترین زمان ممکن

معایب اکستنشن مو:

گیسوكمند، پول خرج می‌كند

قیمت اكستنشن در آرایشگاه‌ های زنانه علاوه بر این كه بسته به جنس موهای استفاده شده در آن مختلف است، به تعداد شاخه‌هایی كه در میان موها كار گذاشته می‌شوند و نیز بستگی دارد و بنابراین اكستنشن ممكن است از صد هزار تا یك میلیون تومان قیمت داشته باشد.

در بیشتر روش‌های اكستنشن مو ، موهای مصنوعی به موی اصلی سر چسبانده یا دور آنها پیچیده می‌شوند، اما روش‌هایی نیز وجود دارد كه موهای مصنوعی با گیره‌های مخصوصی به موهای سر متصل می‌شود و قابل جدا كردن نیست. 

اگر اكستنشن باعث شود موها بلندتر و پرپشت‌ تر به نظر برسند چرا هیچ پزشك پوستی حاضر نیست اكستنشن را برای بیمارانی كه از كم‌پشتی موها گله دارند، انجام دهد و این جور آدم‌ها برای اكستنشن سراغ آرایشگرها می‌روند؟ 

خب شاید به دلیل کشش باشد که در ریشه مو ایجاد می شود و ممکن است مو هایتان دچار اسیب شوند

قیمت مشخصات و خرید مو های اکستشن 

برای خرید مو جهت انجام اکستشن موهادر رنگ طبیعی و باکیفیت و وارد شده از هند با بهترین برند ها از سایت ما دیدن کنید شما می توانید قبل از خرید از مشاور ها کمک بکنید.

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!