هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

آموزش استفاده از [رژ لب مایع]+ تشخیص رژ لب بدون سرب - هفت و یک

۱۳۹۹/۱/۲۳ زهرا یزدانی

 چگونه رژ لب مایع بزنیم؟

روش صحیح زدن رژ لب مایع

گام اول: آماده سازی لب

۱- لب‌های خود را با بالم لب‌های مرطوب کننده آماده کنید. رژ لب مایع مدت طولانی روی لب می‌ماند و همین می‌تواند موجب خشکی لب شود؛ بنابراین برای مرطوب نگه داشتن لب‌ها، قبل از استفاده از رژ لب مقداری مرطوب کننده لب را روی لب‌های خود بمالید.

برای محافظت بیشتر از لب‌هایتان ترجیحا از بالم لب‌های بر پایه موم عسل استفاده کنید.

۲- دور خط لب خود مقداری هایلایتر بمالید. برای برجسته‌تر کردن لب‌های خود، می‌توانید کمی هایلایتر در اطراف لب و مخصوصا در قسمت بالای هشتی لب بالا بزنید.

دقت کنید تنها مقدار کمی هایلایتر برای ایجاد بازتاب نور طبیعی استفاده کنید. استفاده بیش از حد ممکن است لب‌های شما را کمی عجیب جلوه دهد.

۳- دور لب خود از کانسیلر استفاده کنید. اگر زیاد عرق می‌کنید یا هوا گرم و مرطوب است، احتمال دارد که رژ لب مایع روی نواحی اطراف لب شما پخش شود. برای جلوگیری از پخش شدن رژ لب، با استفاده از یک اسفنج آرایشی، مقداری کانسیلر روی پوست اطراف لب خود بزنید.

۴- در صورت تمایل خط لب بکشید. کشیدن خط لب ضروری نیست، اما می‌تواند باعث شود لب‌هایتان بهتر دیده شوند. اگر می‌خواهید از خط لب استفاده کنید، الان زمان مناسب است؛ یعنی بعد از زدن بالم لب و استفاده از کانسیلر. برخی افراد دوست دارند تنها قسمت کمان بالای لبشان را خط بکشند.
برای کشیدن خط لب، از کمان میانی بالای لب خود شروع کنید و یک خط به سمت انتهای یک طرف لب خود بکشید. سپس همین کار را برای طرف دیگر انجام دهید.

خط لب می‌تواند به ماندگاری رژ لب شما کمک کند، اما شما می‌توانید از آن برای کانتورینگ لب‌های خود نیز استفاده نمایید تا زیباتر به نظر برسد. برای انجام این کار، با استفاده از خط لب به آرامی سایه‌ای را در زیر لب پایینی خود به سمت مرکز ایجاد کنید. همچنین می‌توانید کمان بالای لب خود را با خود را با کانسیلر یا هایلایتر برجسته نمایید.

Card image cap

گام دوم: استفاده از رژ لب مایع

۱- از لب پایین شروع کنید. هنگام زدن رژ لب مایع بر روی لب‌ها ابتدا برس آغشته به رژ لب را از گوشه خارجی لب پایینی روی لب بکشید. سپس، آن را به سمت پایین لب پایینی امتداد داده و با رژ لب یک خط ایجاد کنید. حالا می‌توانید سطح لب زیرین خود را با چند ضربه به آرامی از رژ لب مایع پر کنید.

۲- لب‌ها را به روی هم بمالید. قبل از زدن رژ لب مایع به لب بالایی، لب‌های خود را به هم فشار دهید تا مقداری از رنگ رژلب، از لب پایین به لب بالا منتقل شود. این کار کمک می‌کند تا رژ لب بهتر روی لب‌ها پخش شود.

۳- به لب بالا رژ بزنید. در این مرحله یک خط روی لبه بیرونی کمان بالای لب کشیده و آن را به سمت لبه‌های خارجی لب بالا امتداد دهید. حالا سطح روی لب را با رژ پر کنید. سپس لب‌های خود را به هم فشار دهید.

در اکثر موارد زدن یک لایه رژ لب مایع کافی است و پوشش لازم را روی لب شما ایجاد می‌کند. با این وجود، ممکن است بخواهید در بعضی مناطق رژ لب مایع بیشتری بمالید یا اینکه دوباره یک لایه کامل رژ بزنید تا جلوه بیشتری داشته باشد.

حالا زمان آن رسیده که خط لب بزنید، هرگز خط لب را فراموش نکنید زیرا خط لب باعث میشود بتوانید لب های خوش فرم تری طراحی کنید و از بیرون زدن رژلب جلوگیری کنید فقط حواستان باشد که خط لب باید همرنگ رژلب تان باشد.

- انتخاب مناسب رنگ رژلب خیلی مهم است و باید سعی کنید رژلب انتخاب کنید که رنگ آن با رنگ پوست تان همخوانی داشته باشد، اگر پوست تان سفید است رژلب های رنگ روشن مانند صورتی، گلبهی، هلویی و قرمز مناسب تان است و اگر پوست تیره ای دارید رژلب های تیره مانند جیگری، زرشکی، بنفش و قهوه ای مناسب تان است.

