هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

آموزش کانتورینگ حرفه ای لب 

۱۳۹۸/۱۲/۳ زهرا یزدانی

آموزش کانتورینگ حرفه ای لب 

کانتورینگ یکی از معروف ترین وبهترین ترفندهای آرایشی است که آرایش صورت شما را از حالت مصنوعی خارج کرده و طبیعی می کند. یکی از ترفندهای کانتورینگ، کانتورینگ لب است. کانتور کردن لب یعنی متعادل سازی لب ها که در این مطلب آموزش داده می شود. با تکنیک کانتور کردن لب میتوانید لب هایی برجسته و خوش فرم داشته باشید, آموزش کانتورینگ لب را در این بخش ملاحظه کنید که بسیار ساده و راحت است.
آماده سازی لب ها
لب های خود را سالم و مرطوب نگه دارید
کم آبی لب ها منجر به خشکی، ترک خوردن و پوسته پوسته شدن آن ها و خشک شدن پوست لب می شود. به همین دلیل حتما در طی روز به میزان کافی مایعات مصرف کنید. روزانه حداقل ۲۰۰۰ میلی لیتر آب بنوشید؛ اگر فعالیت های روزمره زیادی دارید یا ورزش می کنید بیشتر از این مقدار مصرف کنید.
لب هایتان را تمیز کنید
حتما تمام محصولات آرایشی را از روی لب هایتان پاک کنید. این کار یک زمینه تمیز و تازه برای کانتورینگ لب در اختیارتان می گذارد. از یک محلول پاک کننده آرایش برای پاک کردن مواد آرایشی استفاده کنید و بعد از آن لب ها را با صابون ملایم و غیر عطری بشویید.
از بالم لب استفاده کنید
از بالم لب تنها زمانی استفاده کنید که قصد ندارید بلافاصله و به سرعت کانتورینگ لب هایتان را شروع کنید. چراکه بالم لب برای مدت زمان طولانی روی لب باقی می ماند و اجازه نمی دهد زمینه تمیزی برای کار کردن داشته باشید. از استفاده کردن از بالم هایی که حاوی مواد دارویی یا موم عسل هستند اجتناب کنید، چون این بالم ها می توانند به لب ها آسیب رسانده و باعث شوند لب ها به آنها عادت پیدا کنند.

Card image cap

روش کانتور کردن لب ها
کانتورینگ باعث متعادل سازی آرایش میشود و آرایش صورت را از حالت مصنوعی خارج میکند, کانتورینگ لب به آرایش حرفه ای لب ها گفته میشود که لب هایی بی نقص و زیبا به شما هدیه میدهد. در این بخش سایت هفت و یک با آموزش کانتور کردن لب همراه شما هستیم تا بتوانید مانند آرایشگران حرفه ای لب هایتان را آرایش کنید و لب های زیباو جذابی داشته باشید.
کانتور کردن لب چگونه است؟
1)اولین کاری که انجام میدهید این است که لب هایتان را آماده سازی کنید به این صورت که با یک حوله تمیز روی لب هایتان بکشید تا لب ها لایه برداری شوند سپس از بالم لب استفاده کنید.
2)حالا وقت خط لب زدن است, در این مرحله باید یک x انگلیسی بالای لب تان بکشید و وسط لب پایین را با خط لب خط بکشید. حالا خط لب را کامل کنید و رژ لب بزنید.که عکس آن را برای شما در زیر آورده ایم.
3)برای کانتور کردن لب ها باید با خط لب تیره تر دور لب را خط بکشید و سعی کنید در گوشه های داخلی لب تان عمق ایجاد کنید, اگر میخواهید لب هایتان مات باشند از دستمال کاغذی استفاده کنید.
کانتورینگ لب
کانتورینگ لب یکی از روشهای طبیعی آرایش لب است که آرایش صورت شما را بسیار طبیعی جلوه می دهد. اموزش کانتورینگ لب در این مطلب به صورت تصویری آموزش داده خواهد شد. عکس انواع مدل های کانتورینگ لب در اینجا آورده شده است. کانتورینگ به منظور متعادل سازی صورت انجام می شود که به لوازم خیلی خاص احتیاج ندارند. هر چند که خیلی از برندهای بزرگ و مطرح آرایشی در حال حاظر پالتهای چند رنگ و تک رنگ برای کانتور و هایلایت طراحی کردند و در بازار به فروش می رسانند ولی شما می توانید با پودرهای ارایشی، کرم و حتی مدادهای مات که یک یا دو درجه تیره تر از رنگ طبیعی پوستتان هست کانتور را انجام بدید. با دیدن این عکس های کانتورینگ لب متوجه می شوید کانتورینگ لب را چگونه انجام می دهند.

Card image cap

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!