با توجه به فرم لب هایتان رژلب انتخاب کنید، اگر لب های نازکی دارید بهتر است سراغ رژلب های براق و رنگ روشن بروید ولی اگر لب های بزرگی دارید رژلب های تیره و مات انتخاب کنید.

ما در این بخش مقاله سایت هفت به شما انواع رژ لب و رژ لب مایع و رژ لب مایع مای و رژ لب مایع کنویس و رژ لب مایع اسنس و رژ لب مایع بورژوا و رژ لب مایع بی رنگ و رژ لب مایع بنفش و رژ لب مایع پاستل و رژ لب مایع تیوپی و رژ لب مایع جدید و رژ لب مایع چرب و رژ لب مایع خشک و رژ لب مایع خوشرنگ و رژ لب مایع خانگی و رژ لب مایع حجم دهنده دوسه و رژ لب مایع کلاسیک را به شما معرفی میکنیم.

 

Card image cap

راه های تشخیص بدون سرب بودن رژ لب

یکی از مرسوم ترین و قدیمی ترین روش های شناسایی رژلب سرب دار نسبت به رژ لب سالم کشیدن خط رژلب بر روی پشت دست و پس از آن استفاده از انگشتر طلا بر روی آن می باشد در صورتی که پس از تماس انگشتر طلا، رد بر جای مانده از رژ لب تیره شد نشان دهنده سرب دار بودن رژ لب می باشد.

مطمئناً شما هم استفاده از این روش را به عنوان یکی از متداول ترین روشهای سنجش سرب دار بودن رژلب شنیده اید این در حالی است که در صورتی سرب با طلا واکنش می دهد که میزان آن در رژ لب بسیار بالا باشد به همین دلیل نمی توان به تغییر رنگ رژ لب پس از تماس آن با انگشتر طلا به عنوان معیار معتبری برای تشخیص سرب دار بودن رژ لب اکتفا نمود از این رو بهتر است همواره از برندهای تولید کننده رژ لبی خریداری نمایید که در زمینه استفاده نکردن از سرب در محصولات خود ثابت شده هستند.

یکی دیگر از روش های تشخیص رژلب سرب دار از رژ لب بدون سرب قیمت آن ها می باشد به طور معمول رژ لبی که درون سرب به کار نرفته باشد دارای قیمت بیشتری نسبت به رژلب سرب دار است از این رو در صورتی که تفاوت قیمتی بین دو مدل از رژ لب انتخابی در مغازه فروش لوازم آرایشی را مشاهده نمودید به سرب دار بودن رژلبی که قیمت کمتری دارد شک کنید و سعی کنید تا با هوشیاری بیشتری نسبت به خرید رژلب اقدام نمایید.

چه رژ لب مات کالباسی به پوست شما می آید؟

برای بوجود آوردن لبان زیبا، ابتدا خط لبانتان را با یک خط لب خنثی بکشید. توجه داشته باشید که خط خود لب را بکشید نه خط خارج لب را. سپس خط لب مورد نظرتان را بکشید. بعد از آن سطح لبتان را با رنگ مورد نظرتان پر کنید. حال از برس لبتان استفاده کنید و این دو رنگ را در هم پخش کنید تا خط تفکیک آنها زیاد نمایان نباشد.

_ اگر پوستتان زمینه زرد دارد :
از قرمز گرم با ته زمینه نارنجی استفاده کنید. از قرمزهایی که ته زمینه آبی دارند پرهیز کنید.

_ اگر پوستتان زمینه زیتونی دارد :
از قرمز خالص یا قرمزی که ته زمینه قهوه ای در خود دارد استفاده کنید. از قرمزهایی که صورتی یا نارنجی زیاد دارند بپرهیزید.

-اگر پوست تیره با زمینه صورتی دارید :
از رژ قرمز با ته زمینه آبی یا صورتی استفاده کنید. از استفاده از قرمزی که ته زمینه نارنجی یا هلویی دارد بپرهیزید.

-اگر پوست تیره با زمینه زرد دارید :
از قرمز گرم با ته زمینه نارنجی استفاده کنید. از قرمز با ته زمیه آبی پرهیز کنید.

همان طور که متوجه شدید برای زیباتر شدن رژ لب بر روی لب‌هایتان مخصوصا رژ لب‌های مایع ماندگار، نیاز به زیر سازی است. اگر لب‌های پوسته شده دارید قبل از هر چیز لب‌ها را با اسکراب لب مانند مخلوط روغن و شکر لایه برداری کنید. بعد از آن لب‌ها را مرطوب کرده و سپس از رژ لب استفاده نمایید. برای انتخاب درست رنگ رژ لب و هماهنگ بودن آن با رنگ پوستتان،از بخش های دیگر مقاله استفاده نمایید.

 

Card image cap

انواع رژ لب مایع دخترانه

ما در این مقاله سایت هفت و یک به سوالات مختلفی مانند چگونه رژ لب مایع خشک شده را درست کنیم؟ و چگونه رژ لب مایع بزنیم و بهترین مارک رژ لب مایع حجم دهنده و رژ لب مایع حجم دهنده میکاپ فکتوری و آموزش رژ لب مایع زدن را پاسخ میدهیم.

رژلب براق

اگر لب های باریک دارید بهتر است از رژلب های مات استفاده کنید و با استفاده از آن به لب هایتان حجم دهید ولی اگر لب های بزرگ و برجسته دارید رژلب های براق برایتان مناسب هستند.

رژلب مناسب فصل

رنگ رژلب با تغییر فصل بهتر است تغییر کند در فصل پاییز رژلب های نارنجی و مسی، در فصل زمستان رژلب های بنفش و شرابی، در فصل بهار کالباسی و گلبهی، در فصل تابستان آلبالویی و صورتی مناسب است.

رژلب شاین :نوعی از رژ لب مورد استفاده برای بانوان جوان می باشد که دارای رنگدانه اکلیلی و براق می باشد و معمولا برای آرایش عروس در شب عروسیشان مورد استفاده قرار می گیرد.

رژ لب مات

- اگر ظاهر مات می‌خواهید می‌توانید برق رژ لب را با دستمال کاغذی بگیرید. برخی از رژ لب‌های مایع ممکن است خیلی براق به نظر برسند، اگر می‌خواهید ظاهری مات به آنها بدهید یک تکه دستمال کاغذی را بین لب‌های خود قرار داده و برق و اضافه‌های رژ لب را به دستمال منتقل کنید.

رژ لب ملایم نوعی دیگری از رژ لب می باشد که دارای رنگ ملایم و همرنگ پوست می باشد.

قیمت ، مشخصات و خرید انواع رژ لب مایع حجم دهنده

لب های زیبا یکی از مهم ترین اعضای صورت است که سبب جذابیت چهره می شود. برای داشتن لب های زیبا و جذاب نیازی نیست تحت عمل های جراحی یا تزریقات دردناک بروید. می توانید به سرعت با یک ماده طبیعی معجزه آسا، به این هدف برسید و یا با خرید برق لب حجم دهنده به نتیجه دلخواهتان برسید.

با اطلاعتی که در این مقاله سایت هفت و یک در اختیار شما قرار داده ایم شما به راحتی میتوانید خرید رژ لب مایع و خرید انواع رژ لب مایع و خرید اینترنتی رژ لب مایع و فروش رژ لب و فروش رژ لب مایع و خرید رژ لب مایع خوب و ارزان را انجام دهید.

 

 

Card image cap

 

چگونه برق لب مایع حجم دهنده بزنیم؟

قانون اول:

اگر از یک رژ لب بولد و شیمری استفاده نمی کنید، همیشه از برق لبی استفاده کنید که شاین تیره داشته باشد. برق لب هایی که برق صدفی دارند را نمی توانید به راحتی تمیز و مرتب نگه دارید و معمولا ظاهر بسیار بدی پیدا می کنند.

قانون دوم:

اگر برق لبی خریدید که با رنگ پوستتان هم خوانی جالبی نداشت، کمی برق لب شفاف یا وازلین به آن اضافه کرده و بعد استفاده کنید.

قانون سوم:

اگر در اطراف دهانتان خطوط خنده دارید، از برق لبی استفاده کنید که به رنگ پوستتان نزدیک باشد. این باعث می شود که خطوط کمتر به نظر برسند.

قانون چهارم:

از این که برق لبتان فرمولاسیونی غلیظ داشته باشد هراسی نداشته باشید. هرچه فرمولاسیون آن ها غلیظ تر باشد، درخشش بیشتر و جذاب تری دارند و مدت زمان بیشتری روی لب باقی می مانند.

قانون پنجم:

مراقب باشید که لب هایتان حالت چسبناک پیدا نکند. (حتما لب هایی را دیدید که پوسته پوسته هستند و در کناره های لب و یا بالای لب ترکیب برق لب و پوسته و ماسیدگی وجود دارد.) برای جلوگیری از وقوع چنین اتفاقی باید لب ها را به طور منظم اسکراب کنید. می توانید از ترکیب وازلین و یک لیف حمام گرم برای این کار استفاده نمایید. اگر این راه هم جواب نداد، همیشه گوش پاک کن به همراه داشته باشید تا کناره های لب را پاک کنید.

قانون ششم:

از لب هایتان محافظت کنید. استفاده از برق لب مانند قرار دادن روغن روی پوست است. بنابراین باید از لب‌هایتان با کرم ضدآفتاب محافظت کنید.

قانون هفتم:

لب ها را به هم نمالید. این مساله باعث می شود که برق لب به سمت خارج لب ها برود و نه درخششی داشته باشد و زیبا به نظر برسد.

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